Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Sie 2011 21:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2011
Posty: 270
Witam

Mam trzy pytanie dot tych dwóch kart i tranzakcji ktore mozna przeprowadzac na nich .

Pierwsze to to czy moge zamieniac punkty z payback z kilku kart i przelewac je sobie na jedno konto miles and more .

A drugie to to czy moge wielokrotnie zamieniac punkty payback z jednej karty na mile na swoim konie ? czy mozliwe jest tylko dokonanie jednej takiej tranzakcji z payback na miles and more .

A trzecie juz ostatnie pytanie to czy jak mam zwykła kartę miles and more nie kredytowa czy jest problem z transferem puntków na karte kredytowa miles and more w citi bank ?

Przepraszam ze tyle pytan ale nie chciałem zasmiecać forum .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
#2 PostWysłany: 19 Sie 2011 21:54 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
tak, tak, nie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 19 Sie 2011 22:05 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Nie możesz podawać tego samego numeru karty M&M w różnych kontach PB : założyli filtr i jeden numer mozna podac w jednym koncie tylko; mozna natomiast zbierac punkty z kilku kont i zamieniać jena mile korzystając z opcji łączenia kont i kart w samym PB.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Sie 2011 22:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2011
Posty: 270
aha czyli lepiej jest połaczyc dwie lub 3 karty payback i sobie przelewac punkty na jedno konto miles and more ?

Co do 3 pytania nie moge zrobic transfery ze zwyklego miles and more na karte kredytowa citi miles and more tak dobrze zrozumiałem ?

poprostu na tej karcie bede miał nowe konto ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Sie 2011 22:19 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Co do Citi, nie bardzo rozumiem co chcesz transferować?
Składając wniosek o kartę kredytową Citi-LOT podajesz aktualny numer M&M i on bedzie przypisany do karty i zasilany milami z tej karty (musi być oczywiście tożsamość posiadacza karty głównej i konta M&M)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 19 Sie 2011 22:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2011
Posty: 270
no własnie oto sie pytam bo mam zwykle konto miles and more i zbliza mi sie okres 3 lat i nie chce stracic tych mil dlatego zastanawiam sie nad wyrobieniem karty kredytowej citi która spowoduje aby te mile były wieczne czy to jest możliwe .


A co do payback czytałem że mozliwe jest powiazanie jednej karty payback do konta miles and more ... wiec chyba nie moge transferowac z wielu kart na jedno konto .

No i dalej nie wiem czy moge to robic kilka krotnie czy można to zrobić tylko raz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 19 Sie 2011 22:46 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Żeby przedłużyć ważność mil musisz dostać kartę kredytową przed uplywem terminu ich ważności - samych mil nie "przelewasz' nigdzie - to karta kredytowa jest przypisywana do istniejącego konta M&M.

W PB bezproblemu mozesz zbierać punkty z kilku kart czy kont powiązanych ze soba w zakresie, w jakim umozliwia to program - punkty zebrane do takiego "jednego worka" możesz sukcesywnie zamieniać na mile , pamietając o minimum 500 punktów PB przy jednorazowej wymianie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 19 Sie 2011 23:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2011
Posty: 270
marek bardzo dziękuje masz u mnie piwko :)

temat do zamkniecie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group