Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Lut 2014 04:27 

Rejestracja: 23 Lut 2014
Posty: 11
Witam,
Otrzymalem w piątek informację z flipo.pl iż moj lot z Dubaju do Kijowa 27.02 o 13:00 (PS372) został skasowany i zaproponowano mi wylot dzien pozniej o 18. Sęk w tym, ze w Dubaju mam tylko przesiadke lecąc z Delhi. Z Delhi wyruszam 27.02 o 10:35, taki uklad lotow oznacza 29h oczekiwania w Dubaju, przy pierwotnej wersji 3 godzin przesiadki. Pierwszy odcinek DEL - DXB lecę Emirates, druhi DXB-KBP Ukrainian Airlines.
Kontaktowalem sie już z Ukraińcami i odeslali mnie do flipo.pl pisząc mail takiej treści:

"Your ticket was issued on the blank of Emirates Airlines that’s why only your travel agency must do this changes. Your travel agent must contact with our PSHELPDESK department in order to get authorization for changes pshelpdesk@flyuia.com +38(044) 581-51-45."

Pierwotna rezerwacja:
EK511 DEL - DXB 27.02 10:35 - 13:00
PS372 DXB - KBP 27.02 16:00 - 19:10

Po zmianie:
EK 511 DEL - DXB 27.02 10.35 - 13.00
PS 372 DXB - KBP 28.02 18.30 -22:00

Wiem, że identyczna jak wcześniej planowana kombinacja lotów dostępna jest dzień wcześniej, tj. 26.02. Myślicie, ze mam szansę coś zmienić?
Proszę o porady.

Pozdrawiam,
Szymon
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 26 Lut 2014 08:50 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Tak, znajdź loty jakie Tobie pasują i poproś Flipo o zmianę. Oni zapytają o zgodę ten PSHELPDESK i Ci zmienią bilet.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group