Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 368 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 26 Mar 2017 12:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2015
Posty: 631
Loty: 110
Kilometry: 230 448
Nowy odcinek

_________________
Relacja z wyprawy na wulkan Yake Dake w Alpach Japońskich

Relacja z Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
#82 PostWysłany: 26 Mar 2017 14:04 

Dobry! :D
Góra
 PM off  
      
#83 PostWysłany: 27 Mar 2017 14:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 256
Loty: 23
Kilometry: 27 962
niebieski
Sylwester w dobrym wydaniu :lol: . Teraz można zrobić sobie porównanie jak się bawią tam, a jak w Europie :D
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 02 Kwi 2017 15:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 256
Loty: 23
Kilometry: 27 962
niebieski
Kolejny odcinek online :

_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 09 Kwi 2017 12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 256
Loty: 23
Kilometry: 27 962
niebieski
kolejna niedziela i kolejny odcinek



Tym razem Safari i pustynia :twisted: oraz mocne zakończenie :lol:
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off
PatrycjaR lubi ten post.
 
      
#86 PostWysłany: 09 Kwi 2017 14:04 

arturro napisał(a):
Nieco zachęcony tym wątkiem, obejrzałem ze dwa filmiki. No tak, zabawny gość, nawet przebojowy dość, ale raczej wracał do tego nie będę. Jak długo kożna patrzeć na jego (skądinąd sympatyczną) facjatę? Gościu idzie przez dżunglę i przez cały czas tym selfie stickiem w siebie celuje. Wychodzi z tego monolog Fazy z jakimiś urywkami świata w tle, a nie program podróżniczy.


Tutaj trafny komentarz do tego typu turystyki: http://tomekmichniewicz.pl/podroznicy-selfie/

"Z jakiegoś powodu przez 170 lat obiektyw aparatu fotograficznego skierowany był w stronę przeciwną niż twarz fotografa. A potem, na nasze nieszczęście, wynaleziono selfie stick."
Góra
 PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#87 PostWysłany: 09 Kwi 2017 17:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
@‌brigante32‌ nie jestem pewna, czy do końca zrozumiałeś sens artykułu, który cytujesz. Zgadza się tylko często występująca twarz Dawida w kadrze, nic poza tym. Nie wiem też, czy byłabym w ten sposób skłonna oceniać całość twórczości/filmików/vlogów (nazywajcie jak chcecie) po jakimś wycinku. Nie do końca też rozumiem, czego oczekujesz po autostopowiczu, którego celem jest podróżowanie samo w sobie, a nie prowadzenie merytorycznego programu podróżniczego, za którym idą zazwyczaj ogromne nakłady finansowe (!). Poza tym nie wyobrażam sobie przygotowania merytorycznego do takiego programu w stopniu, jaki zapewne spodobałby się wielu z Was, w kilka miesięcy, mając przy tym inne obowiązki. To nie jest kolejny odkrywca, Wielki i Prawdziwy Podróżnik z Polski, nigdzie tak o sobie nie mówi. I gwarantuję, że daleki jest od osób, o których wspomina Michniewicz (przez wiele lat poznawałam osoby prezentujące takie postawy i teraz właściwie nie mam kontaktu, wolę to forum i tutejszych ludzi (rzadko piszę, ale od lat czytam regularnie!) :) ).
Z autopsji wiem, że najwięcej frajdy z podróży daje mi nieplanowany wyjazd, zgubienie się w ulicach nieatrakcyjnych mieścinek (z punktu widzenia tych 'najprawdziwszych i najbardziej docenianych przez prawdziwych podróżników biblii'), rozmowa z przypadkowymi osobami. I jeśli mogę coś zarzucić Dawidowi to fakt, że nie popracował nad językiem obcym. Dziwi mnie to bardzo, bo przez kilka miesięcy mógłby zrobić duży progres - mimo że ten i tak jest zauważalny.
Myślę, że ta forma kontaktu z widzem może przekonać takich innych, zwykłych chłopaków czy zwykłe dziewczyny z małych miasteczek, że można gdzieś wyjechać. Niekoniecznie mając dużo pieniędzy, niekoniecznie trzeba zobaczyć wszystko z czyjegoś urojonego albo statystycznego top10. Wyjeżdżajmy po swojemu i dajmy innym wyjeżdżać po swojemu. :)
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off
PatrycjaR lubi ten post.
 
      
#88 PostWysłany: 09 Kwi 2017 17:42 

Mógłbym postawić taki sam zarzut: również wydaje mi się, że nie zrozumiałaś wpisu Michniewicza.

Polecam kilka tekstów z tego portalu: http://post-turysta.pl/.
Góra
 PM off  
      
#89 PostWysłany: 09 Kwi 2017 17:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
I tu Cię zaskoczę, bo popieram wpisy z tego portalu i miałam przyjemność uczestniczyć w jednym ze spotkań organizowanych przez osoby skupione w tym projekcie. Ale być może nie zrozumiałam, o co im chodzi :-)

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 16 Kwi 2017 12:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 256
Loty: 23
Kilometry: 27 962
niebieski
Zasiadam do oglądania:

_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 16 Kwi 2017 13:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
To ta sama wioska w której był Cejrowski, brakuje tylko misia do zdjęć i stanowisk z oscypkiem 8-)


BTW
Przy świątecznym stole zawsze dobrze wypada stara pasta jako podsumowanie rodzimych produkcji podróżniczych:

Cejrowski:
-DZIEŃ DOBRY
-DZIEŃ DOBRY, PO POLSKU NIE ROZUMIESZ?
-DAJ MI TO CO MASZ W RĘCE
-NO DAJ
-PROSZĘ PAŃSTWA TO JEST MURZYN

- O! A TU MAMY ŚCIANĘ. KOJARZĄ PAŃSTWO NA PEWNO ŚCIANY POLSKICH DOMÓW? GRUBE, SOLIDNE CEGLANE.
- A TU ŚCIANA Z GUWNA. SRAJĄ DO WIADRA, PROSZĘ PAŃSTWA, WSZYSCY Z WIOSKI DO JEDNEGO I POTEM, PAN SIĘ PRZESUNIE, RĘKAMI TO NABIERAJĄ, MIESZAJĄ ZE SŁOMĄ I, UWAGA STOPIEŃ, I LEPIĄ ŚCIANY.
- I TO SIĘ PROSZĘ PAŃSTWA TRZYMA. JEST SOLIDNE, TANIE W BUDOWIE I CO NAJWAŻNIEJSZE! SPEŁNIA SWOJĄ FUNKCJĘ. A W POLSCE? NO W POLSCE JAK W LESIE.

Wojciechowska:
-chlip chlip ta Kobieta ma tak ciężko
-straszna patriarchalna Afryka
-ehhh tak by sobie chciała chodzić na disco
-a nie może
-dajcie wzruszającą muzykę
-trzymaj się Mbubu
-będę do ciebie pisać
-kocham cię!

Fazowski:
- No w końcu jacyś prawdziwi murzyni.
- Mają g... w całej wiosce i domy z patyków.
- Nie myją się tylko nacierają gliną i nadymiają przed r****m, tacy pierwotni.
- Którą by tu zbolco..ć...
- Nie wolno?
- Nawet jak dam krowę i trzy owce?
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo


Ostatnio edytowany przez nick, 16 Kwi 2017 13:28, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
Donovaninho lubi ten post.
 
      
#92 PostWysłany: 16 Kwi 2017 13:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
Pasty z Cejrowskim nie znałem, ale taka dobra, że chciałem poszukać, czy jest więcej. Chyba nie ma i muszą wystarczyć stare z Fazowskim, ale nie tak dobre.

- dobra, pora wyjść na to śmiedzące miasto
- uuu jakie ładne dziewuszki w tym pakistanie
-koooleżankoo lubisz kukurydzę? bo tu kolba do opierhhhdolenia
- paczma! komuniści
- hurr durr jepać komunistów!
- ale tu brzydko, nie to co na moim ślunsku
- o jaka fajna dziura, położę się tu spać

- nie uwierzycie co się właśnie wydarzyło!!!
- jakiś policjant* miał do mnie wąty
- prawie mu zajebałem
- normalnie musze uciekać
- ukrywam się przez 3 dni
- kurdę, to była ostra sytuacja
- japierdolę...
- ale jestem zestresowany
- sorry, że nic mi się nie nagrało
- ale wierzycie mi na słowo, c'nie?

* policjant / strażnik graniczny / podejrzany typek / mafiozo / dowolne inne
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
 
      
#93 PostWysłany: 23 Kwi 2017 05:02 

Rejestracja: 13 Mar 2015
Posty: 12
Faza mocno pojechał w ostatnim wpisie...Co sądzicie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 23 Kwi 2017 19:50 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 801
niebieski
mocno żenujący ten wpis :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 27 Kwi 2017 13:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 256
Loty: 23
Kilometry: 27 962
niebieski
Czas się sprzedać ? :roll: (wyprawa służbowa)
Image
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 27 Kwi 2017 13:51 

Ja mu się wcale, ale to wcale nie dziwię.
Góra
 PM off  
      
#97 PostWysłany: 27 Kwi 2017 13:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1883
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Wiadomo ma swoje 5 minut to korzysta...aczkolwiek trochę kłóci się to z ideą podróży po Afryce. Zrobi przerwę na udział w ASR (loty RT będzie miał opłacone) i wróci do Afryki dalej podróżować autostopem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 27 Kwi 2017 15:43 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Legion1 napisał(a):
Wiadomo ma swoje 5 minut to korzysta...aczkolwiek trochę kłóci się to z ideą podróży po Afryce. Zrobi przerwę na udział w ASR (loty RT będzie miał opłacone) i wróci do Afryki dalej podróżować autostopem.

Nie mogę zrozumieć tego ciśnienia na nieprzerywanie podróży. To jakiś podróżniczy "savoir vivre"? Czy w podróżowaniu nie chodzi o to, żeby być wolnym, a nie przywiązanym do jednego miejsca? Kompletnie nie rozumiem tego najazdu za przerwanie podróży, jakby podróżowanie dla ludzi było jakimś survivalem w którym trzeba udowodnić, że się wytrwa...
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
 
      
#99 PostWysłany: 27 Kwi 2017 15:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1883
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
@‌trocha‌ nie jest to najazd ;) tylko według mnie kłóci się to trochę z pierwotną ideą podróży po Afryce. Został zaproszony podjął decyzję o udziale ok tak jak napisałem wykorzystuje swój czas. Odcinki o Afryce ostatnio miał fajne więc liczę na to, że po tej przerwie poziom się nie zmieni.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 27 Kwi 2017 16:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 748
niebieski
Legion1 napisał(a):
Wiadomo ma swoje 5 minut to korzysta...aczkolwiek trochę kłóci się to z ideą podróży po Afryce. Zrobi przerwę na udział w ASR (loty RT będzie miał opłacone) i wróci do Afryki dalej podróżować autostopem.


I tak wróciłby do Polski na parę dni w czasie tej podróży. Na FB pisał, że załatwienie rosyjskiej wizy za granicą jest bardzo ciężkie i prawdopodobnie gdy dotarłby do Gruzji przyleciałby do Polski zrobić wizę. Teraz przynajmniej zrobi to od razu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 368 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: olus oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group