Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Lip 2016 22:54 

Rejestracja: 28 Lip 2016
Posty: 2
witam serdecznie, mam zarezerwowany Paryz dla 2 osob. Przeczytalam na stronie megabusa, ze wszelkie zmiany itd nalezy kierowac do flixbusa...Bardzo chcemy zmienic destynacje, ze wzgledow bezpieczenstwa, ale nie mamy pojecia jak sie do tego zabrac, bo nasze bilety na stronie flixbusa nie "istnieja" w wyszukiwarce :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 29 Lip 2016 23:08 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 800
niebieski
Cytuj:
Amendments to Journeys - mainland Europe (01 August 2016 to 04 September 2016)
Posted: Tuesday, 26 July 2016

Customers wishing to amend journeys for travel within France, Germany and Italy or between London and mainland Europe between 1 August and 4 September are kindly requested to contact FlixBus customer services at

service@flixbus.de

or on FlixBus customer service hotline

+49 (0) 30 300 137 300*
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Lip 2016 13:39 

Rejestracja: 28 Lip 2016
Posty: 2
dokladnie to samo widzialam, jednak czekam na odp meilowa i nic.... ehh na fecabooku rowniez cisza
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 31 Lip 2016 00:40 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Z tym to jest grubsza sprawa. Megabus dostal wypowiedzenie uslug od 26 Lipca na terenie Niemiec. A Flixbus bierze natomiast odpiwiedzialnośc za podróze od 1 sierpnia. A co z pasazerami MB z ostatniego tygodnia lipca? Olali. Megabusy juz nie jezdza. Mi odpowiedzieli ze mam zadzwonic na niemiecka infolinie megabusa - nieczynna juz dobre sporo czasu.
Nic nie pomoglo az nie zrobilem na miejscu im awantury. Wtedy przyszla jakas 'szefowa' i praktycznie nie zamieniajac ze mna slowa (calosc dialogu:" ta godzina pasuje?") przebookowala mnie na Flixbusa.

Z Francja bedzie cos podobnego, choc obecnie jeszcze da sie wybrac bez przeszkod (wylacznie) francuskie kierunki bezpisrednio na megabus.com - albo to albo bedziesz musiala sie z nimi wyklocac. Ewentualnie poczekaj na osobna notke "megabus France" - moze akurat tam podadza cos konkretniejszego w przeciwienstwie do innych oddzialow.
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group