Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Miles&More Jetfriends dla twojego dziecka +500 mil na start

Jakby ktoś musiał załatwiać bilet (nagrodę) w niedzielę przez infolinię to podaję numer +902123548899 (infolinia Turkish, mówią po angielsku)

- "rezerwacja biletu nagrody"
obecnie na apce i stronie internetowej wywala mi błąd.
coś mam zmienić w ustawieniach?
- usuń polskie znaki w ustawieniach profilu


Informacja od @billabong
Odcinki statusowe w M&M są naliczane tylko za loty: LOTem, Lufą, Eurowings, Air Dolomiti, Austrian Air, Brussels Air, Croatia Air, Luxair lub Swiss. Lecąc tymi liniami, wejdziemy do Poloneza/Mazurka na FTL w WAW.
Do statusu za odcinki nie wlicza się m.in. TAP

Sprawdzanie daty wazności mil - od @skrzat
W przeglądarce trzeba się zalogować na konto M&M
W tej samej zakładce otworzyć stronę: https://api.miles-and-more.com/v1/accou ... Periods=12
gdzie na końcu adresu wpisuje się ilość następnych kwartałów, które chcemy podejrzeć (w powyższym przypadku 12 kwartałów, czyli 3 lata.
Pokaże się plik JSON, w którym jest m.in. ilość posiadanych mil (remainingAmount), ilość mil, które wydaliśmy (cumulativeSpendAmount), ilość mil które wygasły (cumulativeExpiredAmount) oraz podział na kwartały z liczbą mil, które wygasną po zakończeniu każdego kwartału.
Oczywiście przy statusie ilość wygasająca będzie = 0 z informacją dlaczego nie wygasną, np. status: SEN


Nie masz mil? Nie naliczono Ci odcinka? Wyślij zapytanie z kartą pokładową na ffp[at]lot.pl

Infolinie:
PL +48 22 5777 222
DE +49 69 209 777 777
US +1 800 581 6400

Biletu za mile nie upgrade'ujesz za e-voucher


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8137 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235 ... 407  Następna
Autor Wiadomość
#4621 PostWysłany: 29 Sty 2020 22:44 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1316
srebrny
OSK napisał(a):
Nie zauważyłem żeby gdzieś to się pojawiło - mając FTL albo SEN można sobie wyrobić status w Europcar (odpowiednio Executive lub Elite). Wystarczy podac nr konta w M&M i Europcar automatycznie zrobi status match. Status bedzie ważny 2 lata.

https://privilege4lufthansa-miles-and-m ... =en&ctr=US

Statusy opisane tutaj:

https://www.europcar.com.pl/privilege

Bonusy FTLa:
Darmowy weekend wraz z awansem na wyższy poziom


Wlasnie zrobilem sobie status z FTLa. I glupi jestem, w jaki sposob skorzystac teraz z darmowego wynajmu na weekend?
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#4622 PostWysłany: 30 Sty 2020 03:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Dyskusja o Europcar tutaj: europcar-europcar-privilege-program-kody-promocje,222,142761
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4623 PostWysłany: 30 Sty 2020 21:02 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Czy dacie rade sie zalogowac na M&M przez przegladarke?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4624 PostWysłany: 30 Sty 2020 21:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 610
Loty: 80
Kilometry: 124 571
niebieski
Bez problemu się loguję przez ww.
Góra
 Profil Relacje PM off
lataczuk lubi ten post.
lataczuk uważa post za pomocny.
 
      
#4625 PostWysłany: 30 Sty 2020 21:05 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@lataczuk - zalogowałem się bez problemu na konto,
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
lataczuk lubi ten post.
lataczuk uważa post za pomocny.
 
      
#4626 PostWysłany: 06 Lut 2020 05:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Ktos z forumowiczów zamieścił calkiem niedawno temu posta z wszystkimi adresami E-Mailowymi do serwisow zwiazanych z obsluga m&m (kontakt). Nie moge tego za nic ponownie znalezc, a jestem przekonany ze taki post mi "mignal". Za pomoc bede wdzięczny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4627 PostWysłany: 06 Lut 2020 10:29 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1689
@Flyguy, nie dalej jak na poprzedniej stronie tego tematu... :roll:

https://www.fly4free.pl/forum/pytania,1574,5236&p=1033901&hilit=#p1033901
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#4628 PostWysłany: 06 Lut 2020 11:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
No slepy jestem. Bardzo dziękuję
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4629 PostWysłany: 09 Lut 2020 02:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2006
Loty: 175
Kilometry: 406 564
platynowy
Przepraszam, jeśli pytanie jest oczywiste, ale nie jestem biegły w temacie. ;)

Znalazłem interesujący mnie lot za mile i jest on dostępny tylko w jednym terminie. Składa się z trzech segmentów (A-B, B-C i C-D).
De facto problem z dostępnością dotyczy tylko segmentu B-C-D, bo to on konkretnie jest dostepny tylko w tym jednym terminie. Loty z A do B są prawie codziennie.
Czy jesli chcę zrobić stopover w mieście B, to czy termin lotu A-B mogę dobrać dowolnie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4630 PostWysłany: 09 Lut 2020 02:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1991
srebrny
Jeżeli bierzesz RT to tak, jeżeli bierzesz OW to nie możesz zrobić stopoveru, tylko layover
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
benedetti uważa post za pomocny.
 
      
#4631 PostWysłany: 09 Lut 2020 02:34 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
@benedetti
Co do zasady tak - ale pamiętaj też , że stopover nie może znajdować się w regionie wylotu, oraz że może się zdarzyć, że A-B-C to married segments, czyli dostępność A-B-C nie oznacza automatycznie dostępności A-B i B-C.

Nie wiem jaka jest polityka M&M w takim wypadku, czy agent może takie segmenty ręcznie rozdzielić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
benedetti lubi ten post.
benedetti uważa post za pomocny.
 
      
#4632 PostWysłany: 09 Lut 2020 02:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2006
Loty: 175
Kilometry: 406 564
platynowy
@kamo375 @SPLDER Dziekuję.
Ma być RT i OJ. Z tego co czytałem, w takiej sytuacji stopover w drodze powrotnej może być w tym samym regionie co rozpoczęty powrót (nie może być w regionie początku całej podróży). O tym married segtments nie słyszałem. Zobaczymy więc co powiedzą na infolinii :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4633 PostWysłany: 10 Lut 2020 18:55 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
krzysiekk86 napisał(a):
Pytanie do bardziej doświadczonych. Taka sytuacja: bilety kupione na trasę WAW-FRA-BSL wszystko LH. Lot WAW-FRA normalnie, lot FRA-BSL, dwa nieudane podejścia ze względu na wiatr i wracamy do FRA, czyli defakto lot FRA-FRA. Na lotnisku nowy BP na późniejszy lot i FRA-BSL zrobione na kolejnym BP (widoczne w rezerwacji, a pierwotny widnieje jako cancelled). Mile wejdą za dwa czy za trzy odcinki? I czy wszędzie będzie tak samo, czy może w innych programach ze *A da się więcej wycisnąć?


Odpowiem sobie - może komuś się przyda.
Lot FRA-FRA, zniknął z rezerwacji, a BP mimo, że widać na nim numer LH1204, w aplikacji M&M czyta się jako LH1206. Mile naliczone bez problemu za dwa segmenty, więc przy takich sytuacjach nic więcej raczej nie da się ugrać.
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4634 PostWysłany: 10 Lut 2020 23:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2006
Loty: 175
Kilometry: 406 564
platynowy
Czy jest możliwe, aby poprzez rezerwację na infolinii wydłużyć layover OW spośród dostepnych lotów?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4635 PostWysłany: 11 Lut 2020 00:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1152
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Nie wiem czy pytanie które zadajesz jest tożsame z "Czy jeśli strona MM pokazuje mi jakieś połączenie składajace się z dwóch odcinków a pierwszy odcinek ma dostępność wcześniej albo drugi później (oraz oba dostępne są osobno aby uniknąć married segments) to czy ktoś na infolinii może mi złożyć na jednym bilecie wybrane przeze mnie odcinki? "

Jeśli to Twoje pytanie to odpowiedź brzmi: tak.

Jednak jeśli sąsiednie odcinki mają różne daty to do tej pory tylko Niemcy umieli mi to złożyć.
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
benedetti uważa post za pomocny.
 
      
#4636 PostWysłany: 11 Lut 2020 00:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2006
Loty: 175
Kilometry: 406 564
platynowy
@apadlo
Dziękuję, ale nie jestem pewien czy kumam, więc spróbuję napisać dokładniej o co mi chodzi. ;)

Wyszukiwarka wyświetla mi lot składający się z dwóch segmentów: A-B B-C. Przesiadka w B jest bardzo krótka.
Czy na infolinii zmienię lot B-C na późniejszy (taki, żeby zmieścić się w 24 godzinach) żeby móc wyskoczyć na miasto B. :)
Dzięki jeszcze raz. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4637 PostWysłany: 11 Lut 2020 00:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
Tak, pod warunkiem że jest w nim jeszcze dostępność miejsc za mile.
Góra
 Profil Relacje PM off
benedetti uważa post za pomocny.
 
      
#4638 PostWysłany: 11 Lut 2020 00:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2006
Loty: 175
Kilometry: 406 564
platynowy
@apadlo
O co chodzi z "różnymi datami"? Na pewno będą miały inne daty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4639 PostWysłany: 11 Lut 2020 08:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1025
srebrny
Rezerwacja OW za mile (3 odcinki na jednej rezerwacji). Pierwszy lot opóźniony i nie zdążyłem na kolejny lot. Przebookowali mnie na inne loty (2 odcinki inną trasą).
Czy jakimś hiper-mega cudem można wnioskować o zwrot opłat lotniskowych za te dwa ostatnie odcinki? Patrząc na rezerwację te dwa ostatnie odcinki są "cancelled".

Może żądam zbyt wiele, ale kto pyta nie błądzi ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4640 PostWysłany: 11 Lut 2020 10:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1152
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
benedetti napisał(a):
@apadlo
O co chodzi z "różnymi datami"? Na pewno będą miały inne daty.


Dnia X masz pierwszy odcinek, a dnia X+1 kolejny, przesiadka ponizej 24h.
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8137 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235 ... 407  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group