Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Sty 2018 05:15 

Rejestracja: 27 Sty 2018
Posty: 242
Zbanowany
Jakby sie ktos pytal to zwykle taksowki nalezy chyba kalkulowac w Cancun w ten sposob wlaczenie licznika 30peso i 1km=10peso.
I bedziecie mieli porownanie ile zdziera mafia z lotniska od turystow.
A na lotnisku chyba najlepiej wyjsc poza lotnisko i lapac taryfy opuszczajace lotnisko po dostarczeniu klientow na terminale (nie zabieraja nikogo z terenu lotniska, odjezdzaja puste).
Uber zbanowany od grudnia 2017.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 29 Sty 2018 13:35 

Rejestracja: 29 Sty 2012
Posty: 185
niebieski
O to niezbyt fajnie z tym Uberem w Cancun. W Mexico City i w Puebli obecnie dziala bez problemu. Rozmawialem z jedną anglojęzyczną „kierowniczką” auta Ubera i mówiła, że słyszała o problemach Ubera w Europie ale u nich w Meksyku każdy z obecności Ubera jest zadowolony. Na początku były jakieś tarcia ale teraz są obłożeni dodatkowym podatkiem (który ma być przeznaczany na rozwój transportu publicznego ale oczywiście nic nie widać żeby się działo).
Widać w Cancun masowa turystyka doprowadziła do sporych patologii. Ja obecnie podróżuję po stanie Oaxaca i ani razu nie było probemu z taksówkami (branymi z dworców autobusowych). Przelicznik 30 plus 10 za km w pewnym uproszczeniu się sprawdzał.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 31 Sty 2018 04:37 

Rejestracja: 27 Sty 2018
Posty: 242
Zbanowany
Ja nie widzialem w zadnej oficjalnej taksowce tutaj w Cancun licznika ;) pelna wolna amerykanka gosciu mowi tyle na ile wygladasz a przewaznie wiecej bo jestes turysta.
Jeden sie nawet wku... jak powiedzialem mu ze sciemnia i taryfikator jest jak powyzej, wykrecil komorka do obslugi parkingu przed hotelem z pretensjami ze Mi powiedzieli jak liczyc koszt przejazdu, ich proba napijania w butelke konczy sie jak sie wspomina oficjalny taryfikator a jak jeszcze padnie slowo 'policja turystyczna' to jak narazie tutaj w Cancun godzili sie na oferte zaproponowana przeze mnie. Ale powaznie jesli nastepnym razem mialbym przjechac to wypozyczenie auta wchodzi w gre mam dosc 'klucenia' sie o koszty przejazdow taksowkami. A mafia na lotnisku to juz zupelnie odrebny rozdzial z ktora powtornie bedze musial sie zmierzyc bo mam lot na Cozumel i spowrotem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group