Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: oblotówka USA
#1 PostWysłany: 30 Paź 2021 11:14 

Rejestracja: 30 Paź 2021
Posty: 2
cześć. Korzystając z tanich lotów SAS na trasie WAW-CHICAGO chciałem w ferie z żoną i z dzieckiem odwiedzić USA. Z żoną jesteśmy zaszczepieni, dziecko lat 8 - niezaszczepione.
Skyscanner wyszukuje bardzo tanie połączenia i teoretycznie możliwe jest zrealizowanie całkiem fajnej trasy Warszawa - Chicago - Los Angeles - San Francisco - Las Vegas - Nowy Jork - Cichago - Warszawa. Koszt wszystkich tych biletów to 2 000,00 zł za osobę więc warto. Pytanie mam tylko, czy przypadkiem nie natknę się na koszty typu: testy przy wejściu na pokład? Tak jak czytam to wydaje mi się że jako zaszczepieni nie powinniśmy mieć takich problemów, nie wiem co z młodym? Czy może ktoś podpowiedzieć czy taką podróż uda się w dobie koronawirusa wykonać nie płacąc za każdym razem za test? już tam nie płacąć, ale po prosut robiąc w kółko te testy co sprowadzi wakacje z taką ilością lotów do absurdu. pozdrawiam. Michał
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
 Temat postu: Re: oblotówka USA
#2 PostWysłany: 30 Paź 2021 12:24 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Lecąc do US i tak musisz mieć antygen
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group