Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 109 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 19 Lis 2016 15:59 

Rejestracja: 19 Lis 2016
Posty: 6
miriam
niestety nie mogę edytować postu aby usunąć ta 11 na koncu daty .
Sytuacja miała miejsce miesiąc temu roku 2016 ,
tak ' walcze o cokolwiek bo ponad dwa tys straty to chyba niemała kwota


Ostatnio edytowany przez Abcn 20 Lis 2016 00:54, edytowano w sumie 2 razy
dubel
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#102 PostWysłany: 20 Lis 2016 00:43 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1632
niebieski
@‌KAKA1313‌

Ale jaka jest obecnie sytuacja masz bilety na inny termin czy jak? Ciężko z tego wywnioskować. Skoro chciałaś wyższą klasę to co ma do rzeczy zwrot pieniędzy? Powinnaś żądać zapewnienia transportu w Twoich datach ale teraz to może być już za późno.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 20 Lis 2016 01:08 

Rejestracja: 19 Lis 2016
Posty: 6
kumkwat_kwiat napisał(a):
@‌KAKA1313‌

Ale jaka jest obecnie sytuacja masz bilety na inny termin czy jak? Ciężko z tego wywnioskować. Skoro chciałaś wyższą klasę to co ma do rzeczy zwrot pieniędzy? Powinnaś żądać zapewnienia transportu w Twoich datach ale teraz to może być już za późno.
mam inny termin , i tylko taka opce dostalam z biura albo rezygnuje albo wybieram dwa kolejne wyloty , nie zrezygnowalam bo rejsowy lot nadal wychodzil drozej niz te straty wynikajace ze zmian rezerwacji, poprostu napisalam tu na forum aby przestrzec innych bo jednak nieciekawa jest sytuacja jak wszystko planujesz -hotele urlop w pracy a tu o robia cie w trabe bo fakt jest jeden wiedzieli wczesniej ze ten samolot nie poleci a mimo to 0 informacji..na szczescie nie rezerwowalam oferty bezzwrotnej na bookingu bo straty bylyby duzo wyzsze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 20 Lis 2016 01:54 

Rejestracja: 19 Lis 2016
Posty: 6
MUC2014 napisał(a):
pazerność Polacco nie zna granic , skoro kupiliście tani bilet zakładajcie że mogą być zmiany , uwielbiam cffanianiaczki , które utopiły i szukają rady i wielkie bicie piany,zakładają nowe konto i grają naiwne-ych i szukają cudu , to forum nie jest FORUM REKLAMACYJNYM , ani FORUM jak wydoić biuro podróży bo nie przeczytałałam , w zasadzie przeczytałam ale zagram idiotę-kę że jestem nowa-y i może .... to jest mega żenada , kupujecie bilety w ciemno pod wpływem chwili i emocji nie sprawdzacie ile kosztuje w tym czasie pobyt , a po wiele osób szuka dziury w całym , kupcie cały pakiet i nie będzie problemu , pazeroność kosztuje

Wypraszam sobie! To ze ktos kupil tanie bilety to wg ciebie moze byc robiony w trabe do 10 dnia przed wylotem??? I co myslisz ze napisalan na forum po to zeby mi biuro odpisalo ooo tak zwrocimy pani poniesione koszty i jeszcze biznes dorzucimy??! Hehe taaaaas !!! Napisalam ten post po to ze jak ktos to przeczyta najpierw dwa razy sie zastanowi czy kupic czarter i zyc w niepewności czy moze ci ten lot na 10 dni przed odwolaja czy moze lepiej na czarter sie nie porywac
Proponuje mniej zlosliwosci a wiecej czytania ze zrozumieniem .
rozumiem ze wg ciebie skoro 23.09.16 biuro poinformowalo mnie o anulacji lotu a nadal przez ponad tydzien sprzedawalo ta oferte na last minute ostatnie miejsca to jest ok???
Zycze ci abys kiedys byl/byla w takiej sytuacji ze wszystko masz zapiete na ostatni guzik a tu ci anuluja lot.ale widze po wypowiedzi ze wlasnie preferujesz kupowanie calego pakietu i przeplacanie w polskich biurach za hotele i nie bedziesz mial/ miala takich problemow wiec moze przenies sie na watek promocje Itaki czy costam bo to watek dla pazernych o przelotach czarterowych(tych tanich z promocji)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#105 PostWysłany: 20 Lis 2016 11:11 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1163
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
@‌KAKA1313‌ vel @‌Katarzyna Sobotka‌ nie wiem po co zakładasz dwa konta na forum, ale pewnie masz jakiś w tym cel. Nie rozumiem, jeżeli zlikwidowali Ci lot i poinformowali o tym w okresie krótszym niż 14 dni do wylotu to należy ci się odszkodowanie, które zapewne pokryje straty na zmianie terminów w hotelach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 20 Lis 2016 11:53 

Rejestracja: 19 Lis 2016
Posty: 6
Krzysztof76 napisał(a):
@‌KAKA1313‌ vel @‌Katarzyna Sobotka‌ nie wiem po co zakładasz dwa konta na forum, ale pewnie masz jakiś w tym cel. Nie rozumiem, jeżeli zlikwidowali Ci lot i poinformowali o tym w okresie krótszym niż 14 dni do wylotu to należy ci się odszkodowanie, które zapewne pokryje straty na zmianie terminów w hotelach.

Jak widzisz po datach nie zalozylam dwoch kont bo mialam napewno niecne zamiary bo widze ze tu raczej wchodza osoby szukajace watkow aby tylko komus dowalic a nie posluzyc rada ...
powod jest prosty , wczesniej pisalam z komputera i zalozylam nowe konto bo nie moglam sie zalogowac a pozniej pisalam z telefonu gdzie bylam zalogowana (nie wylogowana )na starym
Prosze admina o usuniecie jednego
Wg biura nie nalezy mi sie nic bo regulamin zaklada mozliwosc odwolania lotu na 10dni przed planowanym odlotem jezeli nie uzbieraja min140 uczestnikow
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 20 Lis 2016 12:03 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1163
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Wewnętrzne przepisy biura nie mogą podważać obowiązujących przepisów prawa. Przelot czarterowy w myśl tych przepisów jest traktowany jak każdy inny lot. Nie dotyczą go przepisy dotyczące wyjazdów zorganizowanych (wczasy z biurem podróży). Jeżeli nie zadzwonilabys do rainbow to rozumiem, że do momentu wyjazdu nie wiedziałabyś o odwołaniu lotu? Ja bym na twoim miejscu zgłosił sprawę do ULC z odpowiedzią od Rainbow odmawiajca odszkodowania. Poczytaj na forum historie osob w walce z operatorem czarterów Small Planet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 20 Lis 2016 12:15 

Rejestracja: 19 Lis 2016
Posty: 6
Telefonow wykonalam 3 za kazdym razem uslyszalam ze ofertajest prawie w 100% wykupiona wiec nie ma takiej opcji zeby ja odwolano jak rowniez mam korespondencje mailowa gdzie pracownica RT zapewniała mnie iz wylot jest potwierdzony a data wylotu nie ulegnie zmianie , tak wiec tak to wyglada rzetelna informacja w RT
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 20 Lis 2016 12:26 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@‌KAKA1313‌ vel @‌Katarzyna Sobotka‌ Czy mogłabyś zdecydować się na jedno konto ,przynajmniej pisząc w tym temacie bo wygląda to nieciekawie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
ibartek lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 109 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group