Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 189 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 15 Mar 2019 08:56 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 607
niebieski
Wszystko jest napisane na tej stronie. Płaci się, a potem trzeba odebrać potwierdzenie. Ja w zeszły miesiącu płaciłem kartą na miejscu. Bez problemu, obciążenie w ILS.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#182 PostWysłany: 17 Paź 2019 19:43 

Rejestracja: 17 Paź 2019
Posty: 1
Witam
Mam proste pytanie. Czy przekraczajac granice Akaba-Eljat z Jordanii do Izraela jest możliwosc dostanie pieczatki wyjazdowej z Jordanii na osobnej kartce? Wiem ze Izrael wbija na osobnych swistkach ale niektore kraje arabskie widzac w paszporcie ze np. opuszczales Jordanie w Akaba (pomimo braku pieczatki wjazdowej z Izraela) z góry zakładaja, zreszta slusznie, ze byles w Izraelu. Po prostu chcialbym kiedys w przyszlosci pojechac do Iranu czy Libanu i nie chce miec przypalu na granicy :) Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#183 PostWysłany: 17 Paź 2019 19:49 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 607
niebieski
Można, tylko trzeba poprosić, wypełnić formularz i pilnować żeby z rozpędu i tak nie wbili
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 uważa post za pomocny.
 
      
#184 PostWysłany: 29 Paź 2019 18:56 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
mam pytanie o oplate na granicy przy wyjexdzie z Izraela - czy oplata jest stala czy moze dla dzieci jest nizsza?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#185 PostWysłany: 29 Paź 2019 19:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Opłata wyjazdowa jest stała 102 NIS.
Brak opłaty dla dzieci poniżej 2 lat.
https://www.iaa.gov.il/en-US/borders/Do ... 1.2019.pdf
https://www.iaa.gov.il/en-us/borders/Yi ... Rates.aspx
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#186 PostWysłany: 29 Paź 2019 20:34 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
Dzieki za szybka i rzeczowa odpowiedz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#187 PostWysłany: 04 Lis 2019 09:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2120
platynowy
Mislem to samo co @gmak. Nie miałem szekli w gotowce i musiałem zapłac karta cos ponad 35 dolarów. Pani w okienku była do tego niezbyt uprzejma. Zadowolona z siebie mówiła ze u Jordańczyków wogole nie można karta a ja jej na to zgodnie z prawda ze nie mam tam żadnej opłaty. Po Jordańskiej stronie można kupić dinary ale kurs słaby, do USD 0,67 wiec raczej tylko na taxi. W Akabie w Arab Banku kurs do USD 0,0708.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#188 PostWysłany: 12 Lut 2021 04:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2014
Posty: 66
zwiedzając Jordanię od Ammanu i jadąc na południe by odlecieć z Ejlatu, czy przekraczając granicę jordańsko - izraelską trzeba coś płacić jak to jest w drugą stronę za wyjazd z Izraela? czy tutaj pobierają jakieś opłaty?


Ostatnio edytowany przez Kashpir, 12 Lut 2021 10:23, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#189 PostWysłany: 12 Lut 2021 16:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2019
Posty: 425
Loty: 108
Kilometry: 129 341
srebrny
vrinks82

o ile wiem, to przy wyjeździe przez Akabę nie pobierają tej opłaty,
na pewno jak się jest 4 dni lub dłużej (wg dat stempli)
_________________
https://www.zamiedzaidalej.pl/

https://www.facebook.com/zamiedzaidalej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 189 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group