Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Kwi 2017 19:02 

Rejestracja: 23 Sty 2013
Posty: 32
Witam,

zostało mi na koncie ponad 4000 pkt rewards, jeszcze w grudniu bez problemu obnizalem sobie nimi noclegi, a ostatnio zagladam, zacząłem szykowac rezerwację i nic - brak możliwości odliczenia punktów. Punkty mam na 100%, sprawdziłem kilka hoteli, kilka terminów (w Polsce) i nic.

O co chodzi? wiem, że miały miejsce jakieś zmiany od Nowego Roku, ale nawet regulamin przeczytałem i nic tam nie ma, co by tłumaczyło taką sytuację.

Może mi ktoś pomóc?

pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#2 PostWysłany: 04 Kwi 2017 19:31 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Nie przy każdej stawce możesz skorzystać z punktów. Np. przy private sales albo przy stawkach wczesna rezerwacja nie można wykorzystać punktów. Spróbuj wybrać w wybranym terminie stawkę elastyczną z możliwością anulacji i zobacz czy w ostatnim kroku będziesz mieć możliwość skorzystania z punktów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Kwi 2017 19:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1392
niebieski
3 dni temu rezerwowałem za punkty,sprawdź w innym hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Kwi 2017 21:52 

Rejestracja: 17 Wrz 2016
Posty: 3
Loty: 41
Kilometry: 52 319
od jakiegoś czasu (przynajmniej u mnie) wymiana punktów jest nie na tej zakładce co zwykle gdzie dokupuje się dodatkowe opcje do pokoju tylko na kolejnej zakładce, w której podaje się dane osobowe do rezerwacji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Kwi 2017 22:05 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
@‌adam132‌, możliwość płacenia punktami, po zmianie wyglądu strony, dostępne jest na zakładce PŁATNOŚĆ.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 07 Kwi 2017 11:45 

Rejestracja: 21 Lut 2015
Posty: 153
@Michy, żeby spróbować czy działają punkty, przeklinałem do 'płatności' w stawce elastycznej i nie ma tu możliwości ich wykorzystania. Albo płatność kartą, albo w hotelu. Ogólnie to w niektórych hotelach pojawia się informacja o możliwości płatności punktami już na etapie 'opcje', ale w większości nie.

Do tej pory nie korzystałem jeszcze z voucherów tylko płaciłem punktami przy rezerwacji. Wobec braku możliwości wykorzystania punktów wydrukuję vouchery za punkty. Czy są one akceptowane w każdym hotelu Accora bez najmniejszych problemów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 07 Kwi 2017 11:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
vouchery są akceptowane w hotelach biorących udział w programie Le Club Accor, co widać przy składaniu rezerwacji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 07 Kwi 2017 12:05 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Czy to jest standard że w hotelach mercure w Gdańsku czy Gdyni w ofercie z 30-dniowym wyprzedzeniem nie można płacić za bezzwrotna punktami?? W novotelu gdańskim za tą samą oferte bez problemu można zapłacić ( stawka bezzwrotna)

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 07 Kwi 2017 12:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2017
Posty: 194
Zbanowany
@‌jesion83‌ - zamiast pytanie zadawać w drugim czy trzecim wątku zadzwoń na infolinię Accorhotels lub bezpośrednio do hotelu, zamiast spamować kilka wątków.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 28 Gru 2018 12:25 

Rejestracja: 18 Paź 2012
Posty: 223
srebrny
epikie napisał(a):
vouchery są akceptowane w hotelach biorących udział w programie Le Club Accor, co widać przy składaniu rezerwacji


W którym miejscu na stronie można wygenerować vouchery?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 28 Gru 2018 12:26 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Od dawna już nie można.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 28 Gru 2018 12:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Możliwość generowania voucherów w Accor 'umarła' w 2017. Ostatnie vouchery można było generować do końca czerwca 2017 z terminem wykorzystania do 30.09.2017. Od tego czasu tylko płatność punktami przy rezerwacji lub w hotelu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 28 Gru 2018 13:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Przy platnosci w hotelu jako ciekawostka: 2000 pkt ściągają sami, a od 4000 pkt trzeba w hotelu podać kod sms który przychodzi na telefon zapisany w systemie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group