Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 236 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Lis 2012 16:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5506
HON fly4free
Aktualna promocja - "Pegasus Plus First Year Campaign" tureckich linii dla członków tegoż programu lojalnościowego (można nim zostać w każdej chwili)na połączenia w jedną stronę.Cytuję :
"a. Promotion is valid for all one-way domestic and international flights excluding flights arriving or departing from North Cyprus.
b. Flight dates: 1 January 2013 – 31 March 2013
c. The dates below are not included to the campaign
28.12.2012 - 02.01.2013
25.01.2013 - 29.01.2013
07.02.2013 - 11.02.2013
d. Sale dates: 15 November 2012 – 18 November 2012
e. Price/Promotion: Pegasus Plus members receive a discount of 20% of the total cost and 20 TL worth of FlightPoints
f. Promotion is of limited availability
g. Prices are valid on direct flights
h. Promotion is only available to existing Pegasus Plus members and guests who become Pegasus Plus members during the promotion dates
i. To make use of the promotion, a ticket for one person must be purchased using the Pegasus Plus membership number
j. This promotion/discount is only available on tickets purchased through flypgs.com
k. Cancellations and amendments will be liable to fare class rules
l. Children can also make use of the promotion
m. Check-in fees are not included in the promotional prices. Each passenger on each flight segment will be liable to pay a check in fee starting from 3 TL. This fee is dependent on and may differ according to each country and route.
n. Pegasus reserves the right to change promotion details.
o. The 20 TL Pegasus Plus FlightPoints will be added to your account within 72 hours after the flight has been taken.
p. To make use of this promotion, login to your Pegasus Plus account, select from the available promotional flight dates, enter your details, select ‘Pegasus Plus First Year Campaign’, then ‘click for reservations’ and the 20% discount will be applied."
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image


Ostatnio edytowany przez krasnal 15 Lut 2017 18:00, edytowano w sumie 2 razy
Zbiorówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu
Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze
#2 PostWysłany: 15 Lis 2012 22:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5506
HON fly4free
Stosując się do ww.zaleceń można np. upolować bilet na trasie Berlin - Teheran za 188 EUR RT.Na pewno są jeszcze inne ciekawe możliwości,jak ktoś znajdzie coś interesującego to dajcie znać.
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Lis 2012 20:48 

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 17
Przyjrzałem się promocji i generalnie na marzec z tych ciekawszych można znaleźć tanie połączenia z Berlina do Teheranu, Dubaju i Bejrutu, poza tym można złożyć fajne połączenie do Gruzji przez przygraniczne Hopa (XHQ) za 550-600zł (mi się udało za 624zł, ale z powrotem z TBS). W zasadzie cały marzec można takie kombinacje tworzyć. Oczywiście wszystko zakładając zniżkę -20%.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Lis 2012 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5506
HON fly4free
No i to chodzi! Trzeba czasem trochę pokombinować i podzielić z innymi.
Dzięki!
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 06 Gru 2012 13:16 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8912
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
30% obniżka dla członków Pegasus Plus:

http://www.flypgs.com/en/campaigns/1820 ... y-day.aspx

Można zapisać się bezpłatnie, choć nie jest to najbardziej przyjazny użytkownikowi program - loginem jest nr telefonu.

Uwaga - żeby zostać członkiem, trzeba być pełnoletnim, więc w przypadku promocji tylko dla członków klubu, przy rezerwacji z dzieckiem, które do niego nie może należeć, zniżka nie będzie naliczana. Można oczywiście zrobić oddzielną rezerwację na dziecko - mogą latać bez opieki od 7 roku życia, ale z pewnymi ograniczeniami aż będą miały 12 lat.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Gru 2012 01:16 

Rejestracja: 18 Sie 2010
Posty: 335
niebieski
Próbowałem dziś kupic bilety na Pegasus.W momemncie gdy dochodziłem do płatności i podawałem wszystkie niezbedne dane swojej karty potwierdzając zakup pojawiała się opcja 3 D Secure,z której w swoim banku nie korzystam.Po przejściu na stronę banku i potwierdzeniu chęci zakupu wracałem na stronę Pegasusa gdzie znów nalezy wybrać sposób płatności. W banku nie widzę aby kwota została mi ściągnięta czy zablokowana.Kupiłem więc bilet czy nie?Jeśli nie ,to co zrobić aby pominąć 3D Secure.Płaciłem tą kartą juz w kilku liniach ale nigdy nie miałem takich numerów jak z Pegasusem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 28 Gru 2012 14:37 

Rejestracja: 18 Sie 2010
Posty: 335
niebieski
Ponieważ mój post utonął w morzu innych pozwolę sobie sam odpowiedzieć.Sprawa znalazła dziś swój szczęsliwy finał.Bilety udało się kupic po informacji Pani z Banku,która poinformowała mnie ,że co jakiś czas system sprawdza czy nie nabrałem ochoty na 3D Secure.Po odmowie z mojej strony wracam do punktu wyjścia dotyczącego płatności i nalezy ponowić próbę zapłaty kartą.
Przy okazji-wczoraj i dziś w Pegasusie jest niezła promocja
http://www.flypgs.com/en/campaigns/1832 ... gasus.aspx
-30%zniżki dla członków i 20% dla wszystkich na loty międzynarodowe i wewnątrz Turcji do 31 maja 2013 r.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 29 Gru 2012 14:54 

Rejestracja: 07 Paź 2011
Posty: 182
Loty: 46
Kilometry: 97 019
Jak otrzymałeś hasło do konta Pegasus Plus? Przyszedł mi tylko @ z linkiem aktywacyjnym, niestety w żaden sposób nie mogę otrzymać hasła.... nawet poprzez opcje przypomnienia hasła, wyskakuje komunikat, iż w bazie nie ma takiego adresu @. ....numer tel wpisałem poprawnie .....

OK problem się rozwiązał kod doszedł z opóźnieniem poprzez opcje przypomnienia hasła.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 30 Gru 2012 17:00 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8912
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
Niestety maile z Pegasusa zawsze przychodzą z opóźnieniem, a każde kliknięcie w "zapomniałem hasła" generuje nowe i wysyłany jest kolejny mail z nowym hasłem, co jest w sumie dość uciążliwe. No ale ceny miewają niezłe, więc czasami warto się pomęczyć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 03 Sty 2013 15:55 

Rejestracja: 18 Sie 2010
Posty: 335
niebieski
Dziś i jutro 30 % zniżki dla członków Pegasus + na loty wewnątrz Turcji
http://www.flypgs.com/en/campaigns/1834 ... y-day.aspx
Nalezy tylko pamiętać ,że dość długo-kilkanaście godzin , czeka się na wpis do klubu i kod członkowski uprawniajacy do kupna biletu ze zniżką.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 12 Lut 2013 15:28 

Rejestracja: 12 Lut 2013
Posty: 5
http://www.flypgs.com/en/campaigns/1850 ... tober.aspx
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 12 Lut 2013 15:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
lipa, ceny za 1 odcinek
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 12 Lut 2013 15:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
To cena OW!
Z Lwowa jest nienajgorsza cena RT 137USD (marzec sporo terminów, również święta) np:

Image

A od kwietnia do października 158USD.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 12 Lut 2013 16:33 

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 218
niebieski
zrobili promo na loty od kwietnia do pażdziernika ale dowalili takie ceny że turkishem byłoby taniej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 12 Lut 2013 17:09 

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 1306
Autor wprowadza w bład, to cena OW a nie RT!

Wysłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk 2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 12 Lut 2013 17:47 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 2560
Loty: 1
Kilometry: 539
Dopisałem "OW".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 04 Kwi 2013 17:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5506
HON fly4free
Campaign Rules:
a.Campaign is valid for all domestic routes.
b.Travel Dates: 9 July 2013 – 31 July 2013
c.Ticket Selling Dates: 4 April 2013 – 5 April 2013
d.30% discount is applied to Pegasus Plus members, 20% discount is applied for non Pegasus Plus members.
e.This discounted price is only available for limited number of seats.
f.This discounted price is only available for direct flights. 30% discount is only valid for PEGASUS PLUS members made their bookings using PEGASUS PLUS membership access for one person.
g.This discounted price is only available for tickets purchased on flypgs.com.
h.Rules of the fare class will be applied for change, cancelation and refund.
i.The discounted campaign prices include taxes and charges and do not include the check-in fee. There is a check-in fee of 4 TL on domestic and minimum €3 on international routes payable for every passenger and every flight segment (flight number) This fee may change due to countries and routes
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 16 Kwi 2013 13:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5506
HON fly4free
Travel Dates: 1 June 2013 – 31 July 2013
Ticket Selling Dates: 16 April 2013 – 19 April 2013
Trasy i pozostałe szczegóły : http://www.flypgs.com/en/default.aspx
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 17 Kwi 2013 11:14 

Rejestracja: 29 Lis 2012
Posty: 97
Chcialabym sporostowac ze nie ma czegos takiego jak turecka czesc Cypru. 1/3 wyspy jest okupowana przez wojska Turcji od prawie 40 lat a powstala tam Republika Polnocnego Cypru jest samozwancza i uznawana wylacznie przez Turcje...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 17 Kwi 2013 18:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5506
HON fly4free
Koleżanko,jak tu już ktoś wcześniej zauważył - to forum nt.lotnictwa,a konkretnie tanich przelotów,a nie nt.geopolityki.
Napisałem tak w uproszczeniu,aby tytuł oddawał istotę sprawy ;)
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 236 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group