Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Miles&More Jetfriends dla twojego dziecka +500 mil na start

Jakby ktoś musiał załatwiać bilet (nagrodę) w niedzielę przez infolinię to podaję numer +902123548899 (infolinia Turkish, mówią po angielsku)

- "rezerwacja biletu nagrody"
obecnie na apce i stronie internetowej wywala mi błąd.
coś mam zmienić w ustawieniach?
- usuń polskie znaki w ustawieniach profilu


Informacja od @billabong
Odcinki statusowe w M&M są naliczane tylko za loty: LOTem, Lufą, Eurowings, Air Dolomiti, Austrian Air, Brussels Air, Croatia Air, Luxair lub Swiss. Lecąc tymi liniami, wejdziemy do Poloneza/Mazurka na FTL w WAW.
Do statusu za odcinki nie wlicza się m.in. TAP

Sprawdzanie daty wazności mil - od @skrzat
W przeglądarce trzeba się zalogować na konto M&M
W tej samej zakładce otworzyć stronę: https://api.miles-and-more.com/v1/accou ... Periods=12
gdzie na końcu adresu wpisuje się ilość następnych kwartałów, które chcemy podejrzeć (w powyższym przypadku 12 kwartałów, czyli 3 lata.
Pokaże się plik JSON, w którym jest m.in. ilość posiadanych mil (remainingAmount), ilość mil, które wydaliśmy (cumulativeSpendAmount), ilość mil które wygasły (cumulativeExpiredAmount) oraz podział na kwartały z liczbą mil, które wygasną po zakończeniu każdego kwartału.
Oczywiście przy statusie ilość wygasająca będzie = 0 z informacją dlaczego nie wygasną, np. status: SEN


Nie masz mil? Nie naliczono Ci odcinka? Wyślij zapytanie z kartą pokładową na ffp[at]lot.pl

Infolinie:
PL +48 22 5777 222
DE +49 69 209 777 777
US +1 800 581 6400

Biletu za mile nie upgrade'ujesz za e-voucher


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8137 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241 ... 407  Następna
Autor Wiadomość
#4741 PostWysłany: 30 Mar 2020 13:31 

Rejestracja: 12 Lut 2019
Posty: 946
niebieski
Dzięki. Co prawda jak kiedyś zamawiałem gadżety z Finnaira to drożej wyniósł kurier niż te drobiazgi, ale popatrzę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#4742 PostWysłany: 30 Mar 2020 13:43 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2871
złoty
@j_a Już pisałem w innym temacie, że na niemieckiej infolinii powiedziano mi, że w ramach "dobrej woli" będą na pisemne żądanie zwracać mile przepadające jutro. Niestety, pisemnie tego nikt nie potwierdza. Ja sobie chcę wziąć jakiś, najtańszy, bilet na "teraz". Ważność biletu jest dwa lata i można z nim wtedy robić co się chce płacąc za zmianę 200PLN lub 50EUR. Jeśli lot zostanie odwołany z powodu wirusa to na polskiej infolinii twierdzą, że wszystkie zmiany, zrobione podczas jednej rozmowy telefonicznej, będą oferowane za darmo do 31 sierpnia.
Na niemieckiej infolinii potwierdzono mi te same zasady zmian w przypadku zmian z powodu wirusa.
Góra
 Profil Relacje PM off
j_a lubi ten post.
j_a uważa post za pomocny.
 
      
#4743 PostWysłany: 30 Mar 2020 14:17 

Rejestracja: 12 Lut 2019
Posty: 946
niebieski
Dzięki. Ponieważ rezerwujemy zwykle dwa bilety, to taka akcja ze zmienianiem itd. dopłatami, pełną ilością mil za bilet jest dla nas kompletnie nieopłacalna. Zadzwonimy na infolinię niemiecką, zobaczymy czy potwierdzą możliwość przedłużenia. Jak ja nienawidzę wszelkich programów lojalnościowych :evil:
Ps. Zamówiłbym ze 2 kartony wina i po kłopocie, ale wysyłka oczywiście tylko Germany :cry:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4744 PostWysłany: 30 Mar 2020 14:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
j_a napisał(a):
Powiem wam, że czuję się totalnie olany przez Miles&More oraz LOT. Mile kończą swój żywot jutro (sporo) i tak, zarezerwować coś mogę, ale oczywiście za dość absurdalną ilość mil (35 000 za lot powrotny w Europie + opłaty) bo, co zrozumiałe, promocja najmilszy poniedziałek zawieszona. W zasadzie mogę jedynie wymienić na voucher w airkiosk.lot, ale... strona nie działa, więc w zasadzie nie wiem na co i jak!
Rozważam jeszcze vouchery do sieci Radisson, ktoś to przerabiał? Na stronie oczywiście niewiele konkretów. Ewentualnie jakieś pomysły? Będę wdzięczny.

@j_a sprawdzales na stronie Lufy czy sa jakies promocje za mile M&M?
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4745 PostWysłany: 30 Mar 2020 16:50 

Rejestracja: 12 Lut 2019
Posty: 946
niebieski
-- 30 Mar 2020 15:00 --

Nic nie widziałem. Ale jakie to ma znaczenie, gdy LH wstrzymała operacje do września bodajże?

-- 30 Mar 2020 16:50 --

Wiadomość z Flying Blue. Podpada mi LH :cry:
We want you to enjoy the Miles you have earned. We will therefore prevent all Miles from expiring between now and the end of 2020.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4746 PostWysłany: 30 Mar 2020 17:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 601
Kilometry: 704 684
srebrny
@j_a nie wstrzymala, to plotki Rzeczpospolitej. Nawet jesli zawiesza w przyszlosci to bilet z mil mozesz przebukowac na inny a wybor bedziesz miec dosc szeroki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4747 PostWysłany: 30 Mar 2020 18:19 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2871
złoty
Dostępne promocje milowe mają kosmiczne dopłaty. Np. 30000 mil za RT do USA ze Swiss za około 1800PLN dopłat...
Ja już sobie wystawiłem WRO-WAW-DEL-COK z perwersyjną datą 14. 04. 2020. Opłaty OW 28EUR
Wizę mam i w ramach walki z nudą mogę lecieć. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#4748 PostWysłany: 30 Mar 2020 18:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 601
Kilometry: 704 684
srebrny
WAW-LUX pozwoli przechować 35 000 punktów za dopłatą 95zl (LOT). Bilety dostępne od 12 kwietnia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
j_a uważa post za pomocny.
 
      
#4749 PostWysłany: 30 Mar 2020 21:45 

Rejestracja: 12 Lut 2019
Posty: 946
niebieski
Zarówno na polskiej jak i niemieckiej infolinii nie uzyskaliśmy żadnych dodatkowych informacji, poza tym że mile faktycznie się kończą :cry: Nie dam tym pajacom zarobić nawet 100 zł, nie będę się wygłupiał z kupnem jakichkolwiek biletów na przypadkowy kierunek i zmianami terminów. Żenada do sześcianu, powinni się wstydzić :oops:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4750 PostWysłany: 31 Mar 2020 01:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2691
HON fly4free
No to grubo pojechałeś.
Twój bunt będzie ostatnim gwoździem do ich trumny.
Nie mówiąc już o fakcie że spalą się ze wstydu jak Cię potraktowali.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#4751 PostWysłany: 31 Mar 2020 10:03 

Rejestracja: 12 Lut 2019
Posty: 946
niebieski
@Garmond Jak widać punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja jakoś przeżyję bez tych mil, umyślnie wybiorę raz czy drugi inną linię dla lepszego samopoczucia. Pewnie, jeden człowieczek im wisi, ale podobnie olanych pojawi się za chwilę więcej. Cóż, może potrzebujesz deski do krojenia albo czapeczki z airkiosk i będziesz zadowolony ze spożytkowania swoich mil :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4752 PostWysłany: 31 Mar 2020 10:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 601
Kilometry: 704 684
srebrny
@j_a Wypraszam sobie, Luksemburg to wcale nie jest "przypadkowy kierunek" :roll:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
j_a lubi ten post.
 
      
#4753 PostWysłany: 31 Mar 2020 12:59 

Rejestracja: 12 Lut 2019
Posty: 946
niebieski
@karder Wiem, wiem. Nie obrażaj się, sugestię doceniam. Po prostu nie cierpię takich sytuacji. Plan był generalnie dość dobrze zarysowany, dziś miałbym bilet do MEX za mile plus jakieś 2kPLN dopłaty. Kolejna okazja będzie być może jesienią, ale jesienią świat będzie wyglądał inaczej i ryzykowanie dziś 2 tysi jest dziś mało racjonalne. Dawno zauważyłem, że loty po Europie dla zabawy za 35k mil/bilet plus opłata to frajerstwo (z małymi wyjątkami). A "Najmilszy Poniedziałek" zdechł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4754 PostWysłany: 31 Mar 2020 13:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2013
Posty: 98
Loty: 104
Kilometry: 267 136
Trzeba było nie czekać do ostatniej chwili
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4755 PostWysłany: 31 Mar 2020 13:26 

Rejestracja: 12 Lut 2019
Posty: 946
niebieski
Jeszcze jakieś złote myśli? :roll: Nie będę tłumaczył swojej sytuacji, masz sensowną radę, napisz zamiast się popisywać.
Najbardziej skłaniamy się chyba do zakupu voucherów w Radissonie, btw w skrzynce mail od prezesa tej firmy o przedłużeniu ważności wszystkich punktów lojalnościowych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4756 PostWysłany: 31 Mar 2020 14:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 1061
Loty: 469
Kilometry: 475 167
niebieski
Chyba przegapiłem informację na forum, ale czy karty FTL w M%M były w tym roku wysyłane?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4757 PostWysłany: 31 Mar 2020 15:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 601
Kilometry: 704 684
srebrny
@cool_aka_romeo tak, ja dostalem wznowienie na kolejne 2 lata (chyba w grudniu przyszla). Moja druga 1/2 debiutuje jako FTL i tez przyslali kolo stycznia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cool_aka_romeo lubi ten post.
cool_aka_romeo uważa post za pomocny.
 
      
#4758 PostWysłany: 31 Mar 2020 22:55 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2871
złoty
j_a napisał(a):
Jeszcze jakieś złote myśli? :roll: Nie będę tłumaczył swojej sytuacji, masz sensowną radę, napisz zamiast się popisywać.
Najbardziej skłaniamy się chyba do zakupu voucherów w Radissonie, btw w skrzynce mail od prezesa tej firmy o przedłużeniu ważności wszystkich punktów lojalnościowych.

Jeszcze chyba masz lekko powyżej godziny na inny ruch, niż voucher Radisson'a.

Tu jest oficjalne info na temat zniżki 50EUR:
https://book.lufthansa.com/lh/dyn/air-lh/servicing/service
Cytuj:
As of March 19 we have implemented our new rebooking options that offer even greater flexibility. Already booked tickets for still existing flights no longer expire and can be rebooked until August 31, 2020. In addition, Lufthansa is now offering a discount of 50 euro for each rebooked ticket. It is unfortunately not yet possible to offer this service online.
Góra
 Profil Relacje PM off
j_a lubi ten post.
j_a uważa post za pomocny.
 
      
#4759 PostWysłany: 31 Mar 2020 23:32 

Rejestracja: 12 Lut 2019
Posty: 946
niebieski
@Chupacabra Dzięki. Tymczasem z profilu zniknęło info, że mile kończą ważność. Ryzykujemy i zobaczymy jutro.
Góra
 Profil Relacje PM off
Chupacabra lubi ten post.
 
      
#4760 PostWysłany: 01 Kwi 2020 08:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
@j_a
Napisz jak wyszło. U mnie jednak twardo stało że punkty kończą się 31/03. Chciałem wziąć vouchery do lokalnych sklepów, ale okazało się że można tylko za 36tys pkt jednego dnia. Więc d... zbita. Za resztę wziąłem... vouchery Radissona ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
j_a lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8137 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241 ... 407  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group