Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1157 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 58  Następna
Autor Wiadomość
#821 PostWysłany: 13 Gru 2018 13:51 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11346
Loty: 482
Kilometry: 757 010
@Czarny Wron jeśli prędzej czy później i tak planujesz jakieś loty Wizzem, to potraktuj to jako inwestycję - dostałeś dodatkowe 20%, a całość zwróconej kwoty jest ważna bezterminowo. Jeśli jednak chciałbyś wysondować czy da się jakoś odwrócić, to tutaj w wikipoście masz instrukcję jak taniej dzwonić na infolinię kontakt-telefoniczny-z-wizzair,15,23835
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Czarny Wron uważa post za pomocny.
 
      
Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie
Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN
#822 PostWysłany: 13 Gru 2018 14:46 

Rejestracja: 08 Lis 2018
Posty: 5
Dzięki kow i Kashpir za odpowiedzi. Skorzystałem z tego sposobu na tanie dzwonienie i działa, Kilkadziesiąt groszy za 2 minuty przez Maltę :).

A co do zwrotu - nie, nie zwracają. Tak więc uwaga, gdy klikacie na "Anuluj umowę" a potem w otwartym okienku na "Dodaj środki do mojego konta Wizz" - nie będzie żadnego pytania o potwierdzenie. Prawdopodobnie lepiej też nie sprawdzać czy po kliknięciu "Zaakceptuj zmienione warunki" też jest jakieś pytanie :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#823 PostWysłany: 16 Sty 2019 23:09 

Rejestracja: 19 Kwi 2015
Posty: 118
Loty: 10
Kilometry: 14 782
Hej, kończył mi sie termin ważnosci punktów i kupiłam jeden drogi bilet + usługę flex.Teraz jeśli zwróce bilet dostanę zwrot punktów na konto wizz, które będą ważne 3 miesiące.
Czy, jeśli przed upływem tych 3 mies. kupię kolejny bilet a potem go zwrócę to przedłóże ich ważnośc o kolejne 3 mies.?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#824 PostWysłany: 16 Sty 2019 23:15 

Bez sensu, lepiej poszukać innego lotu później w tej samej czy podobnej cenie i je za darmo dowolną ilość razy zmieniać aż do wykorzystania lub anulowania za opłatą
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
maczala1 uważa post za pomocny.
 
      
#825 PostWysłany: 16 Sty 2019 23:31 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7798
złoty
makra2 napisał(a):
Czy, jeśli przed upływem tych 3 mies. kupię kolejny bilet a potem go zwrócę to przedłóże ich ważnośc o kolejne 3 mies.?

Tym sposobem będziesz przedłużać o kolejne miesiące , za każdym razem tracą pewną kwotę za usługę flex.Metoda zaproponowana przez kol @gorny77 jest bardziej ekonomiczna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#826 PostWysłany: 17 Sty 2019 13:57 

Rejestracja: 19 Kwi 2015
Posty: 118
Loty: 10
Kilometry: 14 782
Rozumiem, tylko ja mam bilet dla jednej osoby, a potrzebuje kupić dla 4, czy w ramach flex tez to bedzie możlkwe?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#827 PostWysłany: 17 Sty 2019 14:07 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 247
Loty: 23
Kilometry: 72 725
niebieski
Jeżeli mam na koncie wizzair kilkadziesiąt euro za zarezerwowanie za ich pośrednictwem i booking.com hotelu, to czy mogę zarezerwować kolejny hotel i wykorzystać wspomniane euro bez kupna biletu lotniczego? Zadałem to pytanie 2 tygodnie temu wizzair oraz booking ale nie mam odpowiedzi. A może ktoś z Was zna odpowiedź na to pytanie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#828 PostWysłany: 17 Sty 2019 14:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2230
Loty: 221
Kilometry: 410 915
niebieski
Tylko i wyłącznie rezerwacja biletów lotniczych


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#829 PostWysłany: 17 Sty 2019 14:18 

makra2 napisał(a):
Rozumiem, tylko ja mam bilet dla jednej osoby, a potrzebuje kupić dla 4, czy w ramach flex tez to bedzie możlkwe?


Nie do końca rozumiesz o co chodzi z Wizz Flex

- bez kosztowo zwrócą całość łącznie z opłatą flex jak po zakupie zmienią np. godzinę wykupionego lotu

- musisz policzyć co Ci się opłaca, choć przy 4 osobach pobiorą 4 x opłata flex czyli 4 x 44 zł
Kiedyś tak kupiłem bilety dla 2 osób do Kijowa na finał LM i je w międzyczasie zmieniłem x 3, w końcu zmieniając na lot w podobnej cenie, którym poleciałem (każdorazowo po zmianie pokazuje ile do dopłaty, nie trzeba finalizować transakcji)

- jak tylko chodzi o przedłużenie ważności pkt to kupujemy najlepiej 1 bilet w cenie z flex mniej więcej wartości posiadanych pkt i czekamy do 3 godzin do lotu, a nuż będzie zmiana jak wyżej i zwrócą nam całość pkt (z ważnością pkt bezterminowo) lub anulujemy (po 2-3 dniach oddadzą pkt wizz ważne 3 miesiące pomniejszone o opłatę flex)

https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... izz-flex#/
Góra
 PM off  
      
#830 PostWysłany: 17 Sty 2019 21:42 

Rejestracja: 19 Kwi 2015
Posty: 118
Loty: 10
Kilometry: 14 782
Górny ,rozumiem założenia wizz flex,ale pytam o coś innego.Teraz mam 1 bilet dla siebie za ok 1200 zł kupiony do Dubaju.Mniej więcej tyle miało mi przepaść punktów.Lot jest w połowie lutego.Raczej nie polecę.Wiem że moge zmienić miejsce docelowe np. na wakacje,ale czy mogę tylko dla siebie tak jak pierwotny bilet,czy może być np. dla 4 osób nowa rezerwacja?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#831 PostWysłany: 17 Sty 2019 21:49 

Nie, tylko tej osobie zmienisz której kupiłeś bilet z flex

Tak jak chcesz to anulacja i po zaksięgowaniu pkt Wizz nowa rezerwacja
Góra
 PM off  
      
#832 PostWysłany: 20 Sty 2019 19:01 

Rejestracja: 10 Lip 2014
Posty: 95
Loty: 69
Kilometry: 168 562
Orientuje się ktoś w jaki sposób zmienić adres e-mail przypisany do konta?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#833 PostWysłany: 20 Sty 2019 19:06 

Nie da się, trzeba założyć nowe konto myWizz
Góra
 PM off
Fiki uważa post za pomocny.
 
      
#834 PostWysłany: 22 Sty 2019 21:31 

Rejestracja: 10 Lip 2014
Posty: 95
Loty: 69
Kilometry: 168 562
@gorny77
Na infolinii zmienili adres e-mail. W sumie bez żadnej weryfikacji. Podałem tylko nr konta wizz i imię nazwisko.
Do logowania zostaje stary e-mail. Korespondencja przychodzi na nowy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#835 PostWysłany: 22 Sty 2019 21:34 

To i dobrze, choć zmienione połowicznie i mi by taki kogiel mogiel z adresami e-mail przeszkadzał
Góra
 PM off  
      
#836 PostWysłany: 30 Sty 2019 11:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2230
Loty: 221
Kilometry: 410 915
niebieski
Ma ktoś dużo pieniędzy na koniec Wizz? Możliwe że będę robił rezerwacje grupową na kilka tysięcy zł :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#837 PostWysłany: 04 Lut 2019 17:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3414
srebrny
Fiki napisał(a):
@gorny77
Na infolinii zmienili adres e-mail. W sumie bez żadnej weryfikacji. Podałem tylko nr konta wizz i imię nazwisko.
Do logowania zostaje stary e-mail. Korespondencja przychodzi na nowy

Po takiej zmianie adresu e-mail przelewanie punktów z Raiffa odbywa się dalej na stary adres ? Dobrze myślę, ktoś to przerabiał ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#838 PostWysłany: 08 Lut 2019 17:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3414
srebrny
No to sam sobie odpowiem, bo adresy mailowe w Wizzie funkcjonują dość specyficznie i może komuś to ułatwi życie.
Faktycznie u nich w systemie są dwa oddzielne adresy, które oznaczone są takim samym oznaczeniem "e-mail". Żeby było śmiesznie, jeden jest widoczny tylko w profilu aplikacji, a drugi tylko w profilu na stronie internetowej :)
1. adres mailowy, który faktycznie stanowi wyłącznie login do konta jest niezmienialny (widać go w profilu aplikacji).
2. adres mailowy do przesyłania wszelkiej korespondencji i reklam można zmieniać na infolinii (widać go w profilu na stronie).
Musiałem zmienić adres, bo straciłem dostęp do pierwotnej skrzynki i teraz mam w Wizzie dwa różne maile. Logowanie do konta i przelewanie punktów z Raiffa odbywa się na adres 1. bo identyfikacja konta jest po loginie. Po przelaniu punktów dostajemy powiadomienie mailowe ale tym razem na adres 2. bo to jest adres do korespondencji. Najważniejsze, że wszystko działa poprawnie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#839 PostWysłany: 17 Mar 2019 19:47 

Rejestracja: 10 Wrz 2015
Posty: 208
niebieski
Czy jest możliwość przeniesienia rezerwacji Wizz z konta np A na B
Np rezerwacje zrobił mój sąsiad ze swojego konta a chciałbym mieć ja u siebie.


Ostatnio edytowany przez marcino123, 17 Mar 2019 20:41, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#840 PostWysłany: 17 Mar 2019 19:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2236
złoty
@Analsix IMHO nie ma takiej możliwości, jedyne co możesz to "wejść" w tą rezerwację podając kod potwierdzenia i nazwisko pasażera.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1157 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 58  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group