Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1157 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 58  Następna
Autor Wiadomość
#881 PostWysłany: 27 Wrz 2019 16:18 

Rejestracja: 04 Gru 2013
Posty: 30
mlody78 napisał(a):
cool_aka_romeo napisał(a):
@mlody78 Mam analogiczną sytacje. Jak udało Ci się ją rozwiązać?


napisałem 18.09 i do tej pory nie mam odpowiedzi. Poczekam do piątku. Potem będę dzwonił


Zadzwoniłem na maltański nr i zdziwienie. Nie wybierałem żadnego nr tonowo tylko po 5 s muzyki odezwała się od razu Pani po polsku (ale nie Polka).

Rozwiązanie to anulowanie rezerwacji bez zwrotu środków Wizz.
W moim przypadku to nie była duża kwota, ale i tak lepiej niż dopłata do rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off
cool_aka_romeo lubi ten post.
cool_aka_romeo uważa post za pomocny.
 
      
Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem) Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem)
Tanie loty w grupie Lufthansy: Włochy, Chorwacja, Grecja i Hiszpania z Polski od 411 PLN Tanie loty w grupie Lufthansy: Włochy, Chorwacja, Grecja i Hiszpania z Polski od 411 PLN
#882 PostWysłany: 28 Wrz 2019 20:55 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2168
srebrny
Jak to jest ze zwrotem w przypadku płatności punkty + karta ? Zwrócą wszystko na kartę czy podziela punkty i karta ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#883 PostWysłany: 28 Wrz 2019 21:02 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7793
złoty
Dokładnie podzielą :)Chyba,że wybierzesz tylko zwrot na konto wizzair. Kwoty wynikającej z przeliczenia punktów nie chcą oddawać na konto bankowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#884 PostWysłany: 28 Wrz 2019 21:17 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2168
srebrny
Ehh szkoda, liczyłem na dodatkowy budżet na wylot :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#885 PostWysłany: 30 Wrz 2019 14:38 

Rejestracja: 30 Wrz 2019
Posty: 1
Czy jest jeszcze taka możliwość, że ktoś pomoże kupić bilety ze zniżką WDC?

Proszę o odpowiedź

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#886 PostWysłany: 30 Wrz 2019 14:50 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7793
złoty
@Łukasz Krzesiński Pamiętaj,że wtedy posiadaczowi zniżki też trzeba kupić bilet mimo,że nie leci.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#887 PostWysłany: 05 Paź 2019 11:47 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2331
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Kupowałem bilety, ale przed ostatnim krokiem nie mogłem użyć punktów Wizz. Po przejściu do płatności też nie było możliwości odjęcia środków Wizz, dlatego cofnąłem. Okazało się, że jest rezerwacja status pending. Nie wpisałem karty, nie użyłem środków. Rezerwacja jest nieopłacona i teraz nie mogę opłacić. Co zrobić, żeby jednak zapłacić za bilet?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#888 PostWysłany: 05 Paź 2019 11:50 

Jak nie podniosłeś sobie ceny to rezerwuj jeszcze raz najlepiej przez apkę

Jak cena wzrosłą czekasz na obniżkę cen lub e-mail od Wizzair z linkiem do płatności

Ostatecznie przez maltański czy inny tani telefon w poniedziałek zadzwonisz

Ps. zapomniałem, że ty nie zadzwonisz tylko od razu wystąpisz z pozwem do sądu ;) :D :twisted:
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#889 PostWysłany: 05 Paź 2019 16:54 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7793
złoty
@ansbach1 Kilka dni temu w identycznej sytuacji
Kasica88 napisał(a):
Dzięki wszystkim!

Dla potomnych, po telefonie na infolinię, w moim koncie Wizzair pojawił się odnośnik do płatności.
Góra
 Profil Relacje PM off
Jacek_Wo lubi ten post.
Jacek_Wo uważa post za pomocny.
 
      
#890 PostWysłany: 31 Paź 2019 09:47 

Rejestracja: 10 Kwi 2018
Posty: 4
Witam serdecznie,
na moim koncie jest nieco ponad 700 PLN.
Wczoraj usiłowałem kupić bilety dla rodzinki (4 osoby) za kwotę ok 850 PLS / os - niestety nie widziałem możliwości zapłaty środkami z konta + dopłata kartą.

Ktoś poradzi jak to zrobić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#891 PostWysłany: 31 Paź 2019 09:52 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 490
Loty: 116
Kilometry: 176 025
niebieski
Jeśli nie byłeś na rezerwacji to nie ma możliwości zapłaty punktami. Musisz być jednym z podróżujących.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#892 PostWysłany: 31 Paź 2019 09:54 

Rejestracja: 10 Kwi 2018
Posty: 4
byłem jednym z podróżujących ;-(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#893 PostWysłany: 31 Paź 2019 09:58 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7793
złoty
Zobacz czy na apce da się zrobić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#894 PostWysłany: 31 Paź 2019 10:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 527
Loty: 239
Kilometry: 272 276
niebieski
Starkes - przez stronę też powinno się dać. Zapłata punktami "ukryta" w pierwszej zakładce Karta kredytowa :-)
_________________
I have a dream: Poland free people's country!
Andora*Austria*Białoruś*Bułgaria*Chorwacja*Czechy*Dania*Estonia*Francja*Irlandia*Niemcy*Grecja*Gruzja*Hiszpania*Holandia*Mołdawia*Norwegia*Litwa*Łotwa*Portugalia*Rosja*Rumunia*Słowacja*Szwajcaria*Szwecja*Ukraina*Węgry*Wielka Brytania*Włochy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#895 PostWysłany: 31 Paź 2019 11:02 

Maktravel napisał(a):
... przez stronę też powinno się dać. ....


nie sądzę :D większość czy wielu ma wdc grupa TYLKO na apce

Starkes napisał(a):
Witam serdecznie,
na moim koncie jest nieco ponad 700 PLN.
Wczoraj usiłowałem kupić bilety dla rodzinki (4 osoby) za kwotę ok 850 PLS / os - niestety nie widziałem możliwości zapłaty środkami z konta + dopłata kartą.

Ktoś poradzi jak to zrobić?


Z tego co pamiętam na apce po wybraniu płatności pkt trzeba kliknąć cofnij czy wstecz, by pokazało dane do wpisania nr KK
Góra
 PM off  
      
#896 PostWysłany: 31 Paź 2019 18:43 

Rejestracja: 10 Kwi 2018
Posty: 4
w końcu się udało z przebojami, ale się udało ...
Nie mam WDC
Najpierw zgodnie z sugestiami spróbowałem na apce - wydawało się, że wszystko jest OK pobrało środki z konta Wizz, resztę dopłaciłem z karty kredytowej (KK). W trakcie autoryzacji transakcji przyszedł SMSem kod 3d secure.
Jakież było moje zdziwienie kiedy zobaczyłem, że środki "wróciły" na konto Wizz i na KK.
Kod 3d secure, który przyszedł SMSem to w zasadzie jedyny dowód, że mi się to nie śniło ...
Nic to - powiedziałem sobie ostatnia próba - od początku do końca przez internet.
I tak jak pisał "..."Maktravel" Zapłata punktami "ukryta" w pierwszej zakładce Karta kredytowa :-)..."

Jest ...

Ale ten interface i proces zakupu WYJĄTKOWO MAŁO INTUICYJNY ... a w branży IT siedzę od połowy lat 90tych (może już przestałem nadążąć?)
I dlaczego on NIE ZAPAMIĘTUJE LISTY PASAŻERÓW do "ponownego wykorzystania" - przecież jeden błąd - jedna literówka i będę to musiał ODPŁATNIE POPRAWIAĆ (o ile to w ogóle będzie możliwe). A w aplikacjach bankowych (dobrych banków) wystarczy, że raz wpiszę sobie odbiorcę przelewu (tu pasażera) i "on" zapamiętuje mi to na zawsze ...
Góra
 Profil Relacje PM off
Maktravel lubi ten post.
 
      
#897 PostWysłany: 31 Paź 2019 21:32 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7793
złoty
Starkes napisał(a):
I dlaczego on NIE ZAPAMIĘTUJE LISTY PASAŻERÓW do "ponownego wykorzystania" - przecież jeden błąd - jedna literówka i będę to musiał ODPŁATNIE POPRAWIAĆ (o ile to w ogóle będzie możliwe).

W W6 bezpłatnie samodzielnie poprawisz max. 3 znaki w danych pasażera,to taka rekompensata za te opisane utrudnienia ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#898 PostWysłany: 09 Gru 2019 09:43 

Rejestracja: 27 Sie 2017
Posty: 84
W zeszły poniedziałek kupowałem loty dla znajomych i spotkała mnie dziwna sytuacja. Za jeden lot KEF-KRK Wizzair zablokował środki (w euro, karta revolut), potwierdził rezerwację, a przy statusie płatności pisze "zaakceptowana". Mimo tego, blokada przez 7 dni nie została rozliczona i pieniądze wróciły na moje konto w Revolut. Rezerwacja dalej "wisi" jako potwierdzona i przy płatność status nie został zmieniony. Czy ktoś miał podobną sytuację? Kontaktować się z Wizzair? Dodam, że była to dość okazyjna cena więc nie chciał bym kupować tego jeszcze raz (teraz jest znacznie drożej).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#899 PostWysłany: 09 Gru 2019 13:09 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Jak masz potwierdzenie na mailu od Wizzair o rezerwacji lotu, to ściągną sobie w swoim czasie prawdopodobnie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#900 PostWysłany: 09 Gru 2019 14:29 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 705
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
5 EUR zniżki na WDC standardowe i grupowe przy rezerwacji dzisiaj.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1157 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 58  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group