Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Przesiadka w OSL
#1 PostWysłany: 09 Cze 2014 22:09 

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 191
Loty: 87
Kilometry: 290 754
niebieski
Zakupiłem bilety w ostatniej promocji do SFO. Wylot będę miał właśnie z OSL. Zastanawiam się czy bezpieczne jest dokupienie takiego przelotu do OSL, że na miejscu będę o 9:55 (planowo) a planowy wylot do USA mam o 11:50. Jak sądzcie? Nie ukrywam, że to dla mnie byłaby najwygodniejsza opcja. Przelot ten jest z Berlina, gdzie mam dobry dojadz i nie musiałbym lecieć do OSL już dzień wcześniej.

Lot do USA dopiero w kwietniu 2015. Bezpiecznie jest już teraz kupić bilety? Czy w przypadku zmian godzin lotów, będzie można się dogadać z linią w celu ich przesunięcia? Jak to jest?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Przesiadka w OSL
#2 PostWysłany: 12 Cze 2014 21:55 

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 191
Loty: 87
Kilometry: 290 754
niebieski
Pomógłby ktoś?
Mam 2 opcje do wyboru. Lecieć dzień wcześniej i czekać 12 h na następny lot (wylot o 11:55) lub lecieć tego samego dnia i mieć tylko 2 h do następnego lotu. Co lepiej zrobić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Przesiadka w OSL
#3 PostWysłany: 12 Cze 2014 22:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 165
Loty: 7
Kilometry: 27 489
Jak w kwietniu 2015 to bilety do Oslo kupuj w lutym 2015. Jeszcze mogą pozmieniać godziny i tanie linie nie pójdą na pewno na rękę i nie zmienią za darmo lotów

Co do przesiadki ja bym nie ryzykował i czekał 12 h. Za spóźnienie 2h nawet odszkodowania nie dostaniesz

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Przesiadka w OSL
#4 PostWysłany: 12 Cze 2014 22:24 

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 191
Loty: 87
Kilometry: 290 754
niebieski
Dzięki. W sumie racja aczkolwiek leciałbym AirBerlinem. Obecnie przelot kosztuje 30 EUR. Myślisz, że cena może dużo wzrosnąć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Przesiadka w OSL
#5 PostWysłany: 12 Cze 2014 23:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 480
Loty: 53
Kilometry: 142 596
niebieski
Leciałem właśnie AirBerlin do OSL z TXL, dokładnie tak jak Ty - bilety kupowałem w czerwcu 2013 na marzec 2014!

2 miesiące przed odlotem skasowali lot, musiałem lecieć dzień wcześniej i musiałem spać na lotnisku (niezła kima ale nie ma to jak łóżko :-) )).

Szarpałem się z nimi bardzo długo o zmianę przewoźnika, odszkodowanie itd. (bo mi to pokrzyżowało poważnie dalsze plany) i jedynie zaproponowali oddanie kasy za lot lub zmianę na inny (czyli ten mój 12h wstecz).

Nie kupowałbym teraz, a szczególnie AirBerlin!

pozdro
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez madziaro, 12 Cze 2014 23:12, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Przesiadka w OSL
#6 PostWysłany: 12 Cze 2014 23:07 

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 191
Loty: 87
Kilometry: 290 754
niebieski
Dzięki za info. Wstrzymam się jednak z zakupem do przyszłego roku.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group