Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Lis 2022 17:20 

Rejestracja: 27 Lut 2019
Posty: 22
Cześć!
Poszukuję namiarów na prywatnych kierowców w trzech miejscach:
New Delhi, Goa i Mumbaj.

Jakie są teraz koszty takiego serwisu, czy nadal ok 50$ za dzień?

Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#2 PostWysłany: 07 Gru 2022 11:41 

Rejestracja: 18 Lis 2019
Posty: 58
Na Goa (konkretniej Candolim) korzystaliśmy z usług lokalnego kierowcy, którego mogę zdecydowanie polecić - dość nowy, klimatyzowany samochód, komunikacyjny angielski i bardzo kulturalny styl prowadzenia pojazdu jak na lokalne warunki ;) Za 6 godzin jazdy z Candolim do lotniska odwiedzając po drodze różne atrakcje skasował nas 2500 INR, co wydaje się sensowną stawką (w aplikacji GoaMiles podobny przejazd zaczynał się od 2300 INR, a bezpośredni, godzinny przejazd z lotniska do Candolim w dzień to 1400 INR). Numer kontaktowy +91 99231 11997.

W Delhi i Mumbaju nie korzystaliśmy także nie mogę polecić. Owszem działa Uber, ale nie zawsze wychodzi taniej. Warto zapytać się w hotelu czy nie są w stanie zorganizować czegoś - stawki dla miejscowych są często dużo niższe i nawet z prowizją hotelu się opłaca. Np. w Mumbaju na trasie z hotelu (Colaba) na lotnisku koszt Ubera w nocy pokazywał 900-1000 INR, a taksówka zamówiona przez hotel wyniosła 700 INR.

Jeszcze nie do końca w temacie, ale może komuś też się przyda to mogę polecić kierowcę tuk-tuka w Jaipurze - młody, komunikatywny angielski. Za całodzienny objazd po podmiejskich atrakcjach (forty, etc.) zapłaciliśmy 1200 INR, nie było żadnych ekstra dopłat za parkingi, etc. Według właściciela naszego hostelu to dobra stawka. Numer kontaktowy +91 87693 75180.
_________________
zdjęcia i relacje z moich podróży:
instagram.com/kierunek.koniec.swiata
facebook.com/kierunek.koniec.swiata
Góra
 Profil Relacje PM off
cool_aka_romeo uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 07 Gru 2022 12:28 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2871
złoty
1200INR w Jaipur, to bardzo dobra stawka, bo 700INR płaciłem za pół dnia.
Podpytałem znajomego autochtona o dzienne stawki w Bombaju to odpisał, że 3500-4000INR @ 8 godzin i do 100km.
Wydaje mi się to dość zaporowe, bo Uberem można przejechać za 500INR od Juhu beach do Gateway of India a trasa ma 30km.
Fakt, że za te najniższe stawki jedzie się tuk-tukiem i 30km można robić w korkach 1,5h-2h.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 08 Gru 2022 19:19 

Rejestracja: 27 Lut 2019
Posty: 22
@igiko
Kierowca w Goa za 2500 INR to chyba dobra stawka. Wielkie dzięki! Czegoś takiego właśnie szukam :(

New Delhi i okolice to ok. 5000-6000 za dzień przy kilku dniach, Agra 1 dniowa ok. 8000, samo New Delhi 3500. Znalazłem kontakty ale to są już firmy a nie konkretne osoby/kierowcy. Szukam właśnie jakiś namiarów na konkretne osoby jak w Goa od @igiko.

@Chupacabra
Jak masz namiary na kierowcę w Bombaju to byłoby super.

Generalnie planuję podróż z rodziną (żona, 2 x synowie 7 i 9). Chcemy polecieć do New Delhi i ok. 3 dni pozwiedzać i jeszcze agre. Dalej do Goa samolotem ( z agry lub New Delhi) na plażowanie ok 7 dni ze zwiedzaniem okolicy (tuk tukami). I później z Goa do Bombaju (może pociąg?) i w Bombaju kilka dni ok .3 żeby pozwiedzać. Tak z kierowcą zwiedziliśmy Sri Lankę i naprawdę było fajnie.

A czy może polecacie jakies safari żeby zobaczyć tygrysa w okolicy new Delhi, Bombaju lub Goa?
I pytanie z innej beczki, czy szczepić się?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 08 Gru 2022 20:28 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2871
złoty
@aaaa565 Podpytam o namiary na kierowcę. Osobiście poleciłbym Deli—->Agra—->Jaipur. To się da ogarnąć autem w jeden dzień. Po drodze jest zresztą jakiś park z tygrysami, ale nie byłem. Zostać sobie 2-3 dni w Jaipurze i tam łapać lowcosta do BOM lub Goa.
Szczerze, wydaje mi się, że Bombaj jest Ok do zwiedzenia w jeden dzień. A Jaipur jest klasyką Indii i na pewno zrobi wrażenie. Polecam Trident@Jaipur hotel już na wylocie z miasta.

Na co chcesz się szczepić? Żółtaczkę A i B zawsze warto zrobić. Na miejscu pilnować się tylko i jeść gorące jedzenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 13 Lut 2023 09:49 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 877
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
Ja także będę potrzebował kierowcy na transport z Agry do Jaipur z stopami w Fatehpur Sikri i Chand Bawri. Dogadywać to przez hotel, czy są inne opcje?
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 13 Lut 2023 10:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4491
złoty
Wynajmowałem auto na Goa, też pytanie w hotelu na miejscu i szybko znalazł się gość z dużym samochodem i z kierowcą i pojechaliśmy na zwiedzanie karnataki w 2 dni, cena wynegocjowana na miejscu zawsze będzie niższa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 01 Mar 2023 10:49 

Rejestracja: 27 Lut 2019
Posty: 22
Veni Vidi Vici ;)
Właśnie wróciliśmy z Indii i z czystym sumieniem, na obszar Złotego Trójkąta mogę polecić Suresha z India We Drive. Jedno osobowa firma więc on jest jedynym kierowcą a nie jakiś inny wynajęty koleś. Jest z nim dobry kontakt poprzez WhatsApp lub maila. Szybko odpowiada. Bardzo dobrze mówi po angielsku i jeździ bezpiecznie zarówno po mieście jak i w trasie. Można z nim negocjować cenę i plan podróży via WhatsApp,.mail a rozliczenie na końcu tripu, bez żadnych zaliczek. Nie zabiera w swoje miejsca na siłę co jest ważne w Indiach.
Suresh +91 98730 55151
https://www.tripadvisor.com/Attraction_ ... Delhi.html

Nas odebrał z lotniska w Jaipur i później Agra Delhi i lotnisko Delhi.

W Bombaju działa bez problemów Uber. Tanio szybko i bez targowania ;). Hotel w bombaju Residency Hotel Fort dla dwóch osób w sam raz. Jedyny minus to, że w okolicy jest budowa metra i hałasują do późnych godzin nocnych! Ludzie z lekkim snem niech szukają czegoś innego...

Goa - beach Palolem
wzięliśmy transfer z hotelu/miejscówki koszt z Diabolim 2500 rupi i czas jazdy 2,5 h. Wylatwalismy z Mopa i koszt taxi 4000 rupii, taxi zamawiana przez hotel, na mieście chcieli 4500-5000
Hotele goa
Wzięliśmy chatkę na plaży Cozy Nook - klimat fajny ale jest to bardziej namioto-szałas, bez ścian, bez prywatności, mnóstwo komarów (pożarły nas w jedną noc niemiłosiernie), jeden kontakt elektryczny i słabe napięcie prądu( nie da się naładować tel), ciepła woda to 3-5 litrowy boiler więc wody ciepłej brak. DROGO. Jak dla rodziny to nie polecam. Dla pary na jedna noc może...
Za to polecam Kanvas Suites Hotel Palolem. Pokój rodzinny to Dwa pokoje z bardzo wygodnymi łóżkami, kuchnia z lodówką, klimatyzacja w dwóch pokojach, balkon, gorąca woda 24h, czysto, centrum palolem, do plaży 300m, zero komarów 4500 Rupii za dobę.

Jaipur - hotel Kalyan jest ok, polecam. Gorąca woda. Brane z bookingu.

Agra - hotel Taj Nice Point - trzymać się z daleka! Brudno, śmierdzi, komary, o włączenie klimy trzeba dodatkowo sie dopytywać bo muszą włączyć na zapleczu, brak ciepłej wody, syfiasto i drogo w stosunku do jakości.

Delhi
Hotel Hari Piorko - super lokalizacja, fajny klimat, czysto, ciepła woda rano i wieczorem od 19-23 ale tak naprawdę jak się trafi...jak duzo ludzi w hotelu się kąpie to raczej ciężko trafić. Na jedną dwie noce ok. Za pokój z 2 łóżkami podwójnymi 4000 rupii
Góra
 Profil Relacje PM off
man4business lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group