Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Pytananie o przesiadki
#1 PostWysłany: 06 Lip 2010 23:03 

Rejestracja: 06 Lip 2010
Posty: 1
Hej,
Mam do was pytanie. Zamierzam zarezerwować lot z Liverpoolu do Agadiru, tyle że będę miał jedynie 2h na przesiadkę. Myślicie że to wystarczająco dużo? Lot Ryanair'em we wrześniu.
czekam na odpowiedź ;))
pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 07 Lip 2010 00:39 

Rejestracja: 10 Maj 2010
Posty: 441
niebieski
Pytania jakich milion. Powinno się udać (szczególnie że pewnie nie lecisz z rejestrowym), ale wszystko zależy od ewentualnych opóźnień. Ja na taki fajny kierunek wolałbym spędzić nawet nockę na lotnisku, niż nie dolecieć, więc bym się nie decydował na taki dwugodzinny wariant.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 07 Lip 2010 12:50 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Osobiście przesiadkę 2-godzinną uważam za bezpieczną (przy podręcznym), zwłaszcza przy lotach Ryanairem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Lip 2010 14:31 

Rejestracja: 27 Sty 2010
Posty: 184
Kamil napisał(a):
Osobiście przesiadkę 2-godzinną uważam za bezpieczną (przy podręcznym), zwłaszcza przy lotach Ryanairem


Ja też, myślę, że półtora godziny przy podręcznym to czas poniżej którego nie warto schodzić. 2h jest całkiem ok. Powyżej 3h to już niedogodność.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 08 Lip 2010 10:13 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 25
Np ostatnio lecąc z Warszawy do Charleroi (WizzAir) miałem chyba z 6 czy 7 godzin opóźnienia. A dodatkowo przylot na inne, sąsiednie lotnisko. (na uspokojenie każdy dostał kanapkę i soczek).
Na pewno to są marginalne przypadki ale warto sobie z nich zdawać sprawę - szczególnie, że nikt nie zwróci kasy za resztę lotów.


Ostatnio edytowany przez tai, 08 Lip 2010 12:44, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 08 Lip 2010 11:30 

Rejestracja: 27 Sty 2010
Posty: 184
tai napisał(a):
Np ostatnio lecąc z Warszawy do Charleroi (WizzAir) miałem chyba z 6 czy 7 godzin opóźnienia. A dodatkowo przylot na inne, sąsiednie lotnisko. (na uspokojenie każdy dostał kanapkę i soczek).
Na pewno to są marginalne przypadki ale warto sobie z nich zdawać sprawę - szczególnie, że nikt nie zwróci kasy za resztę lotów lotów.


Wizzair - słowo klucz (do spóźnienia)...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 09 Lip 2010 19:55 

Rejestracja: 27 Cze 2010
Posty: 57
Nie zawsze jest Las Vegas, wiec jeśli będziesz miał opóźnienie to twoje szanse bardzo zmaleją :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 24 Lut 2020 20:36 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Pytanie do wybitnych znawców.
Mój lot do Amsterdamu jest opóźniony i wyląduje ok.21.15, a wylot do KUL jest planowo o 20.50. Jeśli samolot nie poczeka (mała szansa w związku z czasem pracy pilotów na tak długim locie), to jest jakaś szansa polecieć jeszcze dziś?!
Widzę kilka lotów do miast z których operują przewoźnicy do KUL, tylko pytanie, czy coś lwylatuje tak późno, ok.polnocy?!
Czy już się na nockę w Amsterdamie nastawiać i przestać myśleć?!?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 24 Lut 2020 21:21 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Marne szanse, że poczeka. Ale nie jest to wykluczone. Z przepakowaniem bagażu mało prawdopodobne.

We wskazanej sytuacji chyba bym nie narzekał z powodu 600 euro odszkodowania.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group