Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Przewóz roweru samolotem (///mod: aktualne na dzień 27.01 wikipost by @superfemka dzieki!)

Coraz więcej nas chce latać z rowerami. Wiemy z doświadczenia jak mozolne i czasochłonne jest poszukiwanie informacji na ten temat. Tym bardziej że czasem na stronie jedno a w praktyce drugie. Jako kobiety podróżujące z rowerami, często musimy upewniać się jaki przewoźnik, na jakich warunkach i w jakiej cenie przewiezie nasz ukochany rower i czy bardzo uszczupli to naszą kieszeń. Poniżej ściągawka dla Was, wybranych linii lotniczych zawierającą zasady przewozu rowerów samolotem oraz ceny.

Dla nas zawsze najważniejsze, aby móc rower zabrać w cenie bagażu rejestrowanego. Wtedy pakujemy się tylko w podręczny a reszta gratów ląduje w pudle razem z rowerem. Niewiele linii pozwala na takie manewry ale warto wiedzieć że jest możliwe

Ryanair

Rower kupujemy oddzielnie jako bagaż sportowy za dodatkową opłatą.
Maksymalna waga do 30 kg.
Brak informacji odnośnie sposobu przewozu roweru. Najlepiej jednak wsadzić sprzęt do pudła, odkręcić pedały i spuścić powietrze z kół.
Opłaty : 285 zł zakup przez stronę internetową , 332 zł – na lotnisku.
Podana cena obowiązuje za lot w jedną stronę! Linie podwyższyły ceny przewozu roweru jakiś czas temu i obowiązujące obecnie stawki są bardzo wysokie.

Easyjet

Rower kupujemy oddzielnie jako bagaż sportowy za dodatkową opłatą.
Maksymalna waga sprzętu do 32 kg.
Opłaty : 200zł kupując przez stronę internetową, na lotnisku 250 zł.
Pakowanie roweru : przewoźnik zaleca pudło lub torbę. Ponadto kierownica musi być wyrównana do ramy, pedały zdjęte. Nie można przewozić innych dodatkowych rzeczy w pudle/torbie z rowerem (np. ubrań).

Lufthansa

U tego przewoźnika sytuacja jest trochę skomplikowana.
W zależności od wybranej taryfy, rower zabierzemy w ramach bagażu rejestrowanego lub będziemy musieli zakupić go extra.
Lufthansa ma on bowiem 3 rodzaje taryf.
Ekonomiczna LIGHT – zwykle są to europejskie trasy, cena biletu nie zawiera bagażu, trzeba go osobno dokupić za 65 zł, jednak nie można go wymienić na sprzęt sportowy w tej taryfie, trzeba wykupić dodatkowo bagaż na sprzęt sportowy który kosztuje 50 euro w jedną stronę. Waga roweru nie więcej niż 23 kg. Nie obowiązują inne limity.

Ekonomiczna Classic, Flex, – wybierając te taryfy, które zawierają w cenie biletu bagaż, mamy możliowość zamiany walizki na sprzęt sportowy – np. na rower. Waga rowerowu nie może przekraczać 23kg. Nie obowiązują inne limity.

Emirates

Te linie dają dość duży zapas wagowy i dopuszczają przewóz roweru zamiast przysłowiowej walizki.
Tak więc podróżując Emirates, zabierzemy rower jako bagaż rejestrowy.
Dopuszczalna waga od 20-50 kg w zależności od taryfy, zwykle kuopujemy Saver lub Flex gdzie dostajemy 30 kg. Limit wwymiarów 300 cm suma trzech boków pudła. To standardowe pudło rowerowe.

British Airways

Możemy zabrać ze sobą rower bezpłatnie pod warunkiem że jest ona spakowany w torbę rowerową.
Proponujemy zapakować w pudło i następnie w rowerową torbę firmy ZATOR lub ruską torbę w kratę którą można kupić na allegro. Pudło kartonowe daje gwarancję że nic się z rowerem nie wydarzy, Dobrze je chroni. oczywiście można zakupić twardą, sztywną i drogą profesjonalna torbę na rower ale co potem z nią zrobić?
Maksymalna waga : do 23kg.
Wymiary do 190cm suma boków, należy zdjąć pedały, ustawić kierownicę bokiem oraz spuścić powietrze z opon. Musi być zapakowany, tak aby było wiadomo, że jest to rower – należy nalepić kartę w języku angielskim na pudło albo w inny jednoznaczny sposób zaznaczyć zawartość.

Air France

Rower musimy dokupić jako osobny bagaż.
Maksymalna waga : do 23 kg wliczając opakowanie.
Opłaty : 55€ (loty wewnątrz Europy – głównie Europa centralna i północna; między Europą, a Izraelem; między Europą, a Północną Afryką – Algeria, Maroko, Tunezja)
lub 55 USD przy lotach odlatujących z kraju poza Europą.
Przygotowanie roweru : usunąć pedały, usunąć przednie koło i przymocować je do ramy, przestawić kierownicę równolegle z ramą, umieścić rower w ochronnym pojemniku.
W większości punktów odpraw Air France można zakupić ochronny pojemnik o wymiarach 175 x 21,5 x 86cm.

Turkish Airlines

Kupujemy rower jako odzielny bagaż.
Opłaty : Na trasie Europa – Turcja (Ercan) – 30 euro w jedną stronę.

KLM

Rower nie może być nadany jako bagaż rejestrowy.
Kiedyś była promocja w KLM, zabierali wszystkie rowery gratis, warto zapisać się do newslettera.
Można zabrać ze sobą rower odpowiednim opakowaniu lub pudle rowerowym.
Opłaty : W celu sprawdzenia jaka kwota zostanie pobrana za przewóz roweru, należy skorzystać ze specjalnego kalkulatora na stronie przewoźnika.
Pakowanie roweru : Kierownica powinna być ustawiona wzdłuż ramy, pedały i inne wystające elementy muszą zostać zdemontowane, a ciśnienie w oponach zmniejszone.
Specjalne pudła rowerowe KLM dostępne są na lotnisku Amsterdam Schiphol w cenie 20 EUR za sztukę (176,5×23,0x101,5 cm). Pudło rowerowe KLM waży 4,5 kg.

Wizzair

Rower nie może być nadany jako bagaż rejestrowy.
Pakowanie roweru : w pokrowiec podróżny (koła i pedały muszą być zdjęte, a kierownica ustawiona równolegle do ramy bądź opakowana w karton; z opon musi być spuszczone powietrze.
Opłaty : 130 zł przez www, cena w jedną stronę.
Waga do 32 kg.

Qatar Airways

Rower może być nadany jako bagaż rejestrowy.
Qatar Airways akceptuje sprzęt sportowy jako bagaż nadany wliczający się w bezpłatny limit bagażowy.

Klasa ekonomiczna Do 30kg
Klasa biznes Do 40kg
Klasa pierwsza Do 50kg

Pakowanie roweru : odpowiednio i solidnie zapakowany w specjalne kartonowe opakowanie. Powietrze powinno zostać spuszczone z opon, pedały odkręcone tak samo jak kierownica oraz przymocowane do reszty roweru, aby zajmowały jak najmniej miejsca. Wymiary całkowite 3 boków 300cm!

Norwegian

Rower nie może być nadany jako bagaż rejestrowy.
Waga maksymalna : do 25kg
Opłaty :
Wszystkie loty (z wyjątkiem długodystansowych) : 42 – 48 EUR (online) lub 54 – 66 EUR (na lotnisku)
Międzynarodowe loty na długich dystansach : 60 EUR (online) lub 66 EUR (na lotnisku)
Ceny obowiązują za 1 sztukę bagażu, w jedną stronę.
Maksymalna waga : do 32 kg.
Maksymalne wymiary sprzętu wynoszą 250 x 79 x 112 cm (dł. x wys. x szer.). Suma 3 boków nie może przekraczać 300 cm.
Pakowanie roweru : Przewoźnik zaleca korzystanie ze sztywnych kufrów przeznaczonych specjalnie do transportowania rowerów. Jeśli rower będzie niespakowany w sztywny kufer należy obrócić kierownicę wzdłuż ramy, zdemontować pedały, spuścić powietrze z kół oraz zdemontować lub zakryć inne dodatkowe elementy. W przypadku wylotów z lotniska Los Angeles (LAX) i z Bangkoku (BKK) wprowadzono obowiązek pakowania rowerów wyłącznie w sztywne kufry lub skrzynie.

SAS

Rower może być nadany jako bagaż rejestrowy.
SAS LightGo Nie można zabrać bagażu rejestowego.
SAS GO 1X23kg
SAS Plus 2x23kg
SAS Business do/z US/Azja 2x32kg

Pakowanie roweru : Ustawić kierownicę równolegle z ramą, usunąć pedały oraz zredukować ciśnienie w oponach, lub całkowicie je spuść. Zaleca się zakrycie łańcucha.

LOT

Rower może być nadany jako bagaż rejestrowy, pod warunkiem że nie waży więcej niż 23 kg i złożysz go do rozmiaru 158 cm co jest możliwe tylko przy składaku.
W innym przypadku musisz wykupić dodatkowo sprzęt sportowy.

Rejsy krajowe(PLN/EUR/USD/CAD)
50/12/15/15
Rejsy międzynarodowe (PLN/EUR/USD/CAD)
200/50/60/60
Rejsy międzykontynentalne (PLN/EUR/USD/CAD)
400/100/140/140

Singapore Airlines

Rower może być nadany jako bagaż rejestrowy

Economy Class Do 30kg
Premium Econmy Class Do 35kg
Business Class Do 40kg
Suites and First Class Do 50kg

Aeroflot

Rower może być nadany jako bagaż rejestrowy. Spakuj rower do rozmiarów max 250 cm. Do pudła można wsadzić inne rzeczy.

Business Class 2×32 kg
Comfort Class 2×23 kg
Economy Class – Premium 2×23 kg
Economy Class 1×23 kg

Air Baltic

Rower nie może być nadany jako bagaż rejestrowy.
Maksymalna waga : do 20kg. Jeśli waży więcej, pasażer musi dopłacić 50 EUR. Dodatkowa opłata ze względu na zbyt ciężki bagaż jest obowiązująca dla każdego cięższego bagażu – nie przelicza się go na kilogramy.
Opłaty :
dla posiadaczy biletów Basic i Premium wynosi w jedną stronę :
34.99 EUR jeśli lot był zarezerwowany przez stronę airbaltic.com;
40 EUR jeśli przez inne strony.
39.99 EUR dokupowane online.
60 EUR na lotnisku.

Pakowanie roweru : Należy usunąć pedały, obrócić kierownicę oraz spuścić powietrze z opon.

United Airlines

Rower może być nadany jako bagaż rejestrowy.
United Economy Do 23kg
United Business® United First® United PolarisSM first class United Polaris business class Do 32kg

Pakowanie roweru : Kierownica złożona, pedały usunięte lub zabezpieczone pianką lub innym podobnym materiałem. Rower powinien być transportowany w szczelnym pudle.

Pamiętajcie o jednym, jeśli loty sa łączone z innymi liniami, to warto dowiedzieć się o zasady w nich panujące. Zwykle bezpieczną opcją jest rozpoczynające się loty przez przewoźnika który wam pasuje, zasady kolejnego zwykle wtedy nie jest brane pod uwagę. Wtedy obowiązują zasady linii które zaczynają podróż.

My dla pewności staramy się wybierać przewoźnika który realizuje całą podróż w 100% i taką opcję Wam polecamy. Powodzenia!


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 15 Lis 2018 11:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2016
Posty: 114
Loty: 13
Kilometry: 24 634
Ciekawe - nie wiedziałam, że można w ten sposób przewozić rower...czy to tylko na tej linii czy inne także akceptują takie rozwiązanie ? Nie jestem mobilna więc pakowanie roweru a potem jego przewóz jest dla mnie problemem

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#122 PostWysłany: 17 Lis 2018 17:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Dla osób które chcą przewozić rower w walizce do tego przeznaczonej, film prezentujący wytrzymałość i wygodę takiego rozwiązania.

_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.
 
      
#123 PostWysłany: 20 Lis 2018 12:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2013
Posty: 76
lanzalotte napisał(a):
Ciekawe - nie wiedziałam, że można w ten sposób przewozić rower...czy to tylko na tej linii czy inne także akceptują takie rozwiązanie ? Nie jestem mobilna więc pakowanie roweru a potem jego przewóz jest dla mnie problemem


Myślę że sposób przewozu narzucają przede wszystkim linie lotnicze, które decydują, czy są w stanie ogarnąć na swoim pokładzie rower bez opakowania. I to postanowienie linii lotniczych musi się jeszcze wpisać w minimalną przyjazność lotnisk, z których dana linia lata. O to jest chyba najtrudniej, ale widać wcale nie jest tragicznie. Bo przecież po kilku takich pasażerach jak ja, którym rower by uszkodzono, na pewno linia wycofałaby się z takiego liberalnego zapisu, prawda?

Niestety, znam tylko Air Baltic która tak traktuje rowerzystów.

Szy.
_________________
Image
Najlepsze szlaki rowerowe w Polsce, w Niemczech i w Europie
Obserwuj na Facebooku i na Instagramie
Góra
 Profil Relacje PM off
lanzalotte lubi ten post.
 
      
#124 PostWysłany: 04 Sty 2019 17:31 

Rejestracja: 04 Sty 2019
Posty: 17
Witam, bede lecial Ryanairem do Hiszpanii w marcu. Czy jest szansa na przewiezienie roweru jako bagaz rejestrowany do 20 kg (wymiary i waga sie bedzie miescic w limitach), zamiast wybierac opcje rower (ktora jest kuriozalnie droga). Kupilbym poprostu lot "PLUS" i jako bagaz rejestrowany rower bym wlozyl. I czy ktos probowal kiedys cos takiego robic (bo w teorii mozna by bo sie miesci w limitach, ale czy obsluga nie bedzie robila problemu ze rower to nie "bagaz rower".
Pozdrawiam


Ostatnio edytowany przez Abcn, 10 Sty 2019 14:30, edytowano w sumie 1 raz
R, H
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 04 Sty 2019 17:37 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22328
Jeżeli będzie w wymiarach walizki to owszem. Jeżeli nie, to trzeba będzie kupić bagaż - rower.

bagaz-sportowy-wymiana-doswiadczen,228,112538
przewoz-roweru-samolotem,247,20443&hilit=Rower
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 04 Sty 2019 17:38 

Rejestracja: 04 Sty 2019
Posty: 17
rower chce rozlozyc na czesci przez co zmiesci sie w limitach. tylko czy obsluga nie zrobi problemu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 04 Sty 2019 17:39 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22328
Jak wsadzisz do walizki/pudla w wielkości bagażu rejestrowanego to nie będzie problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 04 Sty 2019 17:44 

Rejestracja: 04 Sty 2019
Posty: 17
Ok, dzieki za odpowiedz. Jeszcze jedno. Ryanair ma wymiary bagazu 120x80x80. Czy mogloby byc tak ze bagaz ma np. 120x100x50? Ze jeden wymiar przechodzi na drugi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 05 Sty 2019 08:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Polityka bagażowa zmienia sięszybko, wiec zadzwon do nich.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 16 Sty 2019 13:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Artykuł mojego autorstwa dość szczegółowo omawiający podróże z rowerem , ze szczególnym uwzględnieniem rowerów spakowanych w walizki i torby rowerowe
https://365sportu.pl/podroz-z-rowerem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 30 Sty 2019 22:10 

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 77
Biniu napisał(a):
Witam, bede lecial Ryanairem do Hiszpanii w marcu. Czy jest szansa na przewiezienie roweru jako bagaz rejestrowany do 20 kg (wymiary i waga sie bedzie miescic w limitach), zamiast wybierac opcje rower (ktora jest kuriozalnie droga). Kupilbym poprostu lot "PLUS" i jako bagaz rejestrowany rower bym wlozyl. I czy ktos probowal kiedys cos takiego robic (bo w teorii mozna by bo sie miesci w limitach, ale czy obsluga nie bedzie robila problemu ze rower to nie "bagaz rower".
Pozdrawiam


Ja tak Ryanairem leciałem na Gran Canarię. Z Krakowa nie było problemu, natomiast przy powrocie na lotnisku na Kanarach babka się do nas doczepiła, że jak jest w środku rower to ma być bagaż jako rower. Ostatecznie było dużo problemów, odsyłanie od jednych ludzi do drugich, telefonów do centrali Ryanaira. Wszystko trwało co najmniej godzinę. Skończyło się na tym, że nam puścili te rowery w zwykłych bagażach, ale musieliśmy podpisać oświadczenia, że Ryanair nie odpowiada za uszkodzenia rowerów i straszyli nas, że będą tymi bagażami rzucać w trakcie transportu. Ogólnie odradzam takie rozwiązanie.

Dużo lepszym rozwiązaniem jest kupowanie zamiast "roweru" opcji "sprzęt sportowy" (waga 20 kg, cena 35 euro). Nigdy nie miałem problemów, gdy w nim przewoziłem rower. Tylko w momencie kiedy się pytają co jest w środku lepiej nie mówić rower tylko "sport equipment" albo "bicycle parts with clothes and other things" ;)

A odnośnie przewożenia roweru to najlepszy, najtańszy, najlżejszy i prawie tak bezpieczny jak walizki sposób przewożenia roweru to karton ze sklepu rowerowego :) Kilkadziesiąt lotów po całym świecie i jeszcze nigdy nie miałem uszkodzonego roweru. Artykuł powyżej jest tendencyjny, bo gościu próbuje Wam wcisnąć swoje walizki, które w na Aliexpress kosztują 1/3 jego ceny. Dlatego też wstawił w tym artykule zdjęcie jakieś bylejakiego kartonu. Kartony ze sklepów rowerowych są dużo bardziej wytrzymałe, nie ma możliwości, że jak rower będzie dobrze zapakowany (kaseta do wewnątrz, zabezpieczone osie piast) to się uszkodzą. Sami producenci używają tych kartonów to transportu swoich rowerów do dystrybutorów na całym świecie.
Góra
 Profil Relacje PM off
szy. lubi ten post.
 
      
#132 PostWysłany: 12 Mar 2019 23:09 

Rejestracja: 04 Sty 2019
Posty: 17
Wlasnie wrocilem. Wzialem dwa rowery jako zwykly rejestrowany (w 2 rozne kartony). Przy wylocie z Gdanska nie bylo zadnych problemow, z Alicante facet powiedzial za to jest rower a my mamy zwykly. Odpowidzialem ze to nie jest rower tylko jakies narzedzia, czesci, ubrania, plecaki itd. Zadzwonil po drugiego pana ktory poprostu nas zaprowadzil na stanowisko nadwymiarowego. Prawdopodobnie jak obsluga widzi ze to karton a nie zwykla walizka to moze myslec ze wykracza ponad wymiar i wage. A ja ladnie docialem karton i wyszlo chyba 120x80x40, przy limicie 120x120x80. Co do podpowiedzi to zdjalem kola, odkrecilem kierownice, przerzutke z hakiem, korbe i tyle. Rame z widelcem do srodka a na boki kola. Ladnie owinalem ja folia bombelkowa i porobilem pare rozporowych rurek z pcv. Wypchalem karton innymi rzeczami, zamknalem, owinalem najpierw raz czarnym stretchem (zeby nie bylo widac napisow na kartonach ze to rower), a nastepnie pare razy zwyklym dla bezpieczenstwa. Rowery w obydwie strony cale, obsluga takimi duzymi pakunkami nie rzuca (widzialem za kazdym razem jak ladowali). Mysle ze temat do zamkniecia, jak najbardziej polecam branie zwyklego rejestrowanego, a nie roweru. Moze cebula, ale nikt mi nie wmowi ze oszczedzone 140 euro za 2 osoby w 2 strony to malo, bo jest to tyle co prawie cale bilety. Jakby ktos mial pytania co do pakowania itd to pisac smialo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 12 Mar 2019 23:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
A ja mam inną kwestię do rozstrzygnięcia.

Załóżmy, że kwestię biletów, kartonu itp mam opanowaną. Spakuję się i dolecę tam gdzie chcę. A teraz po przylocie:

Jeżeli ktoś się wybiera na wyprawę rowerową to jest duże prawdopodobieństwo, że wróci z innego lotniska. Jak wtedy sobie radzicie ze spakowaniem się w drogę powrotną? Jeżeli się leci i wraca z tego samego lotniska to można sobie poradzić, żeby karton gdzieś przechować czy coś, a co jeżeli wraca się z innego lotniska? Wtedy gdzieś taki karton nabywacie? Bo raczej ciężko z takim kartonem jeździć przez cała wyprawę ;) ktoś ma doświadczenia z tym związane i może się podzielić?

Widzę w niektórych powyższych postach, że rower w całości jest rzucany, jednak z tego co widzę to nie są to duże rowery. Ja to mam trekkingowy, 28 cali, więc tu raczej trzeba go rozkręcić...
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 13 Mar 2019 09:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
Tak jak piszesz - na pewno nikt nie będzie jechał z kartonem.Pozostaje ogarnąć takowy na miejscu, jeśli nie - kupić folię bąbelkową / strecz / szarą taśmę i też się da.

Można też sprzedać rower i wracać z podręcznym ;)
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#135 PostWysłany: 13 Mar 2019 09:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2013
Posty: 76
Ci, którzy wracają z innego lotniska, czasami wiozą też ze sobą torbę rowerową wielokrotnego użytku.

Szy.
_________________
Image
Najlepsze szlaki rowerowe w Polsce, w Niemczech i w Europie
Obserwuj na Facebooku i na Instagramie
Góra
 Profil Relacje PM off
NikodemFM lubi ten post.
 
      
#136 PostWysłany: 13 Mar 2019 16:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
BooBooZB napisał(a):
Można też sprzedać rower i wracać z podręcznym ;)


No Way :D

Nie ma opcji, żeby rower, którym od 9 lat zrobiło się ponad 50000 km poszedł w obce ręce :)
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 09 Kwi 2019 11:16 

Rejestracja: 09 Kwi 2019
Posty: 1
Cześć, mam pytanie: czy wykupiony sprzęt sportowy w wizzair powinien być widoczny na karcie pokładowej?
Mam jutro lot, potwierdzony i odprawiony. W rezerwacji online jest widoczny sprzęt sportowy, jednak na karcie pokładowej widać tylko podręczny i rejestrowany... Czy ktoś ma doświadczenie z wizzairem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 23 Lip 2019 18:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
@maksiu
Cytuj:
Artykuł powyżej jest tendencyjny, bo gościu próbuje Wam wcisnąć swoje walizki, które w na Aliexpress kosztują 1/3 jego ceny.
jakiś link do tych walizek za 1/3 ceny ? Poza tym nie próbuję wcisnać walizek (bo nie muszę) próbuję tylko przedstawić inny sposób podróżowania aniżeli z kartonem. A zdjęcia byle jakiego kartonu to zdjęcie zrobione na lotnisku w Lizbonie. Skąd osoba, która leciała z rowerem miała ten karton itd, nie mam bladego pojęcia :) nie dyskredytowałbym jednak tych którzy wolą swój rower, często wartości nowego auta wrzucić do walizki, zamiast do kartonu. Bo tu nie chodzi wyłącznie o bezpieczeństwo, ale także o wygodę transportu. Ale to dłuższy temat. Ja Ciebie absolutnie nie przekonuje do walizki ani tej za 400 zł z aliexpress (jeśli takie jak twierdzisz są), ani tej za ponad 1000 ze sklepu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group