Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 92 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 01 Cze 2021 12:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
No właśnie - nie wiem dlaczego nie mogę pobrać. Jestem ozdrowiencem a dostaję z automatu takie info:
Wygenerowanie Unijnego Certyfikatu COVID (UCC) nie jest możliwe. Jeśli jesteś po szczepieniu, jesteś ozdrowieńcem lub masz negatywny wynik testu, skontaktuj się z punktem szczepień lub mobilnym punktem pobrań. Pamiętaj, że UCC ważny jest przez określony czas, w zależności od sytuacji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
#82 PostWysłany: 01 Cze 2021 13:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2630
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
@gosiagosia
A od kiedy jesteś ozdrowieńcem? Ja od 7 miesięcy, u mnie również nie widać certyfikatu i może o to chodzi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 01 Cze 2021 13:12 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 843
niebieski
To bardzo możliwe. Ja chorowałem w marcu i PDF mam dostępny z informacją, że jego ważność jest do września.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 01 Cze 2021 14:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
@monroe u siebie też nie widzę
prawdopodobnie nie możemy zassać certyfikatu bo zgodnie z przepisami ozdrowieńcem jest się (tylko) do 6 miesięcy po przechorowaniu.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 01 Cze 2021 15:10 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6230
HON fly4free
przecież wszystko jest czarno na białym ;)
Załącznik:
ozdrowieniec.png
ozdrowieniec.png [ 17.01 KiB | Obejrzany 3032 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 01 Cze 2021 15:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
Chorowałam na przełomie marca i kwietnia. Informację o pozytywnym wyniku na Covid mam na IKP ale certyfikatu już nie
Dodam, że w marcu tego roku
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 01 Cze 2021 15:20 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 843
niebieski
@gosiagosia Szukasz w odpowiednim miejscu? Po zalogowaniu, na dole znajdują się takie jakby kafelki. Znajdź nagłówek certyfikaty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 01 Cze 2021 15:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
Tak @dyzio1, na 100% w dobrym :). trzy kafelki: o szczepieniu, o wyniku testu i o byciu ozdrowiencem.
Każdy zwraca ten sam komunikat.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 01 Cze 2021 16:03 

Rejestracja: 21 Lis 2014
Posty: 607
niebieski
U mnie i u córki też nie ma certyfikatu ozdrowieńca, chociaż być powinien. U mnie za to jest certyfikat ZASZCZEPIONEGO, WYSZCZEPIONEGO, JAK BYDŁO- po pierwszej dawce. Ciekawe.

Tak, tak. John dziś przyjął 1 dawkę Moderny. Trzymajcie kciuki, żeby to choć trochę pomogło na tzw. long-COVID.
Góra
 Profil Relacje PM off
LonDynia lubi ten post.
 
      
#90 PostWysłany: 04 Cze 2021 11:50 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 107
Loty: 115
Kilometry: 212 921
Czy ktoś z forumowiczów otrzymał certyfikat ozdrowieńca po dodatnim teście antygenowym na podstawie którego odbywał izolacje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 06 Cze 2021 09:46 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 107
Loty: 115
Kilometry: 212 921
No to po wykonaniu kilku telefonów dowiedziałem się że certyfikatu ozdrowieńca nie otrzymam bo taki wydają tylko po pozytywnym teście PCR(czyli po antygenowym nie byłem chory ale miałem 10 dni izolacji? ). Ale wydruk z IKP o odbytej izolacji zwalnia z kwarantanny na powrocie do kraju bo jestem ozdrowiańcem. Teraz czekam na dalszy rozwój wypadków może jeszcze coś zmienią a do wylotu 10 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 06 Cze 2021 10:48 

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 380
Loty: 139
Kilometry: 183 310
niebieski
@19marek73

obawiam się, że Polska nie ma na to wpływu. Bułgaria również wydaje już certyfikaty według unijnego wzoru i rozporządzenie ministra mówi, że certyfikat jest ważny od 15 do 180 dnia po otrzymaniu pozytywnego testu PCR. Zapewne takie były ustalenia unijne, chociaż to dziwne, bo certyfikat na podstawie negatywnego testu antygenowego będzie można wystawić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 92 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group