Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 419 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 19 Gru 2013 20:32 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1022
niebieski
czy ktoś wie, od której godziny jest wrzucana nowa pula biletów? Od 22 dnia poprzedniego(jak było na starcie), czy o północy, a może rano? Zależy mi na danym dniu i nie wiem, kiedy zacząć "polować" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#62 PostWysłany: 19 Gru 2013 20:36 

ewaolivka napisał(a):
czy ktoś wie, od której godziny jest wrzucana nowa pula biletów? Od 22 dnia poprzedniego(jak było na starcie), czy o północy, a może rano? Zależy mi na danym dniu i nie wiem, kiedy zacząć "polować" :)


oczywiście o północy na 30 dni przed podróżą
Góra
 PM off  
      
#63 PostWysłany: 19 Gru 2013 23:06 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 494
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
joseph napisał(a):
aa ze tak spytam..jako posiadacz malo zaawansowanego telefonu..
jest jakis bilet do wydruku oprocz tej mozliwosci skanu z tel?


Dużo nie straciłeś, skany z tel i tak nie działają :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 24 Gru 2013 14:38 

Rejestracja: 09 Sie 2012
Posty: 53
Czy ktoś ma jakieś informacje czy promocja Super Bilet zostanie przedłużona? Czy z końcem stycznia wracam do normalnych cen za przejazd w pociągach interREGIO?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 25 Gru 2013 18:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
Czy na pociągi relacji Warszawa-Łodź nie jest prowadzona w ogóle sprzedaż tych promocyjnych biletów (z wyjątkiem jednego pociągu relacji Terespol-Łodź kursującego tylko w weekendy) czy tylko mi się coś źle wyświetla albo wszystko jest wyprzedane nawet na 30 dni wprzód?


Ostatnio edytowany przez kemot, 25 Gru 2013 19:21, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 25 Gru 2013 18:58 

Rejestracja: 23 Sty 2013
Posty: 688
Loty: 194
Kilometry: 167 870
niebieski
Warszawa - Łódź nie jest w sprzedaży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 25 Gru 2013 19:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 26 Gru 2013 02:04 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
A Krakow - Warszawa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 26 Gru 2013 03:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2012
Posty: 194
Zbanowany
Na trasie Kraków - Warszawa - Kraków, bilety w ofercie " Super Bilet " są sprzedawane na pociąg iR " Matejko " .

Odjazd z Krakowa Głównego o 8:00, Warszawa Wschodnia 11:26.
_________________
Zostałem zbanowany bo nie przestrzegałem regulaminu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 02 Sty 2014 02:04 

Rejestracja: 15 Gru 2013
Posty: 52
Loty: 8
Kilometry: 2 932
Narazie bez żadnej informacji ale promocyjne bilety na pociągi interREGIO można kupować także na przejazdy w lutym, narazie tylko 1.02 więc promocja została przedłużona :-) pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 02 Sty 2014 15:35 

Rejestracja: 30 Paź 2013
Posty: 3
WojtekGA napisał(a):
Warszawa - Łódź nie jest w sprzedaży

Na weekendy można kupić, poniżej wyniki wyszukiwania na 1.02.2014:

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 02 Sty 2014 16:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2012
Posty: 194
Zbanowany
Bo to jest wspominany pociąg iR 11104 / 11106 z Terespola do Łodzi. Nie jest prowadzona sprzedaż na pociągi do Łodzi, które zaczynają swój bieg w Warszawie.
_________________
Zostałem zbanowany bo nie przestrzegałem regulaminu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 03 Sty 2014 00:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2010
Posty: 285
m3lm4k napisał(a):
Jade wlasnie za 1 zl, ale biletu z tableta konduktor zeskanowac nie dal rady i machnal na mnie reka :)


To ostatnio jest dosyć nagminna procedura konduktorska. Machanie ręką.
_________________
HUMBAK
Wherever I travel my destination is getting to know people. Prefer sitting in a café or at an airport; seeing the place I visit without any rush.
Travelling is better when it's in terms of visiting rather that having a sightseeing tour.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 03 Sty 2014 00:06 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
humbak napisał(a):
m3lm4k napisał(a):
Jade wlasnie za 1 zl, ale biletu z tableta konduktor zeskanowac nie dal rady i machnal na mnie reka :)


To ostatnio jest dosyć nagminna procedura konduktorska. Machanie ręką.

I to przy wszystkich biletach :D
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 03 Sty 2014 00:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2012
Posty: 194
Zbanowany
Jeżeli sam się z tym spotkam, to napiszę informację do przewoźnika na temat tego. Niewiadomo ile w ten sposób może jechać osób na takim samym bilecie.
_________________
Zostałem zbanowany bo nie przestrzegałem regulaminu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 03 Sty 2014 00:20 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
petit35 napisał(a):
Jeżeli sam się z tym spotkam, to napiszę informację do przewoźnika na temat tego. Niewiadomo ile w ten sposób może jechać osób na takim samym bilecie.

Bilety imienne+na godzinę.
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 03 Sty 2014 00:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2012
Posty: 194
Zbanowany
Jeżeli konduktor nie skanuje biletu, więc grupa może mieć ten sam bilet skopiowany kilka razy, jeżeli pierwszemu nie sprawdzą, to kolejnym może się udać. Konduktora obowiązek to zeskanować bilet oraz potwierdzić dane z tymi, które otrzymuję w terminalu.

Nie musicie mi mówić, że imienne i na daną godzinę - to przedszkole.
_________________
Zostałem zbanowany bo nie przestrzegałem regulaminu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 03 Sty 2014 00:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2010
Posty: 285
petit35 napisał(a):
Jeżeli konduktor nie skanuje biletu, więc grupa może mieć ten sam bilet skopiowany kilka razy, jeżeli pierwszemu nie sprawdzą, to kolejnym może się udać. Konduktora obowiązek to zeskanować bilet oraz potwierdzić dane z tymi, które otrzymuję w terminalu.

Nie musicie mi mówić, że imienne i na daną godzinę - to przedszkole.


Ale ja nie mówię o żadnych grupach. Mówię o moich indywidualnych podróżach. W których ostatnio konduktorzy nie skanują, bo: 1. Uważają, ze to nie jest konieczne. 2. Nie umieją sobie technicznie z tym poradzić. W zasadzie 1 wynika z 2.
_________________
HUMBAK
Wherever I travel my destination is getting to know people. Prefer sitting in a café or at an airport; seeing the place I visit without any rush.
Travelling is better when it's in terms of visiting rather that having a sightseeing tour.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 03 Sty 2014 01:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1090
Loty: 51
Kilometry: 29 292
!jotodupca! napisał(a):
To nie kozacz! Skoro jest bilet imienny + dowod tozsamosci to jak ma jezdzic X osob z tym biletem? TO ze nie skanuja to czesty proceder, ale dokument sprawdzaja.


Zakładając, że koleszka nie skanuje, może cały pociąg pojechać na jednym bilecie. :)
Można dowolnie zmieniać imiona i nazwiska oraz dokumenty tożsamości. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 03 Sty 2014 01:23 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Mnie się chyba jeszcze nie zdarzyło, żeby nie zeskanowali, za to czasem nie patrzą na dokument.
Raz w IC, gdy kondutkor nie dał rady odczytać z ekranu telefonu, poprosił mnie o przedyktowanie kilku numerów z biletu i w ten sposób sprawdził.
Nie sprawdzają za to w Gruzji - tam pokazujesz bilet elektroniczny i konduktor sobie idzie, nie oglądając za bardzo co tam jest napisane :D

Wracając do tematu sprzedaży biletów - wie ktoś czy jest ograniczenie ilości biletów na dany kurs interRegio busa?
31.12 byłem w Katowicach świadkiem sytuacji, gdzie co najmniej ze 20 osób nie weszło do autobusu, część z nich miała nawet bilety (ale z kasy, na których nie ma oznaczenia kursu, nie są nawet biletami na autobus tylko pociąg iR). Ja wszedłem, bo dobrze się pchałem w kolejce, ale miałem bilet na ten konkretny kurs (z promocji), więc gdyby mi się nie udało, to starałbym się wymusić wyproszenie kogoś z biletem bez oznaczenia kursu przez konduktora.

Nie widziałem nigdy w systemie informacji, że na jakiś kurs skończyły się bilety, a dochodzi jeszcze masa biletów kupionych w kasie - ciekawe czy są w ogóle w stanie to kontrolować.
Zdarzały się sytacje, że podstawiali po 2 autobusy, dobrze szacując zapotrzebowanie - tym razem tego nie zrobili.

Jeszcze rok temu martwiłem się, że zlikwidują mi te iR busy, bo tak mało ludzi jeździ - dziś się nie mieszczą, a do tego bilety po 49gr :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 419 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group