Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Promy Teneryfa
#1 PostWysłany: 24 Gru 2013 10:45 

Rejestracja: 16 Paź 2011
Posty: 50
Witam wszystkich podróżników :) Mam ogromną prośbę do osób zorientowanych w temacie promy z Teneryfy na Fuentaverurę? Nie wiem jak to ugryźć a w styczniu chciałabym zarezerwować taki prom. Proszę o pomoc :) Czy ktoś wie czy można przepłynąć z autem z wypożyczalni na inną wyspę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu
Loty (z bagażem) na Filipiny z Warszawy za 2768 PLN. Wiele dostępnych terminów Loty (z bagażem) na Filipiny z Warszawy za 2768 PLN. Wiele dostępnych terminów
#2 PostWysłany: 24 Gru 2013 11:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
bea napisał(a):
Witam wszystkich podróżników :) Mam ogromną prośbę do osób zorientowanych w temacie promy z Teneryfy na Fuentaverurę? Nie wiem jak to ugryźć a w styczniu chciałabym zarezerwować taki prom. Proszę o pomoc :) Czy ktoś wie czy można przepłynąć z autem z wypożyczalni na inną wyspę?

Np. Fred Olsen
http://www.fredolsen.es/en-US/CompraOnl ... arifa.aspx
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 24 Gru 2013 12:25 

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 459
Co do wypożyczalni samochodów:

- AutoReisen nie pozwala, ale czy ktoś to sprawdza?
- Ja w USA od Hertz-a wypożyczałem samochód i jeździłem nim bez problemu do Kanady. Nikt nic nie robił, a auto na bank podpięte do GPS. Oczywiście sytuacja inaczej by wyglądała gdyby doszło do stłuczki, itp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promy Teneryfa
#4 PostWysłany: 24 Gru 2013 12:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Nie dopisuj proszę słowa "PILNE" bo sprawa nie jest pilna. Rezerwujemy to raczej dla spraw wymaających pomocy. Np gdy ktoś został gdzies na lotnisku lub posypał mu się składak bo przekierowali mu lot itp.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promy Teneryfa
#5 PostWysłany: 26 Gru 2013 11:41 

Rejestracja: 16 Paź 2011
Posty: 50
Dziękuję moderatorowi :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promy Teneryfa
#6 PostWysłany: 26 Gru 2013 12:55 

Rejestracja: 26 Gru 2013
Posty: 1
Promy miedzy Wyspami Kanar. armas, fred olsen strony www.directferries.pl , www.affery.pl Przemieszczaliśmy się między wyspami wielokrotnie kupując bilety na wyspach, raz czy dwa rezerwowałem i kupowałem elektron. Nie warto zabierac samochodu na prom koszty , lepiej wypożyczac na każdej z wysp. Pozdrowienia. Uwielbiam te kierunki polecam wszystkie wyspy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promy Teneryfa
#7 PostWysłany: 02 Sty 2014 18:15 

Rejestracja: 16 Paź 2011
Posty: 50
Dziękuję za przydatne info :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promy Teneryfa
#8 PostWysłany: 03 Sty 2014 02:27 

Rejestracja: 24 Sie 2012
Posty: 158
Jesli chodzi o promy z/na Teneryfe to te dwa adresy zalatwiaja sprawe:

www.navieraarmas.com/en/home
www.fredolsen.es/en
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group