Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Gru 2013 21:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lis 2011
Posty: 228
Image

Image

Image

Dobra, żartowałem :D . Żyrafa Renata postanowiła wybrać się w podróż na Filipiny, jednak potrzebowała kogoś, kto będzie jej robił zdjęcia. Padło na mnie. Zanim dotarliśmy na miejsce docelowe, mieliśmy jednodniową przesiadkę w Stambule:

Image

Image
Hagia Sofia

Image
Bosfor

Image

Image

Image
Koniec tego dobrego, lecimy dalej.

Image
Singapur, kolejna przesiadka.

Image
Zmutowany lew, ziejący wodą, zwany przez niektórych Merlion.

Image
Pan Azjata przyglądający się Renacie. Nie ma co się dziwić, żyrafa to w końcu zwierze występujace w tym regionie równie często, jak walenie na Mazowszu.

Image
Aaaa, jestem zły i niedobry.

Image
Singapur.

Image
Dużo mnóstwo Singapuru.

Image
Lecimy dalej. Cebu z dołu

Image
Cebu z góry

Image
A tu już wyspa Bohol.

Image

Image
Jak bohol, to i wyrakowate.

Image
U Reni też obudził się małpi instynkt.

Image
Czekoladowe wzgórza.

Image

Image
Mały sprzedawca.

Image
Następny przystanek, El Nido, Palawan.

Image
Dużo mnóstwo relaksu.

Image

Image
Woda, mokra i słona.

Image

Image
Znowu Renatka.

Image

Image

Image
Plaża, woda, skały, rybki, plaża, woda, skały, rybki... i tak do znudzenia. Po tygodniu trzeba stąd spadać.

Image
Manila

Image

Image
Najlepszą rzeczą jaką można zrobić w Manili jest udanie się na lotnisko i odlot jak najdalej.

Image
Na przykład do Kuala Lumpur.

Image
No siema.

Image

Image
Stały punkt programu. Nie masz takiej foty, nie byłeś w KL.

Image

Image

Image

Image

I to by było na tyle. Pozdrawiamy :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 30 Gru 2013 13:44 

Rejestracja: 02 Lip 2013
Posty: 94
Widzę, że byłeś w tym samym czasie na Filipinach co ja. Ja zostałam na Palawnie, zrezygnowałam z Bohol, pomimo zakupionych biletów do Cebu..a tu widzę, że Czekoladowe Wzgórza nadal istnieją. Tak to jest wierzyć plotkom :( Palawan był zalany Polakami w tym czasie:) Zakochałam się w Filipinach. Chciałabym tam wrócić na Wielknaoc. Widzieliście walki kogutów? Byliście na wieczornym show w Singapurze w Gardens By The Bay?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group