Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Gru 2019 12:28 

Rejestracja: 29 Maj 2013
Posty: 12
Chciałbym dobrze się przygotować do podróży po Ameryce Południowej. Jaki przewodnik byłby najlepszy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 19 Gru 2019 22:35 

Rejestracja: 23 Lis 2019
Posty: 22
Loty: 18
Kilometry: 49 848
Zależy gdzie.
_________________
2019 Image

nasz pamiętnik z podróży :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 19 Gru 2019 22:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2014
Posty: 319
Loty: 229
Kilometry: 561 958
niebieski
Internet, ewentualnie fly4free.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Gru 2019 00:23 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
footprint, rough guides, lonely planet - w tej kolejnosci.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Gru 2019 08:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1861
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Ostatnio Lonely Planet wydało przewodnik po kilku krajach Ameryki Południowej skupiając się na najważniejszych atrakcjach. Można rozważyć ;)
https://m.ceneo.pl/87797154?se=7ehP5F9S ... 4wQAvD_BwE
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 28 Gru 2019 13:01 

Rejestracja: 06 Cze 2012
Posty: 272
Loty: 227
Kilometry: 311 648
niebieski
Kilka dni temu wróciłam z 5-miesiecznej podróży po Ameryce Południowej (od Kolumbii do Argentyny). Z przewodników miałam Lonely Planet South America on a shoestring. Odczucia mieszane co do jego użyteczności. Całkiem nieźle nadawał się do takiego pierwszego przejrzenia co jest w danym kraju atrakcyjnego i wartego zobaczenia, ale według mnie tylko i wyłącznie do tego. Dla mnie był zbyt ogólny, żeby na jego podstawie podejmować decyzje o wyborze miejsc czy planować spędzanie czasu w kolejnych dniach. Może jeżeli ktos uzywa przewodnika do wybory noclegów, to wtedy użyteczność jest większa. Ja wybieram na podstawie komentarzy i opinii w wyszukiwarce.
Ostatecznie wyszło, że pierwsze "spotkanie" z nowym krajem to było przejrzenie LP, a później już tylko blogi, blogi i jeszcze raz blogi. Jest cała masa świetnych blogów pisanych przez osoby podróżujące po Ameryce Południowej, znajdą się i rady dla backpackersa i dla kogoś dysponujacego większym budżetem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group