Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 831 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 42  Następna
Autor Wiadomość
#481 PostWysłany: 21 Sie 2018 10:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Mar 2011
Posty: 113
Loty: 65
Kilometry: 88 013
zulu napisał(a):
KLAssurbanipal napisał(a):
1. (...)

sklep-spozywczy-w-bergamo,1452,86187
KLAssurbanipal napisał(a):
2.(...)

hasło Io Viaggio Ovunque in Lombardia - obszernie opisywane na forum
KLAssurbanipal napisał(a):
3. (..)

1. Przy dworcu autobusowym
2. Na starym mieście przy toaletach na Pizza della Cittadella
KLAssurbanipal napisał(a):
4. (...)

hasło Io Viaggio Ovunque in Lombardia - obszernie opisywane na forum



Dzięki, odpowiedzi dałeś, ale nie wszystko jest jasne do końca. ;)
Pytam, ponieważ bardzo mi się spieszy. Podejrzewałem, że otrzymam odsyłacze. W 98% przypadków moich wyjazdów wyszukuję na forum, ale teraz zwyczajnie nie mam takiej możliwości, ponieważ przed wyjazdem do późnej nocy robię służbowe obszerne tłumaczenie. Proszę czasem zrozumieć takich użytkowników, którzy nie zawsze mają czas żeby przeszukiwać forum, a tematy o Bergamo, których dotyczą pytania mają łącznie ponad 100 stron.

Na podstawie tego hasła znalazłem:
http://www.regione.lombardia.it/wps/wcm ... 56c43bcff0

Zanim widziałem to Viaggio Ovunque wyszło 28-29 euro z Mediolanem, jeziorami i transportem po Bergamo jeśli kupię bilety Trenitalia (Bergamo Varenna i Bergamo - Mediolan) plus 72-godzinny bilet turystyczny po Bergamo za jedynie 7 euro:
https://atb.bergamo.it/en/atb-network/t ... are-system
Jeśli doliczyć metro w Mediolanie to bilet za 32,50 euro się opłaci.

Do rozważenia należy kwestia - bilet 72-godzinny pasuje mi idealnie, ponieważ liczy się dobami od momentu skasowania. Ta karta rozumiem jest na 3 dni liczone od 0:00 do 23:59, a nie 3 doby?

Dla pewności spytam czy bilet 3-dniowy € 32.50 obejmuje (wymieniam elementy, które mnie interesują):
- metro w Mediolanie,
- dojazd pociągiem Trenitalia (Regionale) z Bergamo do Varenny i z powrotem,
- dojazd pociągiem Trenitalia (Regionale) z Bergamo do Mediolanu i z powrotem,
- komunikację miejską w Bergamo (wielokrotne przejazdy lotnisko-centrum, wszystkie autobusy miejskie i Funicolare)
Czy obejmuje to też komunikację wodną w Como? Podali, że nie ale pytam dla pewności, bo może coś się zmieniło. ;)

Czy można to kupić na lotnisku tak jak bilety komunikacji miejskiej? Jeśli nie to gdzie to kupić na miejscu?

Cicha_Woda napisał(a):
KLAssurbanipal napisał(a):
2. Czy bilet 72-godzinny (przy okazji spytam czy ostatnio zmieniła się cena?) obejmuje tylko po 1 podróży z lotniska i na lotnisko, przy czym dowoli jazdę po mieście autobusami i Funicolare? Czy liczba jazdy na lotnisko i z powrotem jest nieograniczona?

Tak. bilet 24-godzinny oraz 72-godzinny obejmuje całą siatkę połączeń. Nie ma limitów na trasie lotnisko-Bergamo. Bilet 72-godzinny kosztuje 7 euro.

KLAssurbanipal napisał(a):
Przylatuję do Bergamo po 21. Zanim dojadę na dworzec w pobliżu, którego mam nocleg będzie 21.30 albo już 22. Czy są otwarte jeszcze jakieś sklepy?

Lepiej po przylocie iść od razu do centrum handlowego na przeciw lotniska - hipermarket jest tam otwarty codziennie do 22. Ze sklepami spożywczymi w okolicy dworca o tej porze będzie słabo.


Dzięki, o taki konkret mi chodziło. ;)
_________________
Madera Lizbona Barcelona Ibiza Neapol Ischia Rzym Florencja Piza Bergamo Rimini Wenecja Paryż Londyn Bruksela Brugia Amsterdam Berlin Drezno Wiedeń Budapeszt Praga Wilno Ryga Tallinn Karlskrona Stavanger Ateny Lefkada Patra Saloniki Larnaka Pafos Nikozja TelAviv Jerozolima
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#482 PostWysłany: 21 Sie 2018 14:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
KLAssurbanipal napisał(a):
Jeśli doliczyć metro w Mediolanie to bilet za 32,50 euro się opłaci.

Do rozważenia należy kwestia - bilet 72-godzinny pasuje mi idealnie, ponieważ liczy się dobami od momentu skasowania. Ta karta rozumiem jest na 3 dni liczone od 0:00 do 23:59, a nie 3 doby?

Dla pewności spytam czy bilet 3-dniowy € 32.50 obejmuje (wymieniam elementy, które mnie interesują):
- metro w Mediolanie,
- dojazd pociągiem Trenitalia (Regionale) z Bergamo do Varenny i z powrotem,
- dojazd pociągiem Trenitalia (Regionale) z Bergamo do Mediolanu i z powrotem,
- komunikację miejską w Bergamo (wielokrotne przejazdy lotnisko-centrum, wszystkie autobusy miejskie i Funicolare)
Czy obejmuje to też komunikację wodną w Como? Podali, że nie ale pytam dla pewności, bo może coś się zmieniło. ;)

Czy można to kupić na lotnisku tak jak bilety komunikacji miejskiej? Jeśli nie to gdzie to kupić na miejscu?


Było ale powtarzam:
Bilet 'io viaggio ovunque in Lombardia' obejmuje całość komunikacji publicznej w Lombardii czyli autobusy komunikacji miejskiej i miedzy miastowej, tramwaje, trolejbusy, metro, pociągi podmiejskie i regionalne nawet w 1 klasie, pociąg Malpensa Express ale nie do lotniska (odsyłam do osobnej tabeli), promy na jeziorze Iseo, kolejki wagonikowe i linowe obsługiwane przez przewoźników publicznych:

Margno – Pian delle Betulle , Lecco , kolejka linowa
Lecco – Malnago – Piani D’Erna , Lecco , kolejka linowa
Albino – Selvino , Bergamo , kolejka linowa
Campodolcino – Alpe Motta , Sondrio , kolejka linowa
Argegno – Pigra , Como , kolejka linowa
Ponte di Piero – Monteviasco , Varese , kolejka linowa
Bergamo Bassa – Alta , Bergamo , kolejka wagonikowa
Colle Aperto – San Vigilio , Bergamo , kolejka wagonikowa
Como – Brunate , Como , kolejka wagonikowa

http://www.regione.lombardia.it/wps/por ... ettimanale


Bilet dostępny na stacji w Bergamo np. w automacie po lewej stronie od schodów, po zakupie kasujemy w kasowniku (tuz po lewej od automatu) i wpisujemy na nim swoje dane (kiedyś tego nie było). Wg mnie najlepsza opcja chyba że ktoś strzela tylko spacerek po Bergamo to wystarczy kupić 1 dniowy zwykły na komunikację miejską.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#483 PostWysłany: 21 Sie 2018 17:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Mar 2011
Posty: 113
Loty: 65
Kilometry: 88 013
Cytuj:
Było ale powtarzam:
Bilet 'io viaggio ovunque in Lombardia' obejmuje całość komunikacji publicznej w Lombardii czyli autobusy komunikacji miejskiej i miedzy miastowej, tramwaje, trolejbusy, metro, pociągi podmiejskie i regionalne nawet w 1 klasie, pociąg Malpensa Express ale nie do lotniska (odsyłam do osobnej tabeli), promy na jeziorze Iseo, kolejki wagonikowe i linowe obsługiwane przez przewoźników publicznych:


Pytałem tylko dla 100% pewności, ponieważ muszę czarno na białym przedstawić cały plan podróży od początku do końca rodzicom, którym prezentuję tę wycieczkę. Chodzi mi w szczególności o te trasy, które wypisałem, bo niby ta karta jest na wszystko, ale są liczne wyjątki np. Malpensa, j. Como, j. Maggiore. Rozumiem, że masz na myśli (tam gdzie pogrubiłem) tylko lotnisko Malpensa, a nie ogólnie do lotnisk, bo ja akurat pytam o dojazd z Bergamo al Serio, które jak mniemam karta obejmuje. Strona angielska jest mocno ograniczona, a włoskiego nie znam i nie ufam translatorom, które czasem pomijają przeczenia.

Cytuj:
Bilet dostępny na stacji w Bergamo np. w automacie po lewej stronie od schodów, po zakupie kasujemy w kasowniku (tuz po lewej od automatu) i wpisujemy na nim swoje dane (kiedyś tego nie było). Wg mnie najlepsza opcja chyba że ktoś strzela tylko spacerek po Bergamo to wystarczy kupić 1 dniowy zwykły na komunikację miejską.


Wiesz, w tym wypadku decydujące będzie czy (opcja 1) karta 3-dniowa na wszytsko plus niezależnie promy po Como, czy (opcja 2) bilet 72-godzinny na komunikację (plus pociąg do Mediolanu i nad jezioro Como, a potem niezależnie promy) znaczenie ma to:

Cytuj:
Do rozważenia należy kwestia - bilet 72-godzinny pasuje mi idealnie, ponieważ liczy się dobami od momentu skasowania. Ta karta rozumiem jest na 3 dni liczone od 0:00 do 23:59, a nie 3 doby?


Jeśli karta jest liczona dniami, nie 24-godzinami to bardziej się opłaci opcja numer 2 z tego względu, że na jeden dzień trzeba będzie kupować bilety komunikacji.
_________________
Madera Lizbona Barcelona Ibiza Neapol Ischia Rzym Florencja Piza Bergamo Rimini Wenecja Paryż Londyn Bruksela Brugia Amsterdam Berlin Drezno Wiedeń Budapeszt Praga Wilno Ryga Tallinn Karlskrona Stavanger Ateny Lefkada Patra Saloniki Larnaka Pafos Nikozja TelAviv Jerozolima
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#484 PostWysłany: 21 Sie 2018 17:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
KLAssurbanipal napisał(a):
Pytałem tylko dla 100% pewności, ponieważ muszę czarno na białym przedstawić cały plan podróży od początku do końca rodzicom, którym prezentuję tę wycieczkę. Chodzi mi w szczególności o te trasy, które wypisałem, bo niby ta karta jest na wszystko, ale są liczne wyjątki np. Malpensa, j. Como, j. Maggiore. Rozumiem, że masz na myśli (tam gdzie pogrubiłem) tylko lotnisko Malpensa, a nie ogólnie do lotnisk, bo ja akurat pytam o dojazd z Bergamo al Serio, które jak mniemam karta obejmuje. Strona angielska jest mocno ograniczona, a włoskiego nie znam i nie ufam translatorom, które czasem pomijają przeczenia.
Do lotniska jest autobus nr 1 z oznaczeniem samolotu - ten bilet jak najbardziej obejmuje dojazd do lotniska w Bergamo

KLAssurbanipal napisał(a):
Wiesz, w tym wypadku decydujące będzie czy (opcja 1) karta 3-dniowa na wszytsko plus niezależnie promy po Como, czy (opcja 2) bilet 72-godzinny na komunikację (plus pociąg do Mediolanu i nad jezioro Como, a potem niezależnie promy) znaczenie ma to:

Cytuj:
Do rozważenia należy kwestia - bilet 72-godzinny pasuje mi idealnie, ponieważ liczy się dobami od momentu skasowania. Ta karta rozumiem jest na 3 dni liczone od 0:00 do 23:59, a nie 3 doby?


Jeśli karta jest liczona dniami, nie 24-godzinami to bardziej się opłaci opcja numer 2 z tego względu, że na jeden dzień trzeba będzie kupować bilety komunikacji.

1. Policz że w Mediolanie musisz kupić bilet na komunikację
2. Mając ten bilet jesteś niezależny od pociągu tj. możesz wybrać dowolne połączenie, przesiadać się gdzie chcesz itd
3. Odpada każdorazowy zakup biletów
4. Nad Como możesz jechać zarówno pociągiem jak i autobusem w zależności gdzie jedziesz. Możesz pojechać do Como (autobus lub pociąg jak dojechać masz na poprzedniej stronie) , spacerek wjazd kolejką do góry, potem autobusem do Bellagio, dalej promem do Warenny lub Bellano i pociągiem do drugiego i powrót przez Lecco. Po za promem wszystko masz w cenie do zrobienia bez bólu w 1 dzień. Mozna w drugą stronę czyli jedziesz do Lecco wjazd kolejka na Piani d'Erna, potem Warenna, Bellano (z jednego lub drugiego) prom do Bellagio, autobus do Como i powrót do Bergamo. W zależności od kondycji i zapotrzebowania na wrażenia.

Rozważ opcję kombinowaną. Kup bilet na autobus z lotniska do miasta. Kwaterunek, kolacja ew spacerek. Rano na 2 dni kup bilet 'io viaggio ovunque in Lombardia' a potem na ostatni dzień kup całodniowy lub tylko na dojazd na lotnisko (w zależności czy wracasz Wizzem rano czy wieczorem FR)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#485 PostWysłany: 24 Sie 2018 12:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Mar 2011
Posty: 113
Loty: 65
Kilometry: 88 013
Jeszcze raz dzięki. Po przemyśleniu io viaggio okazuje się najlepszym rozwiązaniem, a pierwszego dnia bilet jednorazowy.
_________________
Madera Lizbona Barcelona Ibiza Neapol Ischia Rzym Florencja Piza Bergamo Rimini Wenecja Paryż Londyn Bruksela Brugia Amsterdam Berlin Drezno Wiedeń Budapeszt Praga Wilno Ryga Tallinn Karlskrona Stavanger Ateny Lefkada Patra Saloniki Larnaka Pafos Nikozja TelAviv Jerozolima
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#486 PostWysłany: 05 Wrz 2018 23:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Mar 2011
Posty: 113
Loty: 65
Kilometry: 88 013
Małe refleksje po powrocie. Używałem Io Viaggio plus bilety dzienne po jeziorze Como. Praktycznie takie rozwiązanie spisało się na medal. Jeden problem pojawił się, kiedy korzystaliśmy z metra w Mediolanie. Aby przejść trzeba było korzystać z pomocy "agenta z budki". Gdy go na danej stacji nie było trzeba było czekać, aż jakiś pracownik metra się pojawi i nas przepuści. Bilety te są za duże aby przejść przez kasownik i mają inny kod nieodczytywany przez czytnik.
_________________
Madera Lizbona Barcelona Ibiza Neapol Ischia Rzym Florencja Piza Bergamo Rimini Wenecja Paryż Londyn Bruksela Brugia Amsterdam Berlin Drezno Wiedeń Budapeszt Praga Wilno Ryga Tallinn Karlskrona Stavanger Ateny Lefkada Patra Saloniki Larnaka Pafos Nikozja TelAviv Jerozolima
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#487 PostWysłany: 07 Wrz 2018 13:03 

Rejestracja: 24 Lis 2016
Posty: 40
Bilety io viaggio zakupione w automacie na dworcu w Bergamo są normalnie odczytywane przez bramki metra.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#488 PostWysłany: 16 Wrz 2018 20:15 

Rejestracja: 28 Mar 2014
Posty: 191
Loty: 22
Kilometry: 63 900
Czy ktoś się orientuje gdzie w Como, w pobliżu Isola Comacina można wynająć zwykłą łódkę z wiosłami? Nie łódź motorową, nie kajak, nie rower wodny, tylko zwykłą łódeczkę, która pomieści 3 osoby. Może być nawet stara i poniszczona - to nawet byłoby jej zaletą. Ewentualnie gdzieś dalej też może być, bo będę miał auto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#489 PostWysłany: 16 Wrz 2018 21:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
[quote="KLAssurbanipal"Bilety te są za duże aby przejść przez kasownik i mają inny kod nieodczytywany przez czytnik.[/quote]Dziwne, nigdy nie miałem z tym problemów. Tak jak pisał @jacub bilety są normalnie odczytywane przez bramki metra.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#490 PostWysłany: 16 Wrz 2018 22:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@badmoon
Zerknij tutaj :arrow: http://www.nauticalierna.com/
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#491 PostWysłany: 17 Wrz 2018 00:19 

Rejestracja: 28 Mar 2014
Posty: 191
Loty: 22
Kilometry: 63 900
@namteH dziękuję, ale na ich stronie widzę tylko motorówki, przynajmniej w cenniku :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#492 PostWysłany: 17 Wrz 2018 00:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@badmoon
Ja bym napisał do nich. Na stronie masz formularz kontaktowy.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#493 PostWysłany: 17 Wrz 2018 12:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 311
Loty: 74
Kilometry: 275 193
niebieski
Nautica ma tylko motorowki nie widzialem tam nic innego ale kto wie najlepiej sie skontaktowac

Sent from my CLT-L09 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#494 PostWysłany: 24 Wrz 2018 20:26 

Rejestracja: 26 Sty 2016
Posty: 29
Loty: 63
Kilometry: 72 316
Przejrzałem temat, wszystko OK jeśli chodzi o bliższą okolicę, ale...

Po dniu w Bergamo + Varenna i noclegu na pólnoc od jeziora Como, wymyśliłem trasę po alpejskich przełęczach. Wstępna trasa, jak na zdjęciu poniżej. Wyjazd jak najwcześniej, żeby na Bernina być o wschodzie słońca, w połowie października. Zakładam, że pogoda pozwoli i śniegiem nie zasypie ;-).

Czy ktoś robił podobną trasę wynajętym samochodem? Zależy mi na wjechaniu choć kawałek w Alpy, czy może lepiej pozostać przy samej Bernina Pass + Sankt Moritz i objechać Como od zachodniej strony?

Załączniki:
Komentarz do pliku: Alpy przełęczne
trasa.PNG
trasa.PNG [ 660.1 KiB | Obejrzany 1723 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#495 PostWysłany: 24 Wrz 2018 20:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@lewychelmno
Ładna trasa...ale zasnuje mgłą to zamiast widoków z przełęczy będziesz samochodów przed Tobą wypatrywał ;)
Rozeznaj się kiedy mgły są najmniej prawdopodobne.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#496 PostWysłany: 25 Wrz 2018 11:20 

Rejestracja: 26 Sty 2016
Posty: 29
Loty: 63
Kilometry: 72 316
No tak, pozostaje mi odłożyć decyzję i zaklepania samochodu na ostatnią chwile, jak prognozy pogody będą łapały już termin wyjazdu. Trasa o tyle OK, że jest kilka miejsc w których można ją skrócić/zmienić i działać dynamicznie :-).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#497 PostWysłany: 25 Wrz 2018 16:56 

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 254
niebieski
@lewychelmno na jeden dzien taka trasa zdecydowanie za dluga - zmeczysz sie za fajera a nie podelektujesz sie widokami.
odpusc sobie Offen- i Selviopass, zamiast tego przed Bernina skrec na Livigno (zakupy duty free)

Sprawdz czy nie ma sniegu na trasie - co prawda Bernina i Maloja sa otwarte caly rok ale mozesz miec extra atrakcje jesli popada
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#498 PostWysłany: 02 Paź 2018 11:39 

Rejestracja: 26 Sty 2016
Posty: 29
Loty: 63
Kilometry: 72 316
No i się zniechęciłem ;-). Z dnia na dzień, o:

Załączniki:
Komentarz do pliku: Stelvio pass
stelvio_pass.jpg
stelvio_pass.jpg [ 360.29 KiB | Obejrzany 1577 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#499 PostWysłany: 08 Paź 2018 17:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Mar 2011
Posty: 113
Loty: 65
Kilometry: 88 013
zulu napisał(a):
KLAssurbanipal napisał(a):
Bilety te są za duże aby przejść przez kasownik i mają inny kod nieodczytywany przez czytnik.

Dziwne, nigdy nie miałem z tym problemów. Tak jak pisał @jacub bilety są normalnie odczytywane przez bramki metra.


Nie chciało nam odczytać w żadnej z bramek. Testowałem na każdej stacji metra. Ponadto sam pracownik z budki przy metrze oznajmił, że będziemy musieli zawsze skorzystać z pomocy "agenta budkowego", aby nas przepuścił bramką uprzywilejowaną otwieraną przez niego, po pokazaniu biletów w okienku.
_________________
Madera Lizbona Barcelona Ibiza Neapol Ischia Rzym Florencja Piza Bergamo Rimini Wenecja Paryż Londyn Bruksela Brugia Amsterdam Berlin Drezno Wiedeń Budapeszt Praga Wilno Ryga Tallinn Karlskrona Stavanger Ateny Lefkada Patra Saloniki Larnaka Pafos Nikozja TelAviv Jerozolima


Ostatnio edytowany przez KLAssurbanipal, 08 Paź 2018 17:31, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
etnomalczik lubi ten post.
 
      
#500 PostWysłany: 08 Paź 2018 17:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
@KLAssurbanipal trzeba będzie sprawdzić empirycznie następnym razem :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 831 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 42  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group