Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Kwi 2017 17:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2015
Posty: 631
Loty: 110
Kilometry: 230 448
Co jesteście w stanie zrobić dla znajomych?

My jesteśmy w stanie zrobić dużo, dlatego też dla naszych znajomych ze studiów, a obecnie sąsiadów, mamy zamiar wrócić z Azji na ich wesele i ponownie lecieć na wschód. Plan lotów na najbliższy miesiąc wygląda następująco:

17.04 WAW-DOH [QR]
18.04 DOH-BKK [QR]
20.04 DMK-HDY [SL]
27.04 LGK-SZB [OD]
30.04 KUL-SIN [AK]
2.05 SIN-BKK [TR]
4.05 BKK-DOH [QR]
5.05 DOH-TXL [QR]
6.05 Wesele
8.05 WAW-PEK [CA]
9.05 PEK-GMP [KE]
9.05 GMP-CJU [KE]
14.05 CJU-PEK [KE]
15.05 PEK-WAW [CA]

5 maja w piątek, po 27,5 h podróży, wylądujemy w Berlinie ok. 20-stej. O godzinie 22.00 mamy autobus Ecolines do Warszawy, w której planowo powinniśmy być o 6 rano. O 17.00 rozpoczyna się ślub naszych znajomych w Ostrołęce. Musimy wytrwać na kurpiowskim weselu minimum do oczepin, ale planujemy bawić się do rana. No i jeszcze poprawiny :) Czy damy radę? Nie wiem, czas pokaże. :D

Nie obiecuję, że będzie to relacja live, bo nie wiem, czy będę miał dostęp do sieci i czas na pisanie. Nie będzie to też relacja z typu: za mile poleciałem w biznesie do xyz, a za punkty spałem w 5 gwiazdkowym hotelu. Jesteśmy parą, która podróżuję raczej budżetowo, dlatego też nie będzie tu opisu saloników lotniskowych, ale za to postaram się opisać co uda nam się zobaczyć, gdzie dostać, dojechać, dopłynąć, dolecieć, czyli coś co lubimy - zwiedzić jak najwięcej, często się przemieszczając bez zbędnego siedzenia w jednym miejscu, za niską cenę :)

Podczas pierwszego wyjazdu do Azji południowo-wschodniej czekają nas 2 loty tylko z bagażem podręcznym, więc od razu spakowaliśmy się tak, aby nasze plecaki ważyło max 7kg. O to nasz ekwipunek: Image

Ciąg dalszy może nastąpi...
_________________
Relacja z wyprawy na wulkan Yake Dake w Alpach Japońskich

Relacja z Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
 
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
#2 PostWysłany: 15 Kwi 2017 19:11 

Jestem w stanie dla znajomych zrobić dużo, ale dzień po poprawinach wsiąść do samolotu to raczej bym nie był w stanie ;)
Góra
 PM off
GeoTrip lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 15 Kwi 2017 19:30 

Rejestracja: 18 Gru 2015
Posty: 102
Loty: 103
Kilometry: 244 869
Podziwiam 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Maj 2018 14:12 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 370
Loty: 115
Kilometry: 240 990
niebieski
Geotrip czekamy na dalszy ciąg :D
_________________
zapraszam serdecznie :-) na nasz ig: Podróżnicy z Kórnika :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group