Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 187 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 21 Lip 2020 11:47 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Na gołym (bez noclegów w tym roku) gold-owskim koncie dodali 13 nocek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#62 PostWysłany: 26 Lip 2020 13:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
jaco027 napisał(a):
@tropikey Te promocje dla nowych funkcjonuja od wielu lat. Warto skorzystać. Tak jak napisałeś, rezerwacja z córką są git! Zadziała w 100%. Punkty wpadają po kilku dniach. Tak byli dawniej. Po zmianie systemu i powstaniu MB teoretycznie nawet szybciej. Ale od tego czasu nie próbowałem, więc zgaduje.
Trochę było zamieszania z tą promocją, ale chyba wreszcie się udało...
Noclegi mieliśmy 9/10.07 (córka), 10/11.07 (ja) i 11/12.07 (córka), a więc już jakiś czas temu. Najpierw trwało to ponad tydzień zanim pojawiły się punkty, a gdy to już nastąpiło, okazało się, że hotel połączył to wszystko w jedną całość i wszystkie punkty dał córce, oczywiście naliczając za te 3 noce tylko jeden pobyt.
Napisałem do Bonvoya, że my tak wcale nie chcieliśmy i po kilku dniach jest już prawidłowe naliczenie, czyli dwa pobyty u córki i jeden pobyt u mnie + drobny bonus, bo nie zmniejszyli córce ilości punktów, a u mnie punkty za ten jeden pobyt się pojawiły.
Teraz mam tylko pytanie, gdzie powinien znajdować się ów certyfikat?
U córki, w dziale "promocje" jest informacja, że osiągnęła cel, ale certyfikatu nigdzie nie widzę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 06 Wrz 2020 11:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10935
HON fly4free
-- 12 Sie 2020 10:44 --

Na LL piszą, że od jutra rusza promocja, w której za każdy pobyt dostaniemy 2500 pkt bonusowych oraz 5000 pkt bonusowych po trzecim pobycie.
Termin promocji do 18.10

https://loyaltylobby.com/2020/08/12/mar ... mhide=true

-- 06 Wrz 2020 11:14 --

Darmowy upgrade + codziennie 50GBP w wybranych hotelach w UK
https://hotel-deals.marriott.com/welcom ... -offer-uk/

TERMS & CONDITIONS:

Offer is available at participating Marriott International hotels in Europe, the Middle East & Africa, valid for bookings and stays between 1st June and 31st October 2020.
Must use promotional code EZR to book this offer.
Offer includes a complimentary room upgrade for Marriott Bonvoy members and non-members. Please note that the room type confirmed at the time of booking is already the guaranteed upgraded room type.
For Marriott Bonvoy members only, the offer includes a hotel credit of 50 Euros (or nearest rounded local currency equivalent) per night stayed, applicable to on-property hotel-operated outlets.
The hotel credit cannot be used towards room rate, taxes, resort fee or future stays.
Marriott Bonvoy Elite benefits remain applicable, subject to availability.
Limited number of rooms available at promotional rate, blackout dates and other restrictions may apply.
Advance reservation is required.
Rates listed are per room per night and based on availability at the time of reservation.
Rates include VAT unless specified otherwise; city taxes and other taxes might be excluded in some markets.
Offer does not apply to groups of 10 or more rooms.
Offer cannot be combined with any other offer or prior purchase/reservation and has no cash value.
Offer may be applied to one regular room per stay, per member, based on double occupancy on dates listed.
A “stay” is defined as all consecutive nights spent at the same property, regardless of check-in/check-out activity.
Member Rate reservations must be made on a direct Marriott booking channel such as Marriott.com, worldwide telephone reservation center, mobile app or directly at a hotel for up to 5% discount off the Standard Rate, which is already reflected in the discounted Member Rates shown.
“Standard Rate” means the publicly available retail rate offered by participating hotels at the time of booking to individual guests.
Member Rates are valid for Marriott Bonvoy members only, to join visit MarriottBonvoy.com
Marriott International has the right to change or discontinue this offer at any time.
By booking this offer, you agree and consent to these terms and conditions.
Void where prohibited by law.
Marriott International cannot be held responsible for omissions or typographical errors.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#64 PostWysłany: 22 Wrz 2020 17:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Z ciekawości zapytam, jak u Was naliczają 2500 punktów w ramach promocji trwającej do 18.10? Mowa jest w niej o pobytach, a nie nocach. U mnie jest sytuacja taka, że miałem 2 noce z rzędu w jednym hotelu, na osobnych rezerwacjach i te 2500 dostałem za obie te noce. Teraz czekam, jak będzie rozliczony inny pobyt, też 2 noce z rzędu, ten sam hotel i dwie osobne rezerwacje, przy czym różnica jest taka, że tym razem dostałem jedną fakturę na oba noclegi, a poprzednim razem były 2 osobne faktury (o ile to w ogóle ma znaczenie).
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#65 PostWysłany: 22 Wrz 2020 17:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
No to gratulacje @tropikey Normalnie takie rzeczy w MB sie nie dzieja. Albo moze wlasnie w MB sie dzieja, bo za czasow MR i SPG wszystko co nie bylo rodzielone jadna noca, to bylo laczone jako jeden pobyt i nalezal sie tylko 1 bonus. Na pewno pomoglo rozdzielenie na 2 rezerwacje i 2 faktury. Sam jestem ciekaw jak bedzie z ta druga/imi rezeracja/mi...Do 18 X mozna jeszcze troche tych 2500pkt ponabijac,.. :-)
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#66 PostWysłany: 23 Wrz 2020 09:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Bonvoy nie przestaje mnie zaskakiwać (póki co pozytywnie :D ). Sprawa tego drugiego pobytu "dwunocnego" jeszcze się nie wyjaśniła, ale zakwitł nowy kwiatek. Otóż, miałem nocleg w innym polskim hotelu (1 noc) i pojawił się on już na moim koncie. Koszt tego noclegu, to 196 zł, a urobek punktowy jest taki:

Załącznik:
Screenshot_2020-09-23 Activity.png
Screenshot_2020-09-23 Activity.png [ 5.01 KiB | Obejrzany 2144 razy ]


Czy dobrze rozumiem, że to jakiś chochlik? Bo nijak nie wychodzi mi, by 196 PLN mogło dać 7k punktów. Poprzednie noclegi w PL (koszt 127 zł. za noc) dawały mi tytułem base points ok. 300 punktów i to - po przeliczeniu PLN na USD - rzeczywiście daje 10 punktów za 1 USD. Ewentualnie, w grę może wchodzić, że w tych 7k mieści się 5k punktów, które w ramach ostatniej promocji są dawane jednorazowo po 3. pobycie (a to by się akurat zgadzało), tylko, że to też w sumie nie powinno dać 7k, a powiedzmy 5.500. Czarna magia. Muszę przyznać, że w HH naliczenia są bardziej klarowne (choć i tam czasem zdarzają mi się jakieś pomyłki).
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#67 PostWysłany: 30 Wrz 2020 22:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
-- 23 Wrz 2020 11:57 --

@tropikey Ty to jestes szczesciarz. Same pomylki na plus. To teraz juz pewnie zaprzestaniesz uczestnictwa we wszystkich innych HH, RR, BW, IHG, ALL, itd... :-)
A co do punktow, to robiac maly reverse engineering 3022pkt = $300 = ~1150PLN. Wiec naliczyli Ci punkty od tego 1150PLN. Do tego dochodzi bonus platinum +50% - tutaj 3022/2 = 1511. I jeszcze bonus 2500pkt za obecna promocje. Ale moze byc tez tak, ze blednie ktos nierozgarniety wliczyl Ci punkty PAG (platinum arrival gift) - czyli od 250 do 1000pkt w zaleznosci od brandu. Ten PAG, to jest wybor klienta. W zaleznosci od sieci mozna miec: punkty, maly poczestunek (a'la wstawka), sniadanie lub $10/osobe na F&B.
U mnie kilka ostatnich pobytow wyglada normalnie (tzn. prawidlowo). Niestety nie dostastalem takiego bonusa.
PS. Caly czas jest problem z +5000pkt ekstra za 3 pobyt. Na FT pisza, ze prawdopodobnie wpadnie pare tygodni po zakonczeniu promocji, bo nikt jeszcze tego nie widzial.

-- 30 Wrz 2020 22:31 --

Takie cos na maila dostalem przy platynie. Znajomy na golym koncie ma podabna propozycje dot. Emirates ale bez 1500pkt.
Przywileje/dodatki nie sa jakies wielkie, ale 1500pkt piechota nie chodzi :-)

Cytuj:
EARN WITH MARRIOTT BONVOY
Marriott Bonvoy Gold Elite, Platinum Elite, Titanium Elite and Ambassador Elite members earn 3 points per US dollar spent on all eligible Emirates flights (on top of Skywards Miles).1
Marriott Bonvoy Platinum Elite, Titanium Elite and Ambassador Elite members enjoy Elite in-airport benefits, including priority check-in and priority boarding.

EARN WITH EMIRATES
Emirates Skywards Silver, Gold and Platinum members earn 1 Skywards Mile per US dollar spent on all eligible stays at Marriott Bonvoy hotels and resorts worldwide.1
Emirates Skywards Gold and Platinum members enjoy additional benefits at Marriott Bonvoy hotels and resorts, including 4 p.m. Late Checkout,2 access to Elite check-in3 and complimentary in-room Wi-Fi.

Załączniki:
MB-Emirates-1500.PNG
MB-Emirates-1500.PNG [ 23.03 KiB | Obejrzany 2031 razy ]
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#68 PostWysłany: 13 Paź 2020 09:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 599
Kilometry: 703 643
srebrny
Pytanie w sprawie promocji 2500 punktow za kazdy pobyt! W warunkach pisza ze po 3 noclegach (platnych) otrzymam 5000 punktow.
Kiedy ten bonus sie nalicza? Wie ktos cos? Odbylem juz 3 noclegi - kazdy po 2 noce i kazdy platny. 2500 dopisalo sie do kazdej pozycji w zestawieniu ale po 5000 nie ma sladu! :(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 13 Paź 2020 09:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Też czekam, a ja 3 noclegi miałem już kilka tygodni temu. Pewnie trochę to jeszcze potrwa.
Góra
 Profil Relacje PM off
karder uważa post za pomocny.
 
      
#70 PostWysłany: 13 Paź 2020 22:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@karder & @tropikey Wszyscy czekaja na ten bonus. Na FT tez. Niestety pewnie wpadnie dopiero po zakonczeniu promo i to moze nawet z kilku tygodniowym opoznieniem. Do tej pory nawet jak takie byly T&C, to bonusy w wiekszosci/calosci wpadaly od razu. Jak widac te 5k pkt musi poczekac.

A propos, inne promo do 15 X - jak sensownie spalic punkty MB - co wcale nie jest latwe obecnie.
33% mniej punktow potrzebnych do wydania. Wszysto do konca XI '20 lapie sie na Low Season.
Szczegoly i dobra wyszukiwarka tutaj: https://www.marriott.com/loyalty/redeem ... emption.mi
"ONE WEEK ONLY: GET FREE NIGHTS FOR UP TO 33% LESS
Week of Wonders is here—seven days of awe, exclusively for members. To celebrate, you can redeem free nights for up to 33% fewer points, now through October 15. All you have to do is decide where to redeem."
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#71 PostWysłany: 15 Paź 2020 19:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Promocja "+2500 punktów" przedłużona do 10.11 :)
https://loyaltylobby.com/2020/10/14/mar ... r-10-2020/

Na marginesie dodam, że moja dobra passa, o której pisałem wcześniej (naliczenie po 2500 za sąsiadujące ze sobą noce w tym samym hotelu) trwa ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
jaco027 uważa post za pomocny.
 
      
#72 PostWysłany: 15 Paź 2020 20:04 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Wszystko fajnie tylko czemu ja się nie mogę zarejestrować do tej promocji?? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 15 Paź 2020 20:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
A masz w ogóle tą promocję u siebie ma koncie, żeby kliknąć na rejestrację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 15 Paź 2020 21:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
Też miałem problem z zapisaniem, szybki kontakt z obsługą klienta i zostałem zapisany, po jakimś dniu przyszło potwierdzenie e-mail i na koncie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.
 
      
#75 PostWysłany: 15 Paź 2020 23:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
A dzisiaj mila niespodzianka na TCB - 8% zwrotu (zamiast 'standardowych' 5%) - jeszcze 3 dni.
https://www.topcashback.com/marriott-international/

Załączniki:
TCB-MB-8proc.PNG
TCB-MB-8proc.PNG [ 14.29 KiB | Obejrzany 1851 razy ]
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 17 Paź 2020 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Dobra okazja do zdobycia darmowego noclegu (free night award).

https://homes-and-villas.marriott.com/en/offers


Image

Sent from Tapatalk
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 lubi ten post.
 
      
#77 PostWysłany: 15 Lis 2020 12:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
-- 18 Paź 2020 18:42 --

To w uzupelnieniu do powyzszego jeszcze kilka linkow, aby szybciej wyszukiwac.
https://homes-and-villas.marriott.com/en/destinations

Jak w wakacje sprawdzalem, to najlepiej wychodzila Lizbona i Rzym - bardzo przyzwoite ceny 40-50EUR/noc, za ktore wpadaja i punkty i tym razem dodatkowo darmowa noc
https://homes-and-villas.marriott.com/e ... t=priceAsc
https://homes-and-villas.marriott.com/e ... t=priceAsc

-- 15 Lis 2020 12:11 --

karder napisał(a):
Pytanie w sprawie promocji 2500 punktow za kazdy pobyt! W warunkach pisza ze po 3 noclegach (platnych) otrzymam 5000 punktow.
Kiedy ten bonus sie nalicza? Wie ktos cos? Odbylem juz 3 noclegi - kazdy po 2 noce i kazdy platny. 2500 dopisalo sie do kazdej pozycji w zestawieniu ale po 5000 nie ma sladu! :(

Niestety nie spieszy im sie z 5000pkt za 3ci pobyt. Odpowiedz z supportu. Szablon nr 321123322... Ktos dostal juz moze te punkty?
"I have checked your account and confirmed that you are fulfilled the requirement for the one time 5,000 bonus points of Views Are Even Better With Bonus Points Global Promotion. Please take note that the one time 5,000 bonus points will credited into your account up to six weeks after the promotion ends."
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
karder uważa post za pomocny.
 
      
#78 PostWysłany: 20 Lis 2020 22:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
+60% bonus przy zakupie punktów:

https://storefront.points.com/marriott/en-US/buy

A przy okazji - nurtuje mnie taka wątpliwość - hasło promocji brzmi:

"Get 60% more points when you buy or gift 2,000+ points now through November 25, 2020".

Jeśli chodzi o zakup punktów, to sprawa jest jasna, ale o co właściwie chodzi z tym "or gift 2,000+ points"? Czyżby osoba obdarowana otrzymywała o 60% więcej punktów, niż wyszło z konta osoby, która te punkty przekazała?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 20 Lis 2020 23:02 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 445
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
@tropikey raczej nie chodzi o transfer z czyjegoś konta, ale że ktoś kupuje punkty komuś innemu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#80 PostWysłany: 20 Lis 2020 23:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
No tak, na to nie wpadłem :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 187 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group