Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Miles&More Jetfriends dla twojego dziecka +500 mil na start

Jakby ktoś musiał załatwiać bilet (nagrodę) w niedzielę przez infolinię to podaję numer +902123548899 (infolinia Turkish, mówią po angielsku)

- "rezerwacja biletu nagrody"
obecnie na apce i stronie internetowej wywala mi błąd.
coś mam zmienić w ustawieniach?
- usuń polskie znaki w ustawieniach profilu


Informacja od @billabong
Odcinki statusowe w M&M są naliczane tylko za loty: LOTem, Lufą, Eurowings, Air Dolomiti, Austrian Air, Brussels Air, Croatia Air, Luxair lub Swiss. Lecąc tymi liniami, wejdziemy do Poloneza/Mazurka na FTL w WAW.
Do statusu za odcinki nie wlicza się m.in. TAP

Sprawdzanie daty wazności mil - od @skrzat
W przeglądarce trzeba się zalogować na konto M&M
W tej samej zakładce otworzyć stronę: https://api.miles-and-more.com/v1/accou ... Periods=12
gdzie na końcu adresu wpisuje się ilość następnych kwartałów, które chcemy podejrzeć (w powyższym przypadku 12 kwartałów, czyli 3 lata.
Pokaże się plik JSON, w którym jest m.in. ilość posiadanych mil (remainingAmount), ilość mil, które wydaliśmy (cumulativeSpendAmount), ilość mil które wygasły (cumulativeExpiredAmount) oraz podział na kwartały z liczbą mil, które wygasną po zakończeniu każdego kwartału.
Oczywiście przy statusie ilość wygasająca będzie = 0 z informacją dlaczego nie wygasną, np. status: SEN


Nie masz mil? Nie naliczono Ci odcinka? Wyślij zapytanie z kartą pokładową na ffp[at]lot.pl

Infolinie:
PL +48 22 5777 222
DE +49 69 209 777 777
US +1 800 581 6400

Biletu za mile nie upgrade'ujesz za e-voucher


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8137 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 407  Następna
Autor Wiadomość
#3341 PostWysłany: 15 Lis 2018 16:39 

Rejestracja: 17 Lut 2018
Posty: 154
Loty: 138
Kilometry: 293 761
Mam taką sytuacje - trochę ponad dwa tygodnie temu leciałem z POZ do AMS (LH) i na powrocie dostałem ich że mnie przesadzili na samolot LOT'u przez WAW (miałem lecieć przez MUC).

I teraz tak, Mile za lot do AMS bez problemu dostałem na następy dzień, ale za powrotny nie dostałem nic. W zeszłym tygodniu wystawiłem wniosek retrospektywny na loty LH (którymi praktycznie nie leciałem, tak trochę z rozbiegu - Samolot sam w sobie poleciał), i po kilku dniach naliczyli mi mile za lot AMS - MUC, ale za MUC - POZ już nie. Potem wystawiłem wnioski na AMS - WAW - POZ ale są na razie bez odzewu.

Więc jak na razie jestem cały czas stratny pod kątem mil, wiadomości od M&M na skrzynkę też nie dostałem i nie za bardzo wiem co mam teraz robić, czy czekać dalej, i ewentulanie na co można liczyć (w cale bym się nie obraził gdyby naliczyli mi za wszystkie 4 :) ).

P.S. Papierowe karty pokładowe za lot LO oczywiście zachowałem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#3342 PostWysłany: 16 Lis 2018 12:24 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
W czerwcu leciałem Aegeanem na trasie WAW-ATH-HER. Próbowałem sobie dodać mile za ten lot do M&M. Mile za WAW-ATH wskoczyły, a ATH-HER wywala "A mileage credit was not possible.". Ktoś wie o co może chodzić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3343 PostWysłany: 16 Lis 2018 12:29 

Rejestracja: 17 Lut 2018
Posty: 154
Loty: 138
Kilometry: 293 761
Według Flightconnections A3 nie lata na trasie ATH-HER tylko Olimpic Air - Który jest własnością A3, ale sam w sobie nie jest częścią Star Alliance - Pewnie stąd problem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
trocha uważa post za pomocny.
 
      
#3344 PostWysłany: 16 Lis 2018 12:33 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Ok, to rzeczywiście był lot Olympic, ale myślałem, że mile wpadają tak samo... No nic, jakoś odżałuję te 125 mil
Żeby było ciekawiej lot ATH-HER odbywał się dokładnie tym samym samolotem co wcześniejszy WAW-ATH
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3345 PostWysłany: 16 Lis 2018 18:02 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Widziałem ostatnio informację, że za loty OA też będzie możliwe zbieranie mil w M&M, ale nie pamiętam, od kiedy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3346 PostWysłany: 17 Lis 2018 16:15 

Rejestracja: 19 Lut 2013
Posty: 536
Loty: 330
Kilometry: 616 803
niebieski
działa Wam strona M&M?
u mnie na wszystkich urządzeniach i przeglądarkach jest komunikat

Unauthorized Activity Has Been Detected
Góra
 Profil Relacje PM off
BusinessClass lubi ten post.
BusinessClass uważa post za pomocny.
 
      
#3347 PostWysłany: 17 Lis 2018 16:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
U mnie to samo, ale działa w incognito, przy czym nie da się zarezerwować lotu - u mnie po przejściu do "koszyka" jest komunikat po hiszpańsku o jakimś błędzie. Pozostaje telefon (na szczęście ta droga dziala :) )

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
BusinessClass uważa post za pomocny.
 
      
#3348 PostWysłany: 17 Lis 2018 16:28 

Rejestracja: 19 Lut 2013
Posty: 536
Loty: 330
Kilometry: 616 803
niebieski
czyli jakiś szerszy problem a nie tylko u mnie ;)
dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3349 PostWysłany: 17 Lis 2018 16:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Obserwuję to już od jakiegoś tygodnia :(

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3350 PostWysłany: 18 Lis 2018 12:55 

Rejestracja: 14 Paź 2016
Posty: 43
Ja też mam problem z logowaniem do M&M. Czy ktoś próbował dzwonić i podawać wyświetlający się kod ? Jest jakas polskojęzyczna infolinia M&M ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3351 PostWysłany: 18 Lis 2018 22:35 

Rejestracja: 17 Lut 2018
Posty: 154
Loty: 138
Kilometry: 293 761
Problem jest chyba Globalny, ale jak się skasuje cookies to na jakiś czas działa
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3352 PostWysłany: 18 Lis 2018 22:50 

Rejestracja: 16 Sie 2018
Posty: 93
Mi nawet w apce po przejściu do kupienia biletu nagrody tez wywala błąd, niestety po usunięciu ciasteczek max jedno wejście bez problemu potem od nowa problem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3353 PostWysłany: 18 Lis 2018 22:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Łukasz__ napisał(a):
Ja też mam problem z logowaniem do M&M. Czy ktoś próbował dzwonić i podawać wyświetlający się kod ? Jest jakas polskojęzyczna infolinia M&M ?


Rozumiem, że na stronę MM nie zaglądałeś: https://www.miles-and-more.com/online/portal/mam/pl/help_and_contact/contact_search?l=pl&cid=1000340&sourceTaxonomy=Help_and_Contact
Góra
 Profil Relacje PM off
leon86 lubi ten post.
 
      
#3354 PostWysłany: 19 Lis 2018 01:15 

Rejestracja: 17 Lut 2018
Posty: 154
Loty: 138
Kilometry: 293 761
Janobr napisał(a):
Mam taką sytuacje - trochę ponad dwa tygodnie temu leciałem z POZ do AMS (LH) i na powrocie dostałem ich że mnie przesadzili na samolot LOT'u przez WAW (miałem lecieć przez MUC).

I teraz tak, Mile za lot do AMS bez problemu dostałem na następy dzień, ale za powrotny nie dostałem nic. W zeszłym tygodniu wystawiłem wniosek retrospektywny na loty LH (którymi praktycznie nie leciałem, tak trochę z rozbiegu - Samolot sam w sobie poleciał), i po kilku dniach naliczyli mi mile za lot AMS - MUC, ale za MUC - POZ już nie. Potem wystawiłem wnioski na AMS - WAW - POZ ale są na razie bez odzewu.

Więc jak na razie jestem cały czas stratny pod kątem mil, wiadomości od M&M na skrzynkę też nie dostałem i nie za bardzo wiem co mam teraz robić, czy czekać dalej, i ewentulanie na co można liczyć (w cale bym się nie obraził gdyby naliczyli mi za wszystkie 4 :) ).

P.S. Papierowe karty pokładowe za lot LO oczywiście zachowałem.


Sorry że się powtarzam, ale czy ktoś miał może taką sytuacje? Nadal nic się nie zmieniło :(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3355 PostWysłany: 19 Lis 2018 01:22 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Jeśli wpiszesz loty LO przez formularz online to powinny zostać automatycznie naliczone. Problemem może być jedynie nowy numer etix, który przy reroutingu się zmienił i nie wiem czy go posiadasz.
Zapewne taki wariant będzie bardziej opłacalny.

Możesz też walczyć o ORC, ale zapewne więcej mil dostaniesz za loty LOTem niż oryginalną rezerwację.

Jeśli skontaktujesz się z supportem to powinni naliczyć wg. oryginalnego biletu, a to raczej będzie mniej opłacalne.

Z tym że jeśli nie uda się naliczyć automatycznie to uzbrój się w cierpliwość, ja na naliczenie brakującego lotu czekałem ostatnio ok 6 miesięcy. Drugie moje zgłoszenie też już wisi kilka miesięcy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3356 PostWysłany: 19 Lis 2018 10:48 

Rejestracja: 17 Lut 2018
Posty: 154
Loty: 138
Kilometry: 293 761
Dzięki - Nie powiem żebyś mnie pocieszył, ale odpowiedziałeś na moje pytanie :)

Przez formularz zgłaszałem ale wyświetlił się komunikat że poszły do weryfikacji - Wydaje mi się że ze starym numerem biletu (080) - Ale teraz patrzę że w mailu od LH były podane dwa numery (220) - Pytanie tylko czy mając te numery jest w stanie przez jakiś portal stwierdzić które dotyczy którego lotu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3357 PostWysłany: 19 Lis 2018 10:54 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Masz pewnie jeden nowy numer eticket (13 cyfr) , na karcie pokładowej często dodawane są końcówki 01 i 02 do kolejnych segmentów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3358 PostWysłany: 21 Lis 2018 12:56 

Rejestracja: 17 Lut 2018
Posty: 154
Loty: 138
Kilometry: 293 761
-- 19 Lis 2018 11:00 --

Ok, faktycznie jest na karcie, próbuje :)

EDIT: Niestety lipa, wyskoczyło info że już to zgłoszenie mają

-- 21 Lis 2018 12:56 --

No to tak w ramach aktualizacji

Wskoczyły mi właśnie loty "zastępcze" którymi faktycznie poleciałem AMS-WAW i WAW-POZ.
AMS-MUC którym miałem lecieć jest też, czyli na 4 loty z tej podróży mam na M&M 5. Jeszcze jakby wszedł mi ten MUC-POZ to wyrównałoby mi się to jak mnie LH "okradło" z lotów Monachium -Brno- Monachium gdzie leciało BMI Regional :) Bo trochę mnie w oczy gryzie to że na M&M i myFlightradar ilość lotów się nie zgadza.

Tak czy inaczej już jestem na +
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
#3359 PostWysłany: 22 Lis 2018 09:33 

Rejestracja: 14 Lut 2016
Posty: 4
Hej,

wszystko wyliczyłem i niestety zabraknie mi w tym roku 2040 mil do przedłużenia FT. Pewnie już padały takie zapytania, ale czy ktoś mógłby doradzić jak zdobyć w miarę bezboleśnie te mile aby przedłużyć status?

Z góry dziękuję za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3360 PostWysłany: 22 Lis 2018 09:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1429
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Rozumiem że zabraknie CI mil statusowych? Skoro w tym roku ich tyle nazbierałeś to musiałeś sporo latać.. czy czasem odcinkami nie kwalifikujesz się na FTLa 30 odcinków rok.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8137 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 407  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group