Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Mar 2011 13:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
Wiem, że wielu z Was lata na wakacje na europejskie, i nie tylko, plaże. Mam w związku z tym prośbę do wszystkich, którzy taką wycieczkę mają w planach:
gdybyście widzieli jakieś szkółki/wypożyczalnie wind/kitesurfingowe na plaży, zapiszcie mi proszę cenę wypożyczenia pełnego kompletu kitesurfingowego (deska latawiec pianka trapez) na tydzień (jeśli nie ma kite'a, to chociaż windsurfingowego).
Prośba związana jest z poszukiwaniem przeze mnie najtańszego sensownego miejsca na wyjazd na kitesurfing w wakacje, bo niestety sport ten jest generalnie drogi
Spoty surfingowe powinny być na wielu plażach, często w jakichś dużych namiotach, lub podobnych tworach. Najbardziej interesują mnie Wyspy Kanaryjskie, Maroko, Portugalia, Hiszpania, ale każda informacja z innych krajów (również poza Europą) będzie dla mnie na wagę złota.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#2 PostWysłany: 01 Mar 2011 21:57 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 175
Dołączam się do prośby oraz jeśli można to bardzo chętnie do takiego wyjazdu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Mar 2011 23:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
Pewnie, że można ;)
Niestety niewiele szkółek ma swoje strony internetowe, a jeszcze mniej ma na nich cenniki, a szkoda
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Mar 2011 01:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
przypomnij mi sie prosze za pare dni na prv, bo obecnie sie przeprowadzam i takie tam sraty - taty

to postaram Ci sie wynalezc namiary - bo kiedys gdzies to mialem badz znajomi mieli - jednej szkolki w portugalii i jednej na rodos

btw. paru moich znajomych ktorzy surfuja na powaznie [i wind i kite, w sensie surfowali juz w kilkunastu miejscach w europie i poza] wymieniaja zatoke pucka jako jedno z lepszych miejsc w europie jak chodzi o warunki do surfingu

nie, nie zartuje


www.boards.pl
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Mar 2011 10:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
do surfingu to raczej nie ;)
A do kite'a - no cóż jeśli wieje powyżej 3bft to rzeczywiście, z tego co widziałem to można polatać. Ale nad Zatoką na wiatr można czekać w nieskończoność :/ Wiem, co mówię, bo co roku jestem w Pucku/Chałupach ale na windsurfing i na 2-3 tygodnie jak są 4-5 dni wietrznych to już jesst dobrze... a są w Europie miejsca gdzie czekać nie trzeba :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 04 Mar 2011 11:15 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 505
Kilometry: 1 169 390
Widziałem sporo latających na wybrzeżu Maroka w Sidi Kaouki. Miejsce mega klimatyczne, a co do cen pewnie da radę taniej na miejscu niż na przykład tu na WWW: http://www.sidi-kaouki.com
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 04 Mar 2011 16:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
Właśnie o takie informacje mi chodzi - dzięki Kamil!
Własnie nad Marokiem się zastanawiałem - ceny w tym spocie co podałeś są nieco niższe niż np. na Rodos, czy na Kanarach, no i loty tańsze, więc chyba Maroko wysuwa się u mnie na pierwszy plan, szczególnie że to pewnie wcale nie jest najtańszy spot w Maroko.
Za kolejne informacje będę bardzo wdzięczny :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 05 Mar 2011 11:52 

Rejestracja: 29 Mar 2010
Posty: 28
W Hiszpanii południowej takim miejsce na kite i windsurfing est miejscowość Tarifa kolebka tego spotu na południu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 02 Maj 2011 00:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
odświeżam, może w obrodzeniu majowych promocji ktoś coś kupił i będzie chciał pomóc? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 02 Maj 2011 12:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
a ja mam pytanie czy ktos moze kitesurfowal w okolicach Porto ? bo w sumie chetnie bym sie tam wybral ale nie wiem jak z warunkami ?

ew jakby ktos mial jakies info nt kitesurfingu w Tarifie ;)
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 02 Maj 2011 16:55 

Rejestracja: 17 Gru 2010
Posty: 33
hiszpańską miejscowością kitesurfingu jest jeszcze Almería. Panowie tam fruwający powiedzieli, że często mocna wieje, chociaż jak teraz spojrzałam na prognozę pogody to bez rewelacji :) No i są tanie loty z Madrytu (po 4€).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 02 Maj 2011 17:27 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 175
Koledzy i kolezanki moze by jakis wyjazd kitowy? W sumie mam marne pojecie o tym, bo nawet jeszcze niedokonczylem swojego kursu (wlasnie przez brak wiatru w PL), ale szybko sie ucze ;) Myslalem o jakims wyjezdzie pazdziernikomym, bo u nas plucha, na poludniu moze zacznie dobrze dmuchac no i ceny pozasezonowe. Jakby co to moje gg:1309782
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 02 Maj 2011 17:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
annaja napisał(a):
hiszpańską miejscowością kitesurfingu jest jeszcze Almería. Panowie tam fruwający powiedzieli, że często mocna wieje, chociaż jak teraz spojrzałam na prognozę pogody to bez rewelacji :) No i są tanie loty z Madrytu (po 4€).



4E tak, ale nie w weekendy
btw ciagle nie odpowiedzialas mi na maila :mrgreen:
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 02 Maj 2011 20:24 

Rejestracja: 10 Mar 2011
Posty: 348
Loty: 183
Kilometry: 340 201
niebieski
Essaouira w Maroko (ponoć najbardziej wietrzne miasto w Afryce....) jak byłem wiało tam non stop, blisko z Marakeszu. Cen niestety nie sprawdzalem...
_________________
http://podrozenaluzie.net/ - Birma, Kirgistan, Iran, Maroko, Tajwan, Izrael, Jordania, samolotem dookoła świata.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 02 Maj 2011 23:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
@Łasica: ja chętnie - kupiłem na grouponie IKO 1, jestem po teorii, jakoś w czerwcu praktyka na Zatoce a potem mogę uderzać ;) Tylko październik to kiepsko na uczelni, myślałem bardziej o jakimś październiku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 03 Maj 2011 00:46 

Rejestracja: 17 Gru 2010
Posty: 33
rw30 nie odpisałam, ale mam usprawiedliwienie ;P pisałam pracę MaGazynieRską. Teraz już jestem wolna, co prawda czekam na termin obrony, ale czuję się taka lekka i wolna, że jest to nie do opisania :) w Almerii byłam w zeszłym roku, właśnie w środku tygodnia, tanie bilety były (po 5€) a klimat niezapomniany. Zwłaszcza spanie na dzikiej plaży... A wiało tak mocno, że porywało jedzonko :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 03 Maj 2011 00:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
annaja napisał(a):
rw30 nie odpisałam, ale mam usprawiedliwienie ;P pisałam pracę MaGazynieRską. Teraz już jestem wolna, co prawda czekam na termin obrony, ale czuję się taka lekka i wolna, że jest to nie do opisania :) w Almerii byłam w zeszłym roku, właśnie w środku tygodnia, tanie bilety były (po 5€) a klimat niezapomniany. Zwłaszcza spanie na dzikiej plaży... A wiało tak mocno, że porywało jedzonko :)


spadaj, co to za wytlumaczanie!!! ;)

wspollokator ma kolo almerii chate nad morzem [jak go znam to jest to chata w doslownym tego slowa znaczeniu, czytaj: rudera], wiec sie tam wybieramy niedlugo, choc jakos nie mozemy sie wybrac ;)
a w weekendy, dzisiaj azuonem szukalem, w dwie strony wychodzi 70-80 euro minimum, wiec byc moze bedziemy kombinowali z RENFE, ale to niewygodne bo tam promocje szybko schodza, no me encanta ;(

p.s. poszedl kolejny mail ;)
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 03 Maj 2011 01:10 

Rejestracja: 17 Gru 2010
Posty: 33
dla mnie to jest wytłumaczenie, bo to była istna degrengolada :) hmm chata koło almerii brzmi zacnie :) więc nie oglądaj się na kumpli tylko jedź. Zawsze to lepsze niż nocleg na plaży. i nie renfe tylko jakimś autobusem, na pewno będzie taniej!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 03 Maj 2011 09:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
za stary juz jestem na autobusy na takie trasy, jeszcze jakby jakis express jezdzil do almerii, a jezdzi tylko zwykly [ autoRes] - podroz 7 godzin

wiec bede czail sie na promocje ryana / renfe
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 03 Maj 2011 13:09 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 155
polecam Fuerteventure, a szczególnie jej zachodnie wybrzeże, wieje jak cholera , aż łeb chce urwać, piękne długaśne piaszczyste plaże na całej wyspie, mało ludzi, ogólnie wyspa pod względem atrakcji ustępuje grubo Teneryfie czy Gran Canarii, ale plaże i wiatry ma lepsze:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group