Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1157 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 58  Następna
Autor Wiadomość
#641 PostWysłany: 04 Wrz 2016 09:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Maj 2012
Posty: 84
Tak myślałem, dzięki za potwierdzenie.
Za ciosem zapytam jeszcze o płatność punktami za rezerwację, bo mam taką sytuację, że przy finalizacji rezerwacji do 5 osób (ja + 1-2-3-4 osoby) pojawia mi się opcja płatności z salda wizz, natomiast przy 6 osobach (ja + 5 osób) już nie - jest tylko opcja karta/przelew. Sprawdzałem na chrome i firefoksie, a także na starej stronie. To błąd wizz, czy po prostu tak jest przy płatności punktami z konta?
Mam członkostwo grupa, i zniżkowe ceny biletów dla członków WDC nalicza w każdym wariancie do 6 osób (włącznie ze mną).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#642 PostWysłany: 04 Wrz 2016 10:53 

Z wykorzystaniem pkt wizz przy wdc grupa tylko 1+5 osób
Dla 7 osoby osobna rezerwacja bez wdc lub ty robisz kolejną dla siebie + tej osoby (przyjdzie wtedy e-mail dlaczego masz 2 rezerwacje na ten sam lot, w treści będzie zdanie, że jak tak ma być możesz ten e-mail zignorować i to uczynisz)
Góra
 PM off  
      
#643 PostWysłany: 04 Wrz 2016 11:05 

Rejestracja: 05 Cze 2016
Posty: 7
Pytanko odnośnie dokupienie priority boarding w Wizzie - w zakładce "Dodaj usługi" oprócz bagażu i rodzaju odprawy jest możliwość kupna Privilege Pass, ale mnie interesuję dokupienia priority tylko na 1 rezerwację. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć w którym miejscu znajdę tę możliwość?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#644 PostWysłany: 04 Wrz 2016 11:10 

na koncie mywizz - moje rezerwacje - pokaż rezerwację - dodaj usługi i po kolejnym kontynuuj u góry będzie dodanie priority (ale tylko dla wszystkich z jedne rezerwacji)
Góra
 PM off
maxolo uważa post za pomocny.
 
      
#645 PostWysłany: 04 Wrz 2016 12:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Maj 2012
Posty: 84
Anonymous napisał(a):
Z wykorzystaniem pkt wizz przy wdc grupa tylko 1+5 osób
Dla 7 osoby osobna rezerwacja bez wdc lub ty robisz kolejną dla siebie + tej osoby (przyjdzie wtedy e-mail dlaczego masz 2 rezerwacje na ten sam lot, w treści będzie zdanie, że jak tak ma być możesz ten e-mail zignorować i to uczynisz)


dzięki @gorny77, ale ja chciałem zrobić rezerwację właśnie dla max 6 osób (4 dorosłe w tym ja + 2 dzieci). Przy próbie opłacenia takiej rezerwacji - dla 1 plus 5 osób (6 łącznie ze mną) - opcja płatności punktami wizz mi się nie pojawia. Natomiast przy wariancie do 5 osób na jednej rezerwacji łącznie ze mną (1 plus 1-4 osób) mam mozliwość płatności punktami wizz.
Czyli błąd i uderzać na infolinię?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#646 PostWysłany: 04 Wrz 2016 12:15 

jak przez stronę
https://book.wizzair.com/pl-PL/FlightSearch
lub aplikację mobilną i się nie da wtedy infolinia najlepiej przez ich maltański nr

Jak przez nową stronę to uciekaj stamtąd, bo w tle tylko potencjalne problemy, takie to jest teraz póki co bagno, a przykładów napisano tu już kilka
Góra
 PM off
holenderr lubi ten post.
 
      
#647 PostWysłany: 04 Wrz 2016 12:18 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 309
Loty: 24
Kilometry: 30 624
Nie, to nie jest żaden błąd. Tak po prostu jest.
Przy WDC Grupa, owszem - możesz kupić bilety ze zniżką dla 6 osób (5 osób + ty). Ale płacenie punktami z Konta Wizz to już całkiem inna bajka. Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie https://book.wizzair.com/pl-PL/useful_information/wizzplus_conditions cytuję:
Cytuj:
Fundusze na Koncie WIZZ można wykorzystać do płatności za rezerwacje dla Pasażera i nie więcej niż czterech innych osób podróżujących wspólnie z Pasażerem (np. rodzina, znajomi itp.).
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#648 PostWysłany: 04 Wrz 2016 12:21 

faktycznie, zapomniałem o warunkach wdc i nieco innych płatności pkt wizz

Ale co do rezerwacji i na jakiej stronie proponuję jak wyżej
Góra
 PM off
holenderr uważa post za pomocny.
 
      
#649 PostWysłany: 13 Wrz 2016 08:36 

Problem:
Od rana nie mogę zalogować się na konto (złe hasło, choć znam je). Poprosiłem poprzez link o reset hasła dla świętego spokoju i... hasło nie przyszło, wobec czego nie mogę ani wbić się poprzez stare, ani poprzez nowe. Jakieś pomysły?
Góra
 PM off  
      
#650 PostWysłany: 13 Wrz 2016 08:44 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
Tylko stara wersja strony i cierpliwość :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#651 PostWysłany: 13 Wrz 2016 09:25 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 705
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
Potwierdzam problemy z logowaniem i odprawą od rana
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#652 PostWysłany: 14 Wrz 2016 09:59 

Rejestracja: 14 Wrz 2016
Posty: 2
Cześć moi Drodzy,
mam taki problem:
chciałbym zapłacić za bilety w cenie 18 euro punktami Wizz, jednakże przy wyborze tej formy płatności jest informacja, że z konta Wizz pobiorą mi punkty o równowartości 64 euro (czyli praktycznie wszystko co mam).
Wiecie czy to jest poprawne zachowanie, czy jakiś błąd? Czy może za każdym razem przy zapłacie punktami Wizz pobierane są wszystkie punkty z konta, niezależnie od ceny biletów?

Z góry dzięki za odpowiedź,
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#653 PostWysłany: 14 Wrz 2016 10:03 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
Daj screen tej strony z rezerwacją, bo pewnie masz zaznaczone jakieś usługi dodatkowe. Zawsze pobiera tyle ile masz zapłacić.
Góra
 Profil Relacje PM off
kalina1990 lubi ten post.
 
      
#654 PostWysłany: 14 Wrz 2016 10:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4473
srebrny
Czy testowaliście zapłatę za lot voucherem i punktami z konta? To możliwe?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#655 PostWysłany: 14 Wrz 2016 10:17 

kalina1990 napisał(a):

chciałbym zapłacić za bilety w cenie 18 euro punktami Wizz, jednakże przy wyborze tej formy płatności jest informacja, że z konta Wizz pobiorą mi punkty o równowartości 64 euro (czyli praktycznie wszystko co mam).
Wiecie czy to jest poprawne zachowanie, czy jakiś błąd? Czy może za każdym razem przy zapłacie punktami Wizz pobierane są wszystkie punkty z konta, niezależnie od ceny biletów?



zapewne rezerwujesz na nowej stronie, a tam jest masa błędów
rezerwuj na starej
https://book.wizzair.com/pl-PL/FlightSearch

@wtak zapewne tylko wybrana forma płatności tj. konto wizz lub voucher wraz z opcją dopłaty z karty i tak zapewne jest w rzeczywistości


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 14 Wrz 2016 10:37, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off
kalina1990 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#656 PostWysłany: 14 Wrz 2016 10:28 

Rejestracja: 14 Wrz 2016
Posty: 2
@gorny77: dzięki, faktycznie na starej stronie jest ok i pobiera tyle ile powinno :)

@Misiatek: na pewno miałem same loty :) na starej stronie działa poprawnie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#657 PostWysłany: 14 Wrz 2016 11:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3411
srebrny
Na chwilę obecną wniosek jest jeden, nowej strony lepiej używać tylko ewentualnie w jednym celu - do przejścia na stronę starą.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#658 PostWysłany: 28 Wrz 2016 09:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 475
Loty: 190
Kilometry: 367 017
niebieski
rezerwowałem wczoraj bilety dla rodziców ze swojego konta na wizzair.com (dzięki karcie Raiffa ja mam aktywne WDC Grupa, ale wiadomo, sam nie lecę, wiec ceny na rezerwacji wyższe).
no i dzisiaj dostaję takiego maila od Wizza:

Cytuj:
Z radością informujemy, że Twoja ostatnia rezerwacja (kod: XXXXXX) kwalifikuje Cię do BEZPŁATNEGO członkostwa w WIZZ Discount Club Standard !

Członkostwo w WIZZ Discount Club zapewni Ci następujące korzyści przez rok 27-9-2017:


Co najmniej 10 EUR zniżki na każdy lot w cenie* od 19,99 EUR podczas Twojego członkostwa.
5 EUR zniżki na każdą sztukę dużego bagażu podręcznego oraz bagażu rejestrowanego zakupionego online
Dotyczy uczestnika i 1 osoby towarzyszącej: zniżki dotyczą też towarzysza podróży, jeśli dokonacie wspólnej rezerwacji.
Ekskluzywne promocje: będziesz otrzymywać e-mailem informacje o ofertach promocyjnych dostępnych tylko dla członków klubu.
Aby aktywować bezpłatne członkostwo, kliknij przycisk poniżej i zaloguj się na swoje konto myWizz:


Aktywuj moje bezpłatne członkostwo


Klikając przycisk „Aktywuj moje bezpłatne członkostwo”, akceptujesz Warunki i zasady oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem ofert specjalnych od Wizz Air.

Pamiętaj, że w dowolnym momencie możesz zrezygnować z członkostwa i wypisać się z bazy danych newslettera, logując się na swój profil myWizz.

Ta oferta jest przeznaczona dla osoby, która zarejestrowała się na wizzair.com i dokonała tej rezerwacji z użyciem tego zarejestrowanego konta. Oferta jest ważna do 23:59 CET 7-10-2016.

Pozdrawiamy
Obsługa klienta Wizz Air



czy dobrze rozumiem, że jest to chamska podpucha Wizza typu: kliknę na "aktywuj", to stracę obcenie posiadane WDC Grupa, a zostanie mi Standard ? Jest jakiś inny powód dla którego wysyłają takie maile?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#659 PostWysłany: 28 Wrz 2016 09:48 

rozumiem, że z powodu

"dzięki karcie Raiffa ja mam aktywne WDC Grupa, ale wiadomo, sam nie lecę, wiec ceny na rezerwacji wyższe"

nie mając wolnych pkt wizz czy z powodu nieopłacalności z powodu wymogu zakupu wyłącznie po zalogowaniu na konto mywizz wybrałeś opcję zakupu bez wdc tylko dla rodziców?
Jeśli tak to system w twoim wypadku zgłupiał tj. wyobraźnia programistów nie objęła swym zasięgiem takiego wypadku, a że co jakiś czas wybrane osoby obdzielają darmowym wdc standard to chcą/chcieli ci pomóc zaoszczędzić na przyszłość trochę grosza


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 28 Wrz 2016 10:29, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#660 PostWysłany: 28 Wrz 2016 10:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 475
Loty: 190
Kilometry: 367 017
niebieski
Kupowałem ze swojego konta, bo właśnie liczyłem na to, że wykorzystam nagromadzone punkty. (nie wiedziałem, że mogę je wykorzystać tylko wtedy, jeżeli sam bym leciał :( )
Gdybym dodał siebie do rezerwacji, nie byłoby to opłacalne, dlatego kupiłem bilety w standardowej cenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1157 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 58  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group