Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Miles&More Jetfriends dla twojego dziecka +500 mil na start

Jakby ktoś musiał załatwiać bilet (nagrodę) w niedzielę przez infolinię to podaję numer +902123548899 (infolinia Turkish, mówią po angielsku)

- "rezerwacja biletu nagrody"
obecnie na apce i stronie internetowej wywala mi błąd.
coś mam zmienić w ustawieniach?
- usuń polskie znaki w ustawieniach profilu


Informacja od @billabong
Odcinki statusowe w M&M są naliczane tylko za loty: LOTem, Lufą, Eurowings, Air Dolomiti, Austrian Air, Brussels Air, Croatia Air, Luxair lub Swiss. Lecąc tymi liniami, wejdziemy do Poloneza/Mazurka na FTL w WAW.
Do statusu za odcinki nie wlicza się m.in. TAP

Sprawdzanie daty wazności mil - od @skrzat
W przeglądarce trzeba się zalogować na konto M&M
W tej samej zakładce otworzyć stronę: https://api.miles-and-more.com/v1/accou ... Periods=12
gdzie na końcu adresu wpisuje się ilość następnych kwartałów, które chcemy podejrzeć (w powyższym przypadku 12 kwartałów, czyli 3 lata.
Pokaże się plik JSON, w którym jest m.in. ilość posiadanych mil (remainingAmount), ilość mil, które wydaliśmy (cumulativeSpendAmount), ilość mil które wygasły (cumulativeExpiredAmount) oraz podział na kwartały z liczbą mil, które wygasną po zakończeniu każdego kwartału.
Oczywiście przy statusie ilość wygasająca będzie = 0 z informacją dlaczego nie wygasną, np. status: SEN


Nie masz mil? Nie naliczono Ci odcinka? Wyślij zapytanie z kartą pokładową na ffp[at]lot.pl

Infolinie:
PL +48 22 5777 222
DE +49 69 209 777 777
US +1 800 581 6400

Biletu za mile nie upgrade'ujesz za e-voucher


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8166 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361 ... 409  Następna
Autor Wiadomość
#7141 PostWysłany: 15 Lut 2023 16:24 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22454
Turek bardzo ograniczył dostęp biletów na stronie miles and more. Nie wspomnę o dopłatach
Góra
 Profil Relacje PM off
karder lubi ten post.
 
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#7142 PostWysłany: 15 Lut 2023 16:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2327
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
subintabulat napisał(a):
czyli całkowicie zmieniałeś kierunek na inny i nie pobrali opłaty ? zwracali poniesione opłaty i naliczali na nowo za nową trasę ? czy to miało miejsce na polskiej infolinii ?
Zmiana terminu jest za darmo, ale chyba musi być ten sam routing. Sam chętnie się dowiem, czy możliwa jest zmiana portu przesiadkowego za free
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7143 PostWysłany: 15 Lut 2023 17:12 

Rejestracja: 20 Wrz 2016
Posty: 161
Loty: 202
Kilometry: 281 717
Tak jak pisałem wcześniej, ja zmieniłem port przesiadkowy dopłacając jedynie różnicę w podatkach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7144 PostWysłany: 15 Lut 2023 18:11 

Rejestracja: 24 Gru 2018
Posty: 19
Zbanowany
Panie i Panowie.

Chcę się zarejestrować na stronie lecz na samym końcu wyskakuje czerwony krzyżyk. Jak można się zarejestrować w Miles More ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7145 PostWysłany: 15 Lut 2023 18:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
Być może jest problem związany z dzisiejszymi kłopotami IT Lufthansy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7146 PostWysłany: 16 Lut 2023 01:45 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 15
Witam
Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z ważnością mil premiowych w momencie jak kończy mi się w lutym FF i nie zdarzę go przedłużyć?
Mam ok 350k kil chciałem je użyć w tym roku pod koniec ale nie mam pewności czy nie znikną (bo niby są ważne 36miesiecy od daty uzyskania) a część z nichzdobylem wcześniej.

Czy skrypt sprawdzający ważność działa również w przypadku downgrade statusu? Wg niego pokazuje mi że pierwsze mile stracę dopiero (przy braku zrobienia Ff w międzyczasie) w 1 kwartale 2026, czyli po 3 latach. Zgadza się to?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7147 PostWysłany: 16 Lut 2023 02:33 

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 123
Szukam połączenia z Bali do Poznania na 1 kwietnia. Wyszukiwarka nic nie znajduje. Doradzi ktoś jak ten temat najlepiej ugryźć? Żeby znaleźć jakąkolwiek dostępność i niskie dopłaty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7148 PostWysłany: 16 Lut 2023 05:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1608
platynowy
Honkoponko napisał(a):
Czy skrypt sprawdzający ważność działa również w przypadku downgrade statusu? Wg niego pokazuje mi że pierwsze mile stracę dopiero (przy braku zrobienia Ff w międzyczasie) w 1 kwartale 2026, czyli po 3 latach. Zgadza się to?

Dokładnie tak jest - te 36 miesięcy zaczyna Ci się liczyć od momentu utraty ważności statusu, czyli jak piszesz - masz je bezpieczne do Q1 2026.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7149 PostWysłany: 16 Lut 2023 10:25 

Rejestracja: 27 Lip 2010
Posty: 238
niebieski
rob8 napisał(a):
Szukam połączenia z Bali do Poznania na 1 kwietnia. Wyszukiwarka nic nie znajduje. Doradzi ktoś jak ten temat najlepiej ugryźć? Żeby znaleźć jakąkolwiek dostępność i niskie dopłaty


Zadzwoń na infolinie. Niedawno w rozmowie z callcenter M&M w Warszawie babka znalazła bez problemu połączenie WAW-ZRH-SIN-DPS (Swiss i Singapore Airlines), którego oczywiście w wyszukiwarce na stronie M&M nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7150 PostWysłany: 16 Lut 2023 10:52 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
Z ciekawosci ile mil za taki wypad?

Wyslane z telefonu przez Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7151 PostWysłany: 16 Lut 2023 11:28 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2340
srebrny
@yanas - podasz więcej szczegółów, jakie daty? Bo ja dzwonię tam co rusz i nigdy połączenia WAW - DPS (oczywiście z przesiadkami) nie widzieli.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7152 PostWysłany: 16 Lut 2023 14:26 

Rejestracja: 27 Lip 2010
Posty: 238
niebieski
Ale mam Ci podać daty w których wstępnie planowałem lecieć?Nawet sam ich nie pamiętam teraz, moja rozmowa z call center miała miejsce ze 2mce temu. Dostępność się zmienia na bieżąco. Zresztą o to połączenie pytałem ich po wcześniejszej informacji od kolegi kamo375 z tego forum że mają takiego składaka na infolinii właśnie. 80k mil, stawka normalna.
btw. próbowałeś dzwonić do niemieckiej centrali M&M? Zwykle "widzą" w systemie więcej możliwości połączeń za mile.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7153 PostWysłany: 16 Lut 2023 14:33 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2340
srebrny
@yanas - czyli nie kupiłeś, tylko pytałeś. Widać masz więcej szczęścia, ja już kilkanaście razy dzwoniłem i brak dostępności. Niemcy też mi nic nie znaleźli. Będę polował dalej.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7154 PostWysłany: 16 Lut 2023 14:51 

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 415
niebieski
subintabulat napisał(a):
czyli całkowicie zmieniałeś kierunek na inny i nie pobrali opłaty ? zwracali poniesione opłaty i naliczali na nowo za nową trasę ? czy to miało miejsce na polskiej infolinii ?


Zmiana na niemieckiej infolinii. Zmieniłem porty przesiadkowe. Pierwotna trasa LFW-BRU-NCE-WAW, zmieniłem na LFW-BRU-WAW. Co ciekawe zaproponowali mi również lot LFW-EWR-WAW i agent twierdził, że nie będzie dopłaty milowej, mimo że przesiadka byłaby w USA. Nie zdecydowałem się tylko przez brak wizy USA/ESTA.

W lipcu robiłem zmianę trasy w taki sposób, że zmieniał się port wylotu (pierwotnie HRE-ADD-DXB, zmienione na VFA-ADD-DXB). Zmiana również bezkosztowa. Zmieniany był bilet, na którym kupony na segmenty na lot tam zostały już wykorzystane.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
ZFR uważa post za pomocny.
 
      
#7155 PostWysłany: 16 Lut 2023 15:25 

Rejestracja: 27 Lip 2010
Posty: 238
niebieski
lluukk napisał(a):
@yanas - czyli nie kupiłeś, tylko pytałeś. Widać masz więcej szczęścia, ja już kilkanaście razy dzwoniłem i brak dostępności. Niemcy też mi nic nie znaleźli. Będę polował dalej.

Tak, pytałem i uzyskałem informację o dostępności i możliwości założenia takiej rezerwacji. Nie skorzystałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7156 PostWysłany: 16 Lut 2023 20:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2018
Loty: 177
Kilometry: 410 606
platynowy
adamuto napisał(a):
W lipcu robiłem zmianę trasy w taki sposób, że zmieniał się port wylotu (pierwotnie HRE-ADD-DXB, zmienione na VFA-ADD-DXB). Zmiana również bezkosztowa. Zmieniany był bilet, na którym kupony na segmenty na lot tam zostały już wykorzystane.


Dlaczego takie zmiany przechodzą? Kwestia konsultanta? Ten sam kraj? Ja się zawsze odbijam od ściany niezależnie czy DE czy US (PL to wiadomo), bo warunki taryfy biletu nagrody nie pozwalają na zmianę routingu. Regulamin mówi to samo.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lluukk lubi ten post.
 
      
#7157 PostWysłany: 16 Lut 2023 21:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2327
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Może te zmiany przeszły po jakiś zmianach godzin lotów? Mi przeszła ale dopiero jak jeden lot został anulowany.
Góra
 Profil Relacje PM off
benedetti lubi ten post.
 
      
#7158 PostWysłany: 16 Lut 2023 22:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2018
Loty: 177
Kilometry: 410 606
platynowy
@Darek M.
Możliwe, choć prawdopodobnie ważne też na którym konkretnie locie nastąpiła zmiana. Segment którego ostatnio nie udało mi się zmienić był nietknięty. Zmiana była na innym. No i się nie dało.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7159 PostWysłany: 17 Lut 2023 12:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2189
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Jakby komuś naprawdę zależało na przedłużeniu statusu bez durnolotów to można to zrobić za....350EUR:)
Kod:
Szanowny Panie,
 
podróżował Pan z nami wielokrotnie. Tym bardziej chcielibyśmy podziękować za okazane nam zaufanie.
 
Z powodu pandemii możliwości podróżowania były mocno ograniczone przez długi czas. Rozumiemy, że musiało to mieć wpływ na Pana plany i utrudniło zgromadzenie wystarczającej liczby mil statusowych, mimo wielu dostępnych opcji. Niestety oznacza to, że Pana status Frequent Traveller wygaśnie z dniem 28 lutego 2023 r.
 
Liczymy, że jako jeden z naszych najważniejszych pasażerów wkrótce wróci Pan do grona uczestników o statusie Frequent Traveller.
 
Chcielibyśmy przypomnieć, że istnieje możliwość odnowienia statusu na rok za jednorazową opłatą. Obecnie cena tej opcji została obniżona z 500 do 350 EUR. Oferta jest ważna do 30 września 2023 r. Szczegółowe informacje zamieszczono na stronie miles-and-more.com/frequenttraveller.
 
Jeżeli nie zamierza Pan teraz odnawiać statusu, w aplikacji Miles & More znajdzie Pan nową kartę uczestnika programu Miles & More. Może Pan dalej gromadzić z nią mile statusowe i premiowe.
 
Uwaga: Pana mile premiowe nie są już ważne bezterminowo. Wszystkie mile zgromadzone dotychczas są teraz dostępne do wykorzystania przez kolejne 36 miesięcy. Ten limit czasowy obowiązuje także dla mil, które zgromadzi Pan w przyszłości.
 
Zapraszamy do dalszego spełniania marzeń dzięki milom. Z przyjemnością powitamy Pana ponownie na naszych pokładach.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7160 PostWysłany: 17 Lut 2023 12:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5646
HON fly4free
Trzeba jednak zwrócić uwagę, że ta opcja pozwala przedłużyć status na rok a durnolotami w 2023 po raz ostatni zapewniamy sobie status na 2 lata czyli do 2/2026.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8166 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361 ... 409  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: darekd oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group