Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 810 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 41  Następna
Autor Wiadomość
#501 PostWysłany: 08 Paź 2018 20:29 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
To ja tylko potwierdzę, że u mnie działało we wszystkich bramkach. Bilet kupowałem w kasie Trenord na Milano Centrale
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#502 PostWysłany: 09 Paź 2018 14:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Mar 2011
Posty: 113
Loty: 65
Kilometry: 88 013
Tak sobie myślę, że może to kwestia miejsca, w którym zakupiono bilety. U nas w Polsce w zależności od dworca bilet się może różnić. Kupowałem w Gdańsku bilet do Olsztyn i powrotny z Olsztyna do Gdańska. Bilety mocno się różniły kształtem i rodzajem nadruku.
Io Viaggio kupowałem przy kasie w Bergamo. Planowałem kupić w automacie, ale akurat była jakaś usterka. Możliwe, że ten z automatu, jak i kasy z dworca w Mediolanie różnią się od tego z kasy w Bergamo.
_________________
Madera Lizbona Barcelona Ibiza Neapol Ischia Rzym Florencja Piza Bergamo Rimini Wenecja Paryż Londyn Bruksela Brugia Amsterdam Berlin Drezno Wiedeń Budapeszt Praga Wilno Ryga Tallinn Karlskrona Stavanger Ateny Lefkada Patra Saloniki Larnaka Pafos Nikozja TelAviv Jerozolima
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#503 PostWysłany: 10 Paź 2018 08:21 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1065
srebrny
@KLAssurbanipal mieliśmy ten sam problem w Mediolanie. Bilety sprzedawane w kasie są po prostu wielkości biletu kolejowego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#504 PostWysłany: 10 Paź 2018 08:55 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Wintermute napisał(a):
@KLAssurbanipal mieliśmy ten sam problem w Mediolanie. Bilety sprzedawane w kasie są po prostu wielkości biletu kolejowego.

Kupowaliście na dworcu w Mediolanie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#505 PostWysłany: 10 Paź 2018 11:19 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1065
srebrny
w Bergamo ale zakładam że kupując w kasie na każdym dworcu dostaniesz bilet tego samego formatu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#506 PostWysłany: 10 Paź 2018 11:27 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Dopytałem, bo dwa posty nad Twoim:
Cytuj:
To ja tylko potwierdzę, że u mnie działało we wszystkich bramkach. Bilet kupowałem w kasie Trenord na Milano Centrale
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#507 PostWysłany: 10 Paź 2018 14:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Mar 2011
Posty: 113
Loty: 65
Kilometry: 88 013
Mam pomysł na wyjaśnienie sprawy. Może ma ktoś zdjęcie biletu, który działał w metrze? Ja mam te bilety formatu biletu kolejowego, które nie działały. Zrobię zdjęcie i porównamy czy w jakiś sposób bilety się różnią. Będzie sprawa jasna.
_________________
Madera Lizbona Barcelona Ibiza Neapol Ischia Rzym Florencja Piza Bergamo Rimini Wenecja Paryż Londyn Bruksela Brugia Amsterdam Berlin Drezno Wiedeń Budapeszt Praga Wilno Ryga Tallinn Karlskrona Stavanger Ateny Lefkada Patra Saloniki Larnaka Pafos Nikozja TelAviv Jerozolima
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#508 PostWysłany: 10 Paź 2018 14:21 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Jeżeli miałeś bilet, który nie psaował do bramki, to na 100% to są inne bilety - ten mój idealnie pasował do otworu w bramkach metra
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#509 PostWysłany: 16 Paź 2018 13:29 

Rejestracja: 26 Sty 2016
Posty: 29
Loty: 63
Kilometry: 72 316
Nie używałem w metrze, ale do waszej dyskusji może się przydać fota:

Kupiony w Bergamo na dworcu.

Załączniki:
Komentarz do pliku: Io viaggio 1d
IMG_20181016_132326045.jpg
IMG_20181016_132326045.jpg [ 316.24 KiB | Obejrzany 1112 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#510 PostWysłany: 16 Paź 2018 14:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Pod koniec listopada po raz kolejny wybieramy się do Bergamo i tym razem chcielibyśmy wybrać się do Como. Rome2rio pokazuje mi połączenie kolejowe Bergamo-Como z przesiadką w Monzie (pociąg RE14, cokolwiek to znaczy), ale ani trenitalia ani trennord mi go nie znajduje. Jest za opcja Bergamo-Lecco-Monza-Como. Wiecie może, dlaczego? Jakiś remont? Źle szukam?
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#511 PostWysłany: 16 Paź 2018 15:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
@metia
Trenitalia nie wyszukuje w ogóle pociągu R14, które jedzie z Bergamo do Mediolanu górą, przez Carnate i Monzę.
Znalazłem pewną informację i o ile dobrze zrozumiałem, to jest remont jakiegoś wiaduktu.
http://www.trenord.it/IT/servizi/dirett ... lano-.aspx
Tak więc oficjalne strony (trenord, trenitalila) pewnie pokazują aktualną sytuację uwzględniając planowane roboty.
Góra
 Profil Relacje PM off
metia lubi ten post.
metia uważa post za pomocny.
 
      
#512 PostWysłany: 16 Paź 2018 15:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
@maczala1
Wiem, że trenitalia go nie pokazuje, ale trenord już powinien. Ale ten remont wyjaśnia sprawę :) Dzięki!
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#513 PostWysłany: 16 Paź 2018 18:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
metia napisał(a):
Pod koniec listopada po raz kolejny wybieramy się do Bergamo i tym razem chcielibyśmy wybrać się do Como. Rome2rio pokazuje mi połączenie kolejowe Bergamo-Como z przesiadką w Monzie (pociąg RE14, cokolwiek to znaczy), ale ani trenitalia ani trennord mi go nie znajduje. Jest za opcja Bergamo-Lecco-Monza-Como. Wiecie może, dlaczego? Jakiś remont? Źle szukam?
Zajrzyj do mojego posta viewtopic.php?p=1094050#p1094050 i tam masz 4 sposoby dojechania do Como (graniczy z Chiasso a to już Szwajcaria)
Góra
 Profil Relacje PM off
metia lubi ten post.
 
      
#514 PostWysłany: 16 Paź 2018 18:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
@zulu
Nie chodzi o to, że ja nie wiem, jak dojechać do Como, bo to ogólnie wiem ;) Chodziło mi o konkretne połączenie kolejowe przez Monzę (chcemy odwiedzić tor F1, jeżeli czas pozwoli), o którym wiem, że być powinno, a mi się nie wyświetlało w wyszukiwarkach.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#515 PostWysłany: 23 Paź 2018 15:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Mar 2011
Posty: 113
Loty: 65
Kilometry: 88 013
lewychelmno napisał(a):
Nie używałem w metrze, ale do waszej dyskusji może się przydać fota:

Kupiony w Bergamo na dworcu.


A tu mój Io Viaggio. Czyli mamy kwestię wyjaśnioną. Te bilety różnie wyglądają. Ten poniższy nie działa w metrze. Jako punkt odniesienia jego wielkości leży na planie Mediolanu:

Image
_________________
Madera Lizbona Barcelona Ibiza Neapol Ischia Rzym Florencja Piza Bergamo Rimini Wenecja Paryż Londyn Bruksela Brugia Amsterdam Berlin Drezno Wiedeń Budapeszt Praga Wilno Ryga Tallinn Karlskrona Stavanger Ateny Lefkada Patra Saloniki Larnaka Pafos Nikozja TelAviv Jerozolima
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#516 PostWysłany: 23 Paź 2018 18:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
KLAssurbanipal napisał(a):
A tu mój Io Viaggio. Czyli mamy kwestię wyjaśnioną. Te bilety różnie wyglądają. Ten poniższy nie działa w metrze.
Pierwszy wystawiony przez Trenord a drugi przez Trenitalia. Moje 3 pierwsze były takie jak podrzucił @lewychelmno ale w ostatnim było również miejsce na imię i nazwisko które należało samemu dopisać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#517 PostWysłany: 23 Paź 2018 22:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Mar 2011
Posty: 113
Loty: 65
Kilometry: 88 013
Wychodzi na to, że Trenitalia wystawia niedziałające w metrze i okazać bilet w budce, aby przejść.
_________________
Madera Lizbona Barcelona Ibiza Neapol Ischia Rzym Florencja Piza Bergamo Rimini Wenecja Paryż Londyn Bruksela Brugia Amsterdam Berlin Drezno Wiedeń Budapeszt Praga Wilno Ryga Tallinn Karlskrona Stavanger Ateny Lefkada Patra Saloniki Larnaka Pafos Nikozja TelAviv Jerozolima
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#518 PostWysłany: 24 Paź 2018 08:26 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
No i wszystko się składa w kupę, bo tak jak pisałem na początku - mój bilet był kupowany w kasie trenord
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#519 PostWysłany: 08 Lis 2018 12:33 

Rejestracja: 06 Mar 2018
Posty: 15
Ja miałam takie same bilety kupione w Bergamo. Nie działają one również na kolejkę w Como -Brunate. musieliśmy przechodzić pod szlabanami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#520 PostWysłany: 13 Lis 2018 23:37 

Rejestracja: 24 Lis 2016
Posty: 40
Wybieram się we ferie z rodziną do Bergamo. Jest to nasz drugi wyjazd w tamto miejsce. Tym razem postanowiliśmy zabrać rodziców, którzy nigdy nie byli we Włoszech. Na miejscu będziemy pełne 3 dni + 2 dni na podróż. Jeden dzień planujemy poszwędać się po Bergamo, a drugiego pojechać do Mediolnu (tak wiem, że tam nic nie ma :) , ale katedrę z chęcią jeszcze raz zobaczę, a rodzicom pewnie też się spodoba). Nie mam żadnego pomysłu na trzeci dzień. Myślałem o jeziorze Como, ale z Bergamo to łatwo tam się dostać pociągiem tylko na wschodni kraniec jeziora (Lecco, Varenna). Chciałem jednak zobaczyć coś nowego, a do miejscowości Como czy dalej do Argegno to już problem z dojazdem transportem publicznym (do Como pociąg z przesiadką w Mediolanie to ponad 2h). Macie może jakieś inne fajne propozycje. Ze względu na rodziców musi być w miarę lightowo no i będziemy korzystać tylko z transportu zbiorowego. Z góry dzięki za sugestie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 810 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 41  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group