Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 368 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 23 Wrz 2017 00:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Czemu niektorzy wstydza sie wlasnego nazwiska, czy pochodzenia, tego naprawde nie rozumiem
???
Moja dewiza "cieszmy sie (nas) z tego co mamy, a nie z tego co chcielibysmy miec", mysle ze to mozna rowniez odniesc do "kogos".
A na ile wiarygodny moze byc "ktos", kto podszywa sie pod kogos innego?
W sumie ten komplex nizszosci nazwiska powinno sie wybaczyc, poniewaz niektorzy juz tak maja, ale w ta scieme podrozowania za 800.- zeta przez rok czasu to na pewno nigdy nie uwierze. ;)
Mimo wszystko podziwiam naiwnosc zagorzalych i niby doswiadczonych uzytkownikow tego forum, ktorzy w Faze (Krawca) i jego gadki nadal wierza...
Ma swoich fanow i udalo mu sie zrobic kase, to jest na pewno OK i daj Boze kazdemu jak najlepiej, ale nie potrafie zrozumiec czemu tak oszukiwac i sciemniac??? ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW


Ostatnio edytowany przez cccc 23 Wrz 2017 14:51, edytowano w sumie 4 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#142 PostWysłany: 23 Wrz 2017 10:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 338
Loty: 16
Kilometry: 39 898
haha no nie wierzę w to co tu czytam, gościu sobie zrobił swój "program" na youtubie, koncepcja się przyjęła, poszedł krok dalej i zrobił elegancką wizytę w azji, zdobył większa ilość fanów, hajs zaczął powoli się zgadzać, zorganizował podróż do afryki ze wsparciem swoich fanów którym wysyłał pocztówki w zamian za drobne wsparcie żeby nie musiał pół roku spać w wypierdzianym namiocie tylko mógł jak człowiek się kimnąć w hotelu, umyć, ogarnąć i ktoś ma o to ból czterech liter bo komuś się udało? No nie wierzę, boże jakie to POLSKIE :twisted: :twisted: :twisted:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 23 Wrz 2017 18:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
pegie84 napisał(a):
boże jakie to POLSKIE

Jakie to polskie, że niektórzy nie umieją po polsku pisać....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
cccc uważa post za pomocny.
 
      
#144 PostWysłany: 23 Wrz 2017 19:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1883
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Widać było w wywiadzie tvn, że Faza był mocno spięty tak samo jak dziewczyna. Prokop wspomniał, że jest u nich drugi raz. Pamięta ktoś jakiś poprzedni wywiad? Ciekaw jestem też jak będą wyglądały teraz wspólne podróże Fazy z jego kobietą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 23 Wrz 2017 21:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
Był faza po pierwszej swojej podróży :)
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 31 Paź 2017 18:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski



Już nie Afryka, teraz Gruzja.
Typowa retoryka dla gimbusów. "Wąsata kurwa", "śmieć", historyczne bzdury, kaleczenie języka, potem wywody, że Napoleon, Hitler i Stalin to jest to samo.

Komentarz:
Cytuj:
1. Dom Stalina nie stał w tym miejscu, tylko go przenieśli (po to aby był blisko muzeum, które jest 50m dalej).

2. Tylko jeden pokój należał do rodziny Stalina (wynajmowali go), a nie jak twierdzisz cały dom.

3. Przewodnik w muzeum Stalina jest za darmo. Co około 30min. w różnych językach jest oprowadzanie.

4. Zbrodnie Stalina nie są przemilczane (ani głód na Ukrainie, ani inne ludobójstwa). Nie wiem czy nie potrafiłeś, czy nie chciało Ci się dotrzeć do części która pokazuje ciemną stronę Stalina. Jest to część muzeum powstała po upadku ZSRR, wejście w ramach biletu. Po prostu oddzielili te dwie części aby pokazać ludziom jak wyglądało muzeum za czasów ZSRR (przewodnik oprowadza po obydwu częściach i wyraźnie wspomina dlaczego ta część muzeum jest gdzie indziej, tak jak opowiada o zbrodniach Stalina).

5. Domyślam się, że mówiąc o "pięciodniowej wojnie" masz na myśli konflikt gruzińsko-rosyjski z 2008 roku. Ta wojna nie trwała 5 dni tylko 8/9.

...można by Cię Faza jeszcze długo punktować...

Nie jestem historykiem, byłem w muzeum Stalina, tylko że ja chodziłem za przewodnikiem i go słuchałem. Nie odczułem tego, żeby mi wciskano propagandę, albo ukrywano jakieś fakty. Nie odczułem aby polska wersja historii o Stalinie czy ZSRR różniła się od gruzińskiej wersji.

Najbardziej przykre jest to, że odcinek obejrzało około 30 tys. ludzi a pewnie tylko 1% z nich pomyśli sobie że pier**** głupoty.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting


Ostatnio edytowany przez Abcn, 21 Lis 2017 23:51, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#147 PostWysłany: 01 Lis 2017 03:11 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 483
niebieski
jak ogladam Faze od poczatku i byly odcinki lepsze i slabsze to ten laduje w mojej opinii na ostatnim miejscu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 21 Lis 2017 21:16 

Rejestracja: 21 Lis 2017
Posty: 3
radzio666
Z przykrością stwierdzam to samo. Afryka mu nie służy :/


Ostatnio edytowany przez Abcn, 22 Lis 2017 00:05, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 25 Gru 2017 14:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 256
Loty: 23
Kilometry: 27 962
niebieski
Krótki pobyt w Tajlandii Fazowskiego, więc i nowa seria na kanale z wybranką

_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 25 Gru 2017 18:49 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
Słabo...

Wysłane z taptaka.
Góra
 Profil Relacje PM off
sko1czek lubi ten post.
 
      
#151 PostWysłany: 25 Gru 2017 18:52 

To jest po prostu katastrofa, a czuję, że będzie jeszcze gorzej.
Góra
 PM off
sko1czek lubi ten post.
 
      
#152 PostWysłany: 25 Gru 2017 19:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1519
Loty: 618
Kilometry: 991 353
srebrny
Drugi raz gościa oglądam, rzeczywiście żenujące. W tym wysmakowanym reportażu w scenach na lotnisku przylotowym brakuje mi jeszcze informacji, czy żona/konkubina, towarzysząca Panu Fazowskiemu wpadła na pomysł, żeby zabrać majtki na zmianę do podręcznego bagażu. Bo taki wytrawny podróżnik...
Góra
 Profil Relacje PM off
ind_globtroter lubi ten post.
 
      
#153 PostWysłany: 25 Gru 2017 19:41 

@sko1czek, pierwszy sezon można obejrzeć, bo sporo w nim świeżości. Chłopak z Żor ruszył na Antarktydę, bez języka, bez wypasionego sprzętu, z małym doświadczeniem, ale z chęciami i determinacją. Podobały mi się odcinki jak robił bańki mydlane by zarobić kilka groszy, żywił bananami (bo tanie) i ogólnie pokazywał, że jak się chce to się da.

Sezon drugi też był dobry, ale to taki sezon z niewykorzystanym potencjałem. Z jednej strony Faza pokazuje Iran, je rybki z puszki w namiocie w Wigilię i słucha K. Krawczyka (fajnie to wyszło), z drugiej tak po łebkach potraktował bardzo ciekawy Pakistan, że odniosłem wrażenie, że tylko dla oglądalności tam wjechał.

W tej serii zrobił podobnie: najpierw poleciał do Afryki, w której się bardzo męczył i ciągle irytował, by nagle wylądować w Kabulu, gdzie spał z karabinem obok materaca :) Takie to trochę pod publiczkę i na siłę.
Góra
 PM off
Razem lubi ten post.
sko1czek uważa post za pomocny.
 
      
#154 PostWysłany: 25 Gru 2017 20:09 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 392
Loty: 123
Kilometry: 291 994
niebieski
I sezon super...
II też niczego sobie, przyjemnie się to oglądało.
III to już zdecydowanie nie to... Faza się skończył
Pierwsze dwie serie można było się wkręcić, człowiek wyczekiwał kolejnego odcinka :)
Niby podkreśla że podróżuje dalej tak samo, że nic się nie zmieniło i to dalej ten sam stary dobry Fazowski ale mnie to nie przekonuje.
Nawet teraz jak sobie włączyłem któryś z starszych odcinków I serii z Ameryki Płd to różnice widać gołym okiem. Zupełnie inny gość i nie mówię tu o gabarytach :lol: choć pewnie w sposób jaki obecnie podróżuje też miał na to wpływ..
Potem jakieś dziwne ruchy... zmiana nazwiska wtf :? wizyty w tvn itd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 25 Gru 2017 20:11 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 640
Loty: 86
Kilometry: 165 130
Zbanowany
Nie wiem co w tym gościu widzieli, prymitywny grubasek mający okropne parcie na szkło, w co drugim słowie bluzgający czy wyrywający komunistyczne flagi w Nikaragui- przy mojej całej ogromnej , antypatii do komunizmu. Żałosny typ i antyteza podróżowania. I jeszcze ten selfie stick gdzie widać puszystego a nie krajobrazy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 25 Gru 2017 20:28 

ind_globtroter napisał(a):
Żałosny typ i antyteza podróżowania.

Lepiej pasującym słowem, jeśli już, jest "antyprzykład".
Ja oglądałem PŚnF bo była duża dynamika akcji. Nie udawał, że ma wiedzę, której w rzeczywistości nie posiada (w III serii było z tym różnie) i nie skupiał aż tak bardzo na atrakcjach z top 10 tripadvisora. Generalnie, był to dla mnie taki podróżniczy sitcom. Faza dobrze trafił, że to "w sam raz do niedzielnego rosołu".


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 25 Gru 2017 20:36, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#157 PostWysłany: 25 Gru 2017 20:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Mi nie udalo sie nawet jednego odcinka obejrzec do konca. ;)
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
ind_globtroter lubi ten post.
 
      
#158 PostWysłany: 25 Gru 2017 20:34 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 640
Loty: 86
Kilometry: 165 130
Zbanowany
U mnie to samo, jak przez pierwsze 5 minut 4 minuty widziałem gościa, który zamiast coś ciekawego opowiedzieć o miejscu w którym jest gada o pierdołach bluzgając przy tym non stop na więcej nie miałem ochoty.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
cccc uważa post za pomocny.
 
      
#159 PostWysłany: 25 Gru 2017 20:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Pewnie znajda sie tacy, jego pokroju, co im to akurat imponuje, ale jak wczesniej wspominalem, daj Boze kazdemu i zycze mu jak najlepiej.
W kazdym razie sprawia wrazenie jakby pierwszy raz pojechal za granice i chcialby tylko zdobywac klicki na YT.
Wesolych Swiat i milego wieczoru.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#160 PostWysłany: 13 Sty 2018 16:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2017
Posty: 343
Loty: 158
Kilometry: 235 829
Przyznam, że bardzo lubiłem Amerykę Pd., przyznam, że lubiłem niektóre odcinki z Azji, ale to co się zaczęło od Afryki to dla mnie jakieś nieporozumienie. Nie jestem w stanie oglądać nawet kilku minut jego materiałów.

Ale z drugiej strony, chłop zaczął zarabiać na tym co tak naprawdę kręci go najbardziej. Pewnie większość z nas chciałaby zarabiać na podróżowaniu. Mimo, że niezbyt przepadam za Fazą, mam nadzieje, że nadal w poważaniu będzie miał komentarze osób 3 i będzie robił to co jemu sprawia największą radość.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 368 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group