Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 345 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Autor Wiadomość
#341 PostWysłany: 28 Lis 2022 00:18 

Zbanowany
DAD napisał(a):
Ja tam go oglądam. Ma fajne odcinki i słabsze. No ale wyśmiewasz go bo ma złamany nos? Serio?

Nie. Wyśmiewam go bo jego kanał nie ma żadnej treści. Gość jest prostym człowiekiem, gdzie na rzekomo kanale podróżniczym pokazuje swoją facjatę i swój "kaloryfer" . Jeździ w ciekawe miejsca a nic o nich nie mówi. Nie ma jakiejkolwiek wiedzy o odwiedzanych miejscach. To jest patologia podróżowania. Dodatkowo skacze od miejsca do miejsca aby tylko codziennie były filmy i clicki.

Sorry, ale jak ktoś w tytule filmu robi takie byki i nie potrafi odmienić Drake'a to nie mamy o czym mówić:

Cytuj:
ANTARKTYDA - Sztorm na cieśninie Drake, dopadła nas choroba morska! Nie jest dobrze!
 Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.

#342 PostWysłany: 28 Lis 2022 09:52 
Awatar użytkownika

Loty: 133
Kilometry: 238 020
niebieski
Nie uzasadniłeś wcześniej, a i śmianie się że ktoś błąd w pisowni popełnił tez słabe. No i on tego nie robi przecież, nie montuje i nie wstawia na YT.
No ale teraz żeby nie było że bronie... no to niestety zgadzam się z Tobą całkowicie w pozostałych kwestiach. Ja go oglądam od dłuższego czasu. Podróżował ostatnio w miejscach w których akurat nie byłem, więc nie bardzo mi to przeszkadzało o tym co piszesz. To Kirgistan, Stany, Tajlandia etc.
No ale jak pojechał do Jordanii i do Ameryki Południowej, to już zacząłem tez marudzić w domu. Bo tam byłem. Moja żona mówi że strasznie się zacząłem go czepiać.

No tak, zacząłem się czepiać. Fakt. Bo w innych krajach już byłem i wiem ile opuszcza, jak leci na złamanie karku nie mając refleksji nad tym co widzi, co warto zobaczyć i się nad tym zastanowić. To taki tym na zaliczenie na szybko, byleby materiał był na YT. No ale jak się kasa mu zgadza to tak robi.
Ostatnie filmy przed Antarktydą to oprócz czasami ładnych widoków, nic wartościowego w nich nie ma. Serio. Stracony czas na oglądanie.
Jego filmy maja po 30K wyświetleń, z Nowego Jorku po 200K, bo to cała Polonia się tym jarała i znowu filmu po 30K wyświetleń.
Zerkam dla przykładu na Casha lub Bez Planu i to są wyświetlenia w setkach tysięcy. Tylko my tutaj nie o wyświetleniach rozmawiamy a o wartości dodanej dla nas.
Oczywiście każdy robi coś dla siebie i jeśli to jest jego sposób na życie ( a jest) to ma do tego prawo.
Ja w ostatnim okresie faktycznie przy oglądaniu zacząłem być jak stary zgred, ale jak widać nie tylko ja takie wrażenie odniosłem :roll: :)

#343 PostWysłany: 29 Lis 2022 01:09 

Zbanowany
Generalnie z bardzo małymi wyjątkami "podróżnicy" - jutuberzy to jedna, wielka kompromitacja. Prymitywny clickbait, żałosne miniaturki, ordynarny dobór materiału pod gawiedź. Ogólnie pojęcie jutuber przyprawia mnie o mdłości: " dajcie mi tam wejść- bo jestem jutuberem" "ja tego nie zrobię- przecież jestem jutuberem" Jutuberkom wydaje się , że mogą wszystko.

Ja w ogóle nie nazwałabym osób , które robią podróżniczego jutuba - podróżnikami. Oni nie podróżują po to żeby podróżować a żeby nagrywać materiał , który się klika. Prosty przykład- wszyscy jeżdżący do Nowego Jorku np. nie pójdą pozwiedzać ciekawych miejsc a pójdą koniecznie; każdy jak leci na dzielnicę żydowską by nagrać film pt." ŻYDZI W NOWYM JORKU" albo tam gdzie jest dużo bezdomnych z ordynarnie wielkim i jakże przewidywalnym tytułem : "BEZDOMNI W USA- BRUD I SYF"

Niestety podróżowanie już nie jest tylko dla mądrych, oczytanych i inteligentnych ludzi.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#344 PostWysłany: 29 Lis 2022 01:51 

niebieski
podrozujacy1986 napisał(a):

Niestety podróżowanie już nie jest tylko dla mądrych, oczytanych i inteligentnych ludzi.

:lol: A kiedykolwiek było?
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#345 PostWysłany: 29 Lis 2022 03:09 

srebrny
Śledzę sobie tych "podróżników" i wiadomo, że robią to dla pieniędzy. Trudno porównywać tu "bez planu", czy "planetę abstrakcja" z jednym filmem na 2 tygodnie z yotuberem, który ma 5-6 filmów tygodniowo. Robienie filmów codziennie powoduje większe zasięgi i łącznie w skali miesiąc teblogi mają więcej wyświetleń niż te niby lepsze. Taki charakter produkcji powoduje, że wrzucasz materiały znacznie mniej wartościowe. Sami na forum widzimy jak ciężko jest pisać relacje live z wyjazdu, a tu mamy filmy z poślizgiem 2-3 dni praktycznie dzień w dzień. Widać, że cześć ludzi jedzie na rympał byle szybciej. Często ze zwykłej przesiadki lub stopovera próbują robić niby specjalny wyjazd. Tyle tylko że po 2 latach takiego latania po świecie, de facto zaliczyłeś 99 % głównych atrakcji świata, a potem zaczynają się schody, bo ile można jeździć w te same miejsca i utrzymać zainteresowanie widza. Zasięgi YT dotyczące USA oraz brudu i syfu w Los Angeles są bardzo ciekawe same w sobie. Ludzie z forum to szczególnie trudna widownia, bo często sama dużo widziała i wyłapuje błędy i brak przygotowania. Nie jest ona jednak widownią docelową tych vlogów.
To jak słuchanie dalszych znajomych, którzy Ci opowiadają że kupili okazyjnie bilety do Londynu czy Rzymu po 700 złotych, a Ty przez grzeczność się uśmiechasz, choć sam wiesz że da się polecieć za 100 zł, bo byłeś tydzień temu. Koniec końców nic za te blogi to nie płacimy. Każdy może oglądać co chce, choć widać, że to nie jest droga w jedną stronę prowadząca do sukcesu, a kanał Pawła Gołdycha, czy Kamil in Travel pokazują, że jest to raczej przygoda niż sposób na życie, bo kasa jak szybko przyszła, tak samo szybko odeszła.
 Relacje PM off
Yaneck lubi ten post.

[ 345 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 8 gości