Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Miles&More Jetfriends dla twojego dziecka +500 mil na start

Jakby ktoś musiał załatwiać bilet (nagrodę) w niedzielę przez infolinię to podaję numer +902123548899 (infolinia Turkish, mówią po angielsku)

- "rezerwacja biletu nagrody"
obecnie na apce i stronie internetowej wywala mi błąd.
coś mam zmienić w ustawieniach?
- usuń polskie znaki w ustawieniach profilu


Informacja od @billabong
Odcinki statusowe w M&M są naliczane tylko za loty: LOTem, Lufą, Eurowings, Air Dolomiti, Austrian Air, Brussels Air, Croatia Air, Luxair lub Swiss. Lecąc tymi liniami, wejdziemy do Poloneza/Mazurka na FTL w WAW.
Do statusu za odcinki nie wlicza się m.in. TAP

Sprawdzanie daty wazności mil - od @skrzat
W przeglądarce trzeba się zalogować na konto M&M
W tej samej zakładce otworzyć stronę: https://api.miles-and-more.com/v1/accou ... Periods=12
gdzie na końcu adresu wpisuje się ilość następnych kwartałów, które chcemy podejrzeć (w powyższym przypadku 12 kwartałów, czyli 3 lata.
Pokaże się plik JSON, w którym jest m.in. ilość posiadanych mil (remainingAmount), ilość mil, które wydaliśmy (cumulativeSpendAmount), ilość mil które wygasły (cumulativeExpiredAmount) oraz podział na kwartały z liczbą mil, które wygasną po zakończeniu każdego kwartału.
Oczywiście przy statusie ilość wygasająca będzie = 0 z informacją dlaczego nie wygasną, np. status: SEN


Nie masz mil? Nie naliczono Ci odcinka? Wyślij zapytanie z kartą pokładową na ffp[at]lot.pl

Infolinie:
PL +48 22 5777 222
DE +49 69 209 777 777
US +1 800 581 6400

Biletu za mile nie upgrade'ujesz za e-voucher


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8137 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 407  Następna
Autor Wiadomość
#3981 PostWysłany: 03 Sie 2019 01:01 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
No teraz juz dziala :). Liczylem na to, ze cos im sie popsuje i w koncu zobacze dostepnosc w C z AKL do USA, ale niestety nic z tego :(.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
 Temat postu: Przeliczyłem w apce
#3982 PostWysłany: 04 Sie 2019 15:15 

Rejestracja: 07 Wrz 2017
Posty: 8
Dzieki za podpowiedz. Udało mi sie po wielkich bojach przeliczyc to w app na miles and more . Wstawilem dale detaliczne i wyszlo mi: 36290 mil. No, kaszanka...czyli i tak mniej niz bylo uprzednio. ale do golda wystarczy. I serio Wam powiem, nie wiem..czy bede odnawial golda w M&M . Duzo zachodu. Znacznie latwiej jest w Aeganie i chyba ku temu programowi sie skłonię:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3983 PostWysłany: 04 Sie 2019 17:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
nrm napisał(a):
Wlaśnie mija mi 7 dni (jutro będę mogł zglosić ręcznie) od lotu LOTem (i 4ty dzień od lotu powrotnego) i cisza, brak naliczenia. :O Często się wam to zdarza? Mi pierwszy raz od 20 lotów... (zazwyczaj były już następnego dnia)

Czy brak wpisanego nr m&m podczas odprawy dyskwalifikuje późniejszą próbę naliczenia mil? Pytam gdyż po 7 dniach zeskanowałem boarding pass i wyskoczyło mi że naliczenie zostało odrzucone, a później w informacji na koncie przy tym locie mam taki dopisek: przelot został już naliczony.
PS (bilet kupowany przez OTA)
dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3984 PostWysłany: 04 Sie 2019 18:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Trevisano napisał(a):
nie wiem..czy bede odnawial golda w M&M . Duzo zachodu.

Owszem, na Senatora trzeba duzo wylatac, ale:

-pomaga w tym 25% bonus do mil statusowych
-status jest wazny 2 lata
-50% znizki na "companion award" - bez limitu
-dostep do LX F
-mozliwosc "zadluzenia" konta do 50k mil na pol roku
-i inne jeszcze benefity, ale juz mniej wazne wg mnie.

Podsumowujac - jesli nie brakuje wiele, to warto dociagnac do owych 100k.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
manio lubi ten post.
 
      
#3985 PostWysłany: 04 Sie 2019 18:17 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 500
niebieski
Zgadzam się z przedmówcą przy czym jednym z najważniejszych przywilejów moim zdaniem to bezpłatny wybór miejsca. Zwłaszcza w Lufthansa i ich A380 na górnym pokładzie Y. Reszte wniosków wysnułem tutaj: https://www.nomatterthedistance.com/statusowy-podroznik-senator-w-milesmore-czy-warto/.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3986 PostWysłany: 04 Sie 2019 18:45 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Andi napisał(a):
nrm napisał(a):
Wlaśnie mija mi 7 dni (jutro będę mogł zglosić ręcznie) od lotu LOTem (i 4ty dzień od lotu powrotnego) i cisza, brak naliczenia. :O Często się wam to zdarza? Mi pierwszy raz od 20 lotów... (zazwyczaj były już następnego dnia)

Czy brak wpisanego nr m&m podczas odprawy dyskwalifikuje późniejszą próbę naliczenia mil? Pytam gdyż po 7 dniach zeskanowałem boarding pass i wyskoczyło mi że naliczenie zostało odrzucone, a później w informacji na koncie przy tym locie mam taki dopisek: przelot został już naliczony.
PS (bilet kupowany przez OTA)
dzięki


Zdecydowanie naliczenie powinno być możliwe niezależnie od tego, gdzie bilet był kupowany.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3987 PostWysłany: 04 Sie 2019 20:50 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Andi napisał(a):
nrm napisał(a):
Wlaśnie mija mi 7 dni (jutro będę mogł zglosić ręcznie) od lotu LOTem (i 4ty dzień od lotu powrotnego) i cisza, brak naliczenia. :O Często się wam to zdarza? Mi pierwszy raz od 20 lotów... (zazwyczaj były już następnego dnia)

Czy brak wpisanego nr m&m podczas odprawy dyskwalifikuje późniejszą próbę naliczenia mil? Pytam gdyż po 7 dniach zeskanowałem boarding pass i wyskoczyło mi że naliczenie zostało odrzucone, a później w informacji na koncie przy tym locie mam taki dopisek: przelot został już naliczony.
PS (bilet kupowany przez OTA)
dzięki
Może padłeś ofiarą kradzieży mil. Skontaktuj się z M&M.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3988 PostWysłany: 05 Sie 2019 12:52 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1316
srebrny
Od paru tygodni wywala mi sie strona m&m przy kupnie biletow za mile. Wybieram trase, daty, konkretne loty a potem dostaje lakoniczna informacje o tym, ze wystapil blad. Mial ktos cos takiego?
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3989 PostWysłany: 05 Sie 2019 21:54 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Andi napisał(a):
Czy brak wpisanego nr m&m podczas odprawy dyskwalifikuje późniejszą próbę naliczenia mil? Pytam gdyż po 7 dniach zeskanowałem boarding pass i wyskoczyło mi że naliczenie zostało odrzucone, a później w informacji na koncie przy tym locie mam taki dopisek: przelot został już naliczony.
PS (bilet kupowany przez OTA)

Zdarza mi się tak zawsze, gdy lot był w ostatniej chwili zmieniony w LOT Transfer Center na inne połączenie (np. z powodu opóźnienia poprzedniego odcinka albo anulacji rejsu). Wtedy w systemie jest rozbieżność między segmentem z rezerwacji a biletem elektronicznym, który oni źle przepisują i mile giną w czeluściach systemu. Czasami kilka miesięcy trwa wyjaśnianie.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3990 PostWysłany: 05 Sie 2019 22:03 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
manio napisał(a):
Zgadzam się z przedmówcą przy czym jednym z najważniejszych przywilejów moim zdaniem to bezpłatny wybór miejsca. Zwłaszcza w Lufthansa i ich A380 na górnym pokładzie Y. Reszte wniosków wysnułem tutaj: https://www.nomatterthedistance.com/statusowy-podroznik-senator-w-milesmore-czy-warto/.

do wyboru miejsca na gornym pokladzie w A380 LH wystarcza tez zwykly FTL-wiem z doswiadczenia na trasie FRA-LAX.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3991 PostWysłany: 05 Sie 2019 22:12 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 500
niebieski
@michcioj - we wspomnianym linku, który podałem - pisałem o rzędzie 95. W tym rzędzie mogłeś wybrać miejsce jako FTL wcześniej niż przed odprawą? Jeżeli tak to kolejny "feature" IT w Lufthansa ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3992 PostWysłany: 05 Sie 2019 23:49 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
*G i FTL daje dostęp do lepszych miejsc po otwarciu odprawy. Wcześniej tylko SEN/HON albo karta płatnicza ;-p
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3993 PostWysłany: 06 Sie 2019 00:50 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 500
niebieski
bo tak powinno być zgodnie z zasadami. Jednakże czasami LH daje niespodzianki jak bezplatny wybor miejsca (exit row) dla wspolpasazerow na short-haul...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3994 PostWysłany: 06 Sie 2019 06:38 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
manio napisał(a):
@michcioj - we wspomnianym linku, który podałem - pisałem o rzędzie 95. W tym rzędzie mogłeś wybrać miejsce jako FTL wcześniej niż przed odprawą? Jeżeli tak to kolejny "feature" IT w Lufthansa ;)

Szczerze nie pamietam :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3995 PostWysłany: 08 Sie 2019 17:30 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 500
niebieski
czy mi sie zdaje czy po ostatniej "przerwie" w dzialaniu strony miles&more nagle stawki podatkow skoczyly do gory z USA? bylo 380zl doplat w interesujacym mnie locie a teraz jest 530 i raczej 150zl roznic kursowych to nie wchodzi w gre. Dokladnie obserwuje 3 loty z USA do Azji i NH albo podwyzszyla oplaty albo cos generalnie sie zmienilo..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3996 PostWysłany: 08 Sie 2019 19:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1607
platynowy
@manio To nie kwestia M&M, od 1-go sierpnia ANA podniosła opłaty paliwowe.

Więcej informacji tutaj, na stronie przewoźnika.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#3997 PostWysłany: 09 Sie 2019 18:53 

Rejestracja: 24 Wrz 2017
Posty: 4
Czy jest gdzieś możliwość zobaczenia jakie kierunki były dostępne w ramach poprzednich edycji Najmilszego Poniedziałku? Dobiłem do 10000 mil i chciałbym je wykorzystać tylko kierunki które są teraz dostępne mnie nie przekonują i nie wiem czy czekać na lepsze okazje czy brać te co są póki mam wakacje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3998 PostWysłany: 09 Sie 2019 19:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1152
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
czekaj na lepsze :)

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3999 PostWysłany: 13 Sie 2019 17:13 

Rejestracja: 25 Kwi 2016
Posty: 103
Loty: 79
Kilometry: 160 267
Cześć, jak u Was aktualnie z czasem naliczania mil za pobyty w Best Western ? Kiedyś po tygodniu mile miałem na koncie, a aktualnie trwa to miesiąc i cisza, a hotel mówi, że naliczył mile od razu po pobycie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4000 PostWysłany: 13 Sie 2019 19:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2689
HON fly4free
Pisz maila z prośbą o naliczenie mil na adres: BWR.service@bestwestern.com
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Enzym uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8137 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 407  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group