Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Lut 2012 00:15 

Rejestracja: 20 Sie 2011
Posty: 61
Witam,
Jestem laikiem jeśli chodzi o tanie latanie. Dopiero zaczynam swoją przygodę z tanimi lotami. Usłyszałem o programie Azuon - kupiłem licencję i pobrałem program. Program znalazł mi od razu fajny tani lot dla 2 osób z powrotem do Barcelony. I teraz chciałem dokonać zakupu. Jednak jak się zorientowałem nie posiadam XWIZZ XCLUSIVE CLUB i nie należę do KLUBU ZNIŻKOWICZÓW RYANAIRA i sam nie jestem w stanie uzyskać tak okazyjnych cen jak te wyszukane przez AZUONA.

Czy ktoś mógłby mi pomóc w dokonaniu zakupów na danej trasie? Strasznie mi zależy na tym locie!


Przesyłam zrzut ekranu z interesującego mnie lotu:
Image
Szczegóły lotów:
2 osoby + 1 sztuka bagażu na osobę (tzn. mówię o normalnym bagażu)


W7 + FR Poznan (POZ) Barcelona (BCN) Sun, 2 Sep 17:25 Sun, 30 Sep 06:20 27d 10h 962.95 PLN
+ Wizz Xclusive Poznan (POZ) Barcelona (BCN) Sun, 2 Sep 17:25 Sun, 2 Sep 20:05 2h 40 491.52 PLN
+ Ryanair Barcelona (BCN) Poznan (POZ) Sun, 30 Sep 06:20 Sun, 30 Sep 08:55 2h 35 471.42 PLN



PS.
Jak można obniżyć ceny lotów w Ryanairze?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: Prośba o pomoc!
#2 PostWysłany: 21 Lut 2012 00:22 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
WiX club kup sam,
o pomoc w zakupie kartą citiWizz poproś forumowiczów z listy viewtopic.php?f=181&t=4813
ew. Ryana viewtopic.php?f=181&t=4814
zanim kupisz własną kartę.

+ Poczytaj artykuły ze str głownej f4f.pl
Teoretycznie można czekać na promocje
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Prośba o pomoc!
#3 PostWysłany: 21 Lut 2012 01:18 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 992
niebieski
Myślę że jeszcze za wcześnie na rezerwowanie tak odległych terminw. Należy zaczekać przynajmniej do czerwca/lipca
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group