Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Gru 2019 22:16 

Rejestracja: 23 Gru 2011
Posty: 347
Loty: 137
Kilometry: 274 190
niebieski
Gdy lądujemy na lotnisku, nie uświadczymy transportu publicznego. Możemy wziąć tranfer za bodajże 75 MXN od osoby (być może więcej bo nie jestem do końca pewien).

By złapać transport publiczny musimy dojść do głównej drogi (175) i złapać czerwone taksówki jadące na północ. To tzw colectivos. Niezależnie od trasy (najlepiej jechać do końca) płacimy 10 MXN (2 PLN) od osoby. Tak podróżują wszyscy miejscowi.
_________________
Jeśli Ci pomogłem, miło jeżeli odwdzięczysz się lajkiem. Wtedy wiem, że komuś się to przydało i warto to robić!
Góra
 Profil Relacje PM off
dmirstek uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
#2 PostWysłany: 08 Mar 2022 06:41 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Aktualizacja: potwierdzam powyższe; trzeba wyjść kawałek do głównej dojazdówki do miasta (z dużym bagażem może być to uciążliwe, gdyż dojście jest poboczem ruchliwej drogi + kawałek trzeba przejść od terminala) i łapać zbiorowe taksówki - przejazd obecnie 12 MXN / os. - kierowca podrzuci w okolice zocalo.

Regularna taksówka zamawiana na konkretną godzinę do hotelu obecnie kosztuje ok. 200 MXN z samego centrum.

Polecam uważać na policyjne blokady dróg, które regularnie się zdarzają w różnych częściach miasta - mogą znacznie utrudnić przejazd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group