Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Lut 2017 02:46 

Rejestracja: 07 Kwi 2015
Posty: 2
Hej! ;)

W listopadzie wybieram się na małą podróż marzeń przez Wietnam, Kambodżę i Tajlandię.
Poszukuję przejazdu (busem) z Ho Chi Minh do Siem Reap. Wszystkie informacje, które znajduje na stronach agencji turystycznych oraz przewoźników dotyczą tylko przejazdu w ciągu dnia - a nie chciałabym całego tracić.
Interesuje mnie nocny przejazd. Gdzieś, na jakimś forum znalazłam informację, że jest nocny bus... Ktoś może nim jechał, słyszał, wie coś na ten temat?
Potrzebuję orientacyjnej godziny, ceny.. a gdyby znalazła się nazwa przewodnika/agencji to byłoby super! ;)

Z góry dziękuję za informacje i pomoc ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 08 Lut 2017 06:55 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
Nie masz co za długo szukać. Jak będziesz w SGN to masz setki agencji turystycznych i dziesiątki autobusów do wyboru. Cena za nocny to 20-30$ i komfortowe warunki. Ja jechałem w dzień i zajęło mi to od 06.00 do 21.30 więc jest co jechać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 08 Lut 2017 14:59 

Rejestracja: 07 Kwi 2015
Posty: 2
Tak, wiem że agencje są na każdym kroku.
Jednakże potrzebuję wiedzieć wcześniej, na co się nastawić, żeby móc zaplanować sobie całą podróż.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 08 Lut 2017 15:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
http://en.vietnamitasenmadrid.com/2011/ ... a-bus.html
Kod:
TNK Travel
Add: 220 De Tham, Pham Ngu Lao Ward, Dist 1, Ho Chi Minh City
E-mail: info@tnktravelvietnam.com
Website: http://www.tnktravel.com
Tel: (84-8) 39204766

The Sinhtourist (Sinh cafe)
Add: 246 - 248 De Tham St., District 1, Ho Chi Minh City
Email: info@thesinhtourist.vn
Tel: +84.8.3838.9597

Kim Travel
Add: 189 De Tham St., Dist.1, HCMC, Vietnam
Phone: (848) 39205552
Email: info@kimtravel.com
Website: www.kimtravel.com

Napisz maila, albo zapytaj telefonicznie.

Gdybys sie zdecydowal na przejazd w dzien, tu kupisz bilet:
Załącznik:
bus.PNG


Alternatywnie, zamiast 13h busem, znalezc jakas tania oferte i poleciec samolotem. ;)

Pozdrawiam.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 08 Lut 2017 17:28 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
Albo chociaż bilet SGN-PNH i dalej busem 4 godz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 08 Lut 2017 23:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Kian napisał(a):
SGN-PNH i dalej busem 4 godz.

Ja tak zrobilem, jechalem busem (dziennym) z Sajgonu do Phnom Penh, przespalem 2 noce w hotelu, zwiedzilem miasto i pojechalem busem do Siem Reap.
O ile pamietam, to z Phnom Penh jechalem nie 4, tylko ok. 6 godzin. ;)
Powracajac do tematu, prawdopodobnie w nocy granica jest zamknieta i dlatego nocne autobusy z Sajgonu nie jezdza.
Koledze pozostaje, albo wziasc dzienny autobus, albo poleciec samolotem.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 24 Lut 2017 01:49 

Rejestracja: 25 Mar 2012
Posty: 80
cccc napisał(a):
Powracajac do tematu, prawdopodobnie w nocy granica jest zamknieta i dlatego nocne autobusy z Sajgonu nie jezdza.

Tak było w listopadzie 2015, pewnie nadal jest. Ja jechałem tym porannym autobusem, ale jeśli dobrze pamiętam to w Siem Reap byliśmy jakoś bliżej 23 niż 20. Strasznie przyciągnęła się droga z Pnomh Pen.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group