Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Maroko
#1 PostWysłany: 12 Kwi 2016 19:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2015
Posty: 68
Loty: 91
Kilometry: 139 677
Hej! Ponieważ nie wiem czy wyprawa samej akurat do Maroka to dobry pomysł, szukam towarzysza. Termin bliżej nie określony, pewnie coś okolicach czerwca-sierpnia, okołoweekendowo. Generalnie tak, żeby nie wyszło za drogo :) Jestem otwarta na propozycje, bo w sumie nie jestem szczególnie doświadczona w podróżowaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Maroko
#2 PostWysłany: 18 Kwi 2016 13:18 

Rejestracja: 08 Kwi 2016
Posty: 5
Cześć jestem zainteresowany wyjazdem możesz powiedzieć coś więcej ? Co zmierzasz zobaczyć i jakie przewidywane koszta ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Maroko
#3 PostWysłany: 22 Kwi 2016 13:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2016
Posty: 3
Loty: 31
Kilometry: 58 862
@megirumi
Nakręcałem się na Gruzję lub Maroko około weekendowo jako pierwszą podróż solo i dzisiaj rano zabukowałem bilety na stronie Ryanaira:
Warszawa Modlin - Bruksela Charleroi [środa 20:50, 7 czerwca] 39 PLN
Bruksela Charleroi - Tanger [czwartek 06:30, 8 czerwca] ~24 EUR
Fez - Bruksela Charleroi [poniedziałek 17:30, 13 czerwca] ~269 MAD
Bruksela Charleroi - Warszawa Modlin [wtorek 06:55, 14 czerwca] ~10 EUR

Planu nie mam, ale myślałem o przystankach:
Tanger
Tetuan
Chefchaouen
Meknes
Fez

Aczkolwiek tu jestem elastyczny bo Maroka nie znam i pewnie jak trochę zagłębie się w temat to będę mógł coś więcej powiedzieć. Wyjazd niskobudżetowy oczywiście.

Do tej pory podróżowałem albo ze znajomymi albo z kobietą:
2010: Ukraina (Lwów, Kijów, Krym), Litwa (Wilno, Druskienniki)
2011: Włochy (Triest, Wenecja, Bolonia, Florencja, Lukka, Riomaggiore), Francja (Lazurowe wybrzeże, Nicea, Monako, Cannes, St. Tropez, wąwóz Verdon, jezioro Lac de Sainte-Croix, Chamonix-Mont Blanc), Szwajcaria (Montreux), Niemcy (zamek Newswanstein, Oktoberfest w Monachium), Czechy (Pilzno, Praga)
2013: Korfu (Kerkyra, Benitses, Paleokastritsa, Kassiopi)
2014: Tajlandia (Bangkok, Lop buri, Ayutthaya, Kanchanaburi, Park Narodowy Erawan, Hua Hin, Koh Samui, Koh Phangan, Krabi, Ao Nang, Railay, Koh Phi Phi, Koh Lanta), Malezja (Georetown, Cameron Highlands, Kuala Lumpur, Melaka, Johor Bahru), Singapur, Sri Lanka (Negombo)
2015: Czechy (Praga), Ukraina (Kijów), ZEA (Dubaj), Filipiny (Manila, Puerto Princessa, El Nido, Coron), UK (Londyn)

W tym roku chciałem spróbować podróży solo, najpierw coś bliżej i na krótko, później dłuższy wypad Meksyk lub Kolumbia pewnie koło listopada.

Masz już biletu kupione?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group