Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Sie 2017 22:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2017
Posty: 14
Witajcie!

Udaję się do USA na 3 tygodnie w związku z czym pojawiło się kilka wątpliwości.
Wyjazd ma charakter czysto turystyczny, a do przejechania jest California oraz kawałek Nevady.



Moje pytania brzmią następująco:

- Czy lepiej wynająć samochód on-line z Polski wcześniej czy może lepsza opcja to
wynajęcie gablotki już na miejscu?

- Czy Polskie prawo jazdy bez problemu mi wystarczy czy muszę wyrobić międzynarodowe?

- Jak to jest z ubezpieczeniem samochodu? Polecacie dokupić jakieś dodatkowe pakiety czy to standardowe
jest w porządku i raczej nie muszę się martwić o nic więcej?

- Jak najlepiej płacić na miejscu? Karta czy gotówka? Jeśli karta to zastanawiam się nad założeniem konta w USD
tutaj w Polsce?

- Czy bukować hotele wcześniej z Polski czy robić to na bieżąco podczas objazdówki? Może to jakoś podzielić?

- Jakie ubezpieczenie na wyjazd wybrać najlepiej?

- Jak będzie wyglądała pogoda w ostatnim tygodniu Pazdziernika w Californii?


Trochę zostaliście zanudzeni kuriozalnymi pytaniami jednak bardzo proszę o pomoc, gdyż kwestie te muszę
rozwiązać do wyjazdu. Z góry dzięki za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
All inclusive na Fuerteventurze: tygodniowy wypoczynek z Warszawy za 2760 PLN All inclusive na Fuerteventurze: tygodniowy wypoczynek z Warszawy za 2760 PLN
Na ferie i nie tylko: loty British Airways do Kuala Lumpur z Warszawy za 2581 PLN Na ferie i nie tylko: loty British Airways do Kuala Lumpur z Warszawy za 2581 PLN
#2 PostWysłany: 08 Sie 2017 22:34 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22496
Wszystko tu jest: usa,forum,754
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Sie 2017 10:27 

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 149
martusia1102 napisał(a):
[i]- Czy lepiej wynająć samochód on-line z Polski wcześniej czy może lepsza opcja to
wynajęcie gablotki już na miejscu?


polecam strone http://www.economycarrentals.com/ - wynajmowalem samochod 1,5 miesiaca temu w usa u nich, konkurencyjne ceny i w wiekszosci pelne ubezpieczenie (z oponami i szybami wlacznie_ - trzeba tylko dobrze poszukac

Cytuj:
- Czy Polskie prawo jazdy bez problemu mi wystarczy czy muszę wyrobić międzynarodowe?


niektore wypozyczalnie wymagaja miedzynarodowego prawa jazdy, w niektorych wystarczy polskie+paszport. ja bym na Twoim miejscu wyrobil miedzynarodowe, koszt to tylko 30 zl plus zdjecie. Nalezy tylko wybrac odpowiednia konwencje, z ktora miedzynarodowe bedzie zgodne

Cytuj:
- Jak to jest z ubezpieczeniem samochodu? Polecacie dokupić jakieś dodatkowe pakiety czy to standardowe
jest w porządku i raczej nie muszę się martwić o nic więcej?


zalezy co bedziesz miala u posrednika. Jesli posrednik zapewni Ci pelne ubezpieczenie, to nic wiecej nie potrzebujesz. Chyba, ze wolisz sobie wykupic ubezpieczenie w samej wypozyczalni, ale bedzie na pewno drozsze

Cytuj:
- Jak najlepiej płacić na miejscu? Karta czy gotówka? Jeśli karta to zastanawiam się nad założeniem konta w USD
tutaj w Polsce?


ja zalozylem sobie kontu w USD i wyrobilem karte. gotowka tradycyjnie najpewniej, bo wszedzie zaplacisz, ale wiadomo, ze nie kazdy chce brac tyle gotowki ze soba :)

Cytuj:
- Jakie ubezpieczenie na wyjazd wybrać najlepiej?


to zalezy co zamierzasz robic i jak spedzic ten pobyt w usa (czy jakies sporty ekstremalne beda itd, jak wysokie ubezpieczenie chcesz miec itd). ja wybralem warte bo miala wg mnie najlepsze ubezpieczenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: scomin oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group