Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 28 Sty 2015 10:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2013
Posty: 41
@jacek96 - źle opisałem moją historie :) miałem tranzyt ale opuszczałem strefę dlatego że mój lot został przeniesiony na następny dzień.
@shakal - chyba chodziło o DAA ?
@scomin - Ryanair w 2008 w Dublinie nie miał agenta handlingowego tylko swoich pracowników, ze względu, że jest to ich główna baza. Faktycznie jak tam pracowałem zdarzały się kradzieże i był moment, że było to dość nagminne ale zostało to ukrócone. Nie mówię że problem znikł ale na pewno zmniejszyła się jego skala.

Dorzucam fotkę ciężko pracujących loaderów w Dublinie :D

Załączniki:
loader.JPG
loader.JPG [ 45.23 KiB | Obejrzany 2869 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#22 PostWysłany: 28 Sty 2015 17:13 

Rejestracja: 25 Gru 2014
Posty: 91
Loty: 232
Kilometry: 401 776
Czyli podsumowując: następnym razem (choć mam nadzieję, że się już nigdy nie powtórzy) brać PIR i robić zadymę od razu na lotnisku docelowym albo latać z podręcznym i nie mieć tego typu problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 28 Sty 2015 17:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2012
Posty: 185
Loty: 107
Kilometry: 270 851
niebieski
Mialam juz bagaz sprawdzany przez TSA (z karteczkami w srodku), ale taki numer przydarzyl mi sie pierwszy raz na wszystkie moje loty: 2 dni temu po wyladowaniu na lotnisku w Pradze zorientowalam sie, ze nie moge otworzyc zamka szyfrowego (zgodnego z TSA) w mojej walizce. Po uporczywym i systematycznym przerzucaniu cyferek w hotelu okazalo sie, ze szyfr zostal calkowicie zmieniony- 3 inne cyfry :-( Nic nie zginelo (bo byla prawie pusta, z kilkoma ciuchami), ale frustracja ogromna i niesmak do LOTu/ jego agentow handlingowych :-((
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 28 Sty 2015 18:39 

Rejestracja: 15 Paź 2011
Posty: 518
niebieski
Takich spektakularnych kradzieży w Dublinie na nockach już niema, ale nadal się zdarzają, teraz mają ułatwioną sprawę bo mają żółte nalepki ( cabin baggage ) ale to już złudna nadzieja ludzi oddających bagaż z elektroniką do luku że wszystko będzie OK.
2b3one w którym crew byłeś ?
_________________
Nikt nie wierzy w kapitał ludzki bardziej niż handlarze żywym towarem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 28 Sty 2015 19:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2013
Posty: 41
Nieśmiertelny POT - Polish Offload Team - Aer Lingus
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group