Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 383 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
#221 PostWysłany: 03 Cze 2014 10:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2012
Posty: 206
Loty: 30
Kilometry: 37 700
niebieski
Gdańsk, noclegi na wakacje w tym Opener
okazik.pl/deal/gda%C5%84sk!-hostel!-wakacje!-100-ten-hostel-oferuje-noclegi-w-gda%C5%84sku-oliwie-w-sezonie-wakacyjnym!-oka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
#222 PostWysłany: 26 Cze 2014 14:33 

Rejestracja: 26 Cze 2014
Posty: 2
Ja nie polecam korzystania z usług hotelowych z Groupona. Kiedyś kupiłem takie wakacje, były tam o ileś % taniej to w hotelu wszyscy się na nas patrzyli jak na klientów drugiej kategorii, bo płaciliśmy mniej...
_________________
Pozdrawiam, Adam
http://ostry-sklep.pl/c/89/ostrzalki-do-nozy.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#223 PostWysłany: 26 Cze 2014 14:54 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 842
niebieski
Korzystaliśmy wielokrotnie z ofert w Polsce. Zawsze było ok. Nie zauważyłem, żeby ktoś nas gorzej traktował. Może nie ma co się aż tak dobrze przyglądać? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#224 PostWysłany: 30 Cze 2014 13:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 589
Loty: 2
Kilometry: 1 679
niebieski
flewn napisał(a):
Ja nie polecam korzystania z usług hotelowych z Groupona. Kiedyś kupiłem takie wakacje, były tam o ileś % taniej to w hotelu wszyscy się na nas patrzyli jak na klientów drugiej kategorii, bo płaciliśmy mniej...

"na dniach" korzystałem z usług hotelowych Groupona w Budapeszcie - żadnych krzywych spojrzeń nie zauważyłem :lol:
_________________
◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#225 PostWysłany: 30 Cze 2014 13:42 

Rejestracja: 04 Sty 2014
Posty: 232
niebieski
Tez korzystalem kilka razy m.in. Sopot 5* i Wroclaw 4* wszystko bylo w jak najlepszym porzadku. A cena ze sniadaniem i jedna kolacja bardzo atrakcyjne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#226 PostWysłany: 30 Cze 2014 13:49 

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 154
To tak jak w samolocie. Ci co kupili bilety po 3 tys patrza wrogo na tych co leca tym samym lotem za 2 tys....-;)))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#227 PostWysłany: 30 Cze 2014 13:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Paź 2011
Posty: 768
Loty: 128
Kilometry: 82 783
niebieski
jacek6619 napisał(a):
To tak jak w samolocie. Ci co kupili bilety po 3 tys patrza wrogo na tych co leca tym samym lotem za 2 tys....-;)))


Od kiedy to ludzie mają na twarzy napisane ile zapłacili za bilet?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#228 PostWysłany: 30 Cze 2014 14:00 

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 154
jacob94 napisał(a):
jacek6619 napisał(a):
To tak jak w samolocie. Ci co kupili bilety po 3 tys patrza wrogo na tych co leca tym samym lotem za 2 tys....-;)))


Od kiedy to ludzie mają na twarzy napisane ile zapłacili za bilet?


Przeciez ironizuje... :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#229 PostWysłany: 30 Cze 2014 14:01 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1959
platynowy
flewn napisał(a):
Ja nie polecam korzystania z usług hotelowych z Groupona. Kiedyś kupiłem takie wakacje, były tam o ileś % taniej to w hotelu wszyscy się na nas patrzyli jak na klientów drugiej kategorii, bo płaciliśmy mniej...


Ciekawe w jaki sposób dowiedzieli się "ci wszyscy" o tym, że akurat ty płaciłes mniej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#230 PostWysłany: 30 Cze 2014 14:14 

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 206
Loty: 64
Kilometry: 82 713
rysiekkk napisał(a):
"na dniach" korzystałem z usług hotelowych Groupona w Budapeszcie - żadnych krzywych spojrzeń nie zauważyłem :lol:

Na dniach oznacza wkrótce, niebawem, a nie "niedawno". Warto zapamiętać :)
EOT

Też korzystałem z paru ofert i o ile elektronika to z reguły szmelc, to oferty hotelowe niczym się nie różnią jakbyśmy w to samo miejsce indywidualnie jechali. Nigdy nie spotkałem się z omawianym tutaj grouponowym ostracyzmem. Jakaś miejska legenda pewnie :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#231 PostWysłany: 10 Sie 2014 13:16 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Hotel Zamek Karnity, Miromłyn dla dwóch osób/5 dni (również inne daty)

102 EUR i chyba z HB
http://ww.reiselinie.de/booking/reiseli ... pflegung=2

Załącznik:
ww.reiselinie.de.png
ww.reiselinie.de.png [ 70.84 KiB | Obejrzany 6819 razy ]


w porównaniu do booking.com

273 EUR i tylko BB
http://www.booking.com/hotel/pl/zamek-k ... X1;hptv=do

Załączniki:
www.booking.com.png
www.booking.com.png [ 40.21 KiB | Obejrzany 6819 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#232 PostWysłany: 10 Sie 2014 13:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
atc_damian napisał(a):
rysiekkk napisał(a):
"na dniach" korzystałem z usług hotelowych Groupona w Budapeszcie - żadnych krzywych spojrzeń nie zauważyłem :lol:

Na dniach oznacza wkrótce, niebawem, a nie "niedawno". Warto zapamiętać :)
EOT

Też korzystałem z paru ofert i o ile elektronika to z reguły szmelc, to oferty hotelowe niczym się nie różnią jakbyśmy w to samo miejsce indywidualnie jechali. Nigdy nie spotkałem się z omawianym tutaj grouponowym ostracyzmem. Jakaś miejska legenda pewnie :lol:


a ja się spotkałem właśnie w Budapeszcie...
z tym że to był tylko tekst na check-in "hmmm, groupon" ;) i takie dziwne spojrzenie (nie wiem jak nazwać ale pani spojrzała z lekkim grymasem), nie dostaliśmy opisywanego na grouponie wcześniejszego zameldowania - dopiero równo o 14...nie było butelki wina w pokoju tak jak miała być...
ale dalej było wszystko OK
_________________
vivere militare est


Ostatnio edytowany przez lahcimmm2, 20 Wrz 2014 13:19, edytowano w sumie 1 raz
„Off topic” odbieganie w wypowiedzi od istoty sprawy w danym temacie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#233 PostWysłany: 11 Sie 2014 13:29 

Przeglądam czasem te oferty na grouponie. Jeszcze nigdy nie skorzystałem. Uważam , że to czysta "ściema."
Doba w jakimś fajnym hotelu ze SPA to minimum 250-300 PLN> A są i oferty po 500/ doba, niby przecenione z 1000. :D
A co do pakietów do restauracji, to faktycznie "grouponiarze" są często traktowani po macoszemu.
w pobytu.

Np Belweder w Ustroniu. Ns bookingu z marszu, bez nadmiernych poszukiwań i rabatów, cena w dowolnym terminie 340 pln/ dwójka.
A na Grouponie 299 pln i jeszcze jakieś uzgodnienia terminów. :D
To gdzie jest, minimum 50 % rabatu ?
Góra
 PM off  
      
#234 PostWysłany: 11 Sie 2014 14:21 

Rejestracja: 23 Sty 2014
Posty: 140
Też korzystałem z hotelu via Groupon i nie odczułem gorszego traktowania, a cena była niższa od cennikowej, choć zgadzam się, że wielkiej przebitki nie było, bo chyba mało kto z gości płacił tak jak w cenniku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#235 PostWysłany: 20 Sie 2014 22:35 

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 21
korzystałem 3-4 krotnie różne hotele różne miasta , zawsze było sporo taniej niż na bookingu , do tego np. w cenie kolacja czego nie miał booking, lub w cenie sniadanie a na bookingu za dopłatą.
Ale z bookingu wybieram opcje z bezpłatnym odwołaniem.... nigdy nie wiadomo co wypali.
Ale raz na gruponie hotel sie zgodził na przekładanie terminu, i nawet przedłużyli mi ważność kuponu grupona o kilka miesięcy.
Nigdy nie byłem traktowany gorzej niż inni niegruponowcy :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#236 PostWysłany: 21 Wrz 2014 02:12 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 494
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
Anonymous napisał(a):
Przeglądam czasem te oferty na grouponie. Jeszcze nigdy nie skorzystałem. Uważam , że to czysta "ściema."
Doba w jakimś fajnym hotelu ze SPA to minimum 250-300 PLN> A są i oferty po 500/ doba, niby przecenione z 1000. :D
A co do pakietów do restauracji, to faktycznie "grouponiarze" są często traktowani po macoszemu.


Dokładnie, przed chwilą przeglądając jeden z kolejnych nowatorskich blogów ala kopia f4f, natrafiłem na groupon do Marine w kołobrzegu. Cena po zniżce 50 procent, o 100 zł wyższa niż pierwsza lepsza z booking,com :)

A co do traktowania po macoszemu w restauracjach..
Zdarzyło mi się zamówić deser w restauracji z grouponu, sernik na zimno.
W rezultacie otrzymałem pieczony sernik, z tym że z lodówki(rzeczywiście był zimny) :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#237 PostWysłany: 22 Wrz 2014 18:54 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 87
Moim zdaniem dobra oferta - Kraków
http://www.groupon.pl/oferty/katowice/g ... r/45444760
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#238 PostWysłany: 30 Wrz 2014 00:58 

Rejestracja: 19 Cze 2013
Posty: 20
Czy korzystaliście może z www.groupon.it ? Znalazłem ciekawą ofertę i być może jesteście mi w stanie poradzić czy jeśli nie mam zamieszkania we włoszech i podałem nie realne dane adresowe podczas rejestracji to czy uskutecznię zapłatę i groupon będzie obowiązywał? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#239 PostWysłany: 30 Wrz 2014 01:24 

Rejestracja: 01 Lip 2012
Posty: 365
Na Groupon można czasem trafić coś fajnego...rok temu zablokowane hotel rezydent w Sopocie na na połowę lutego. Ok 500 zł, za 2 noce ze sniadaniami i jedna kolacją...hmm sadze ze można :) innym razem apartament w Butorowym Dworze w Kościelisku (apartament z widokiem na góry i sniadaniami) 380 za 2 nocki...
Ale to już zamierZchle czasy :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#240 PostWysłany: 09 Paź 2014 22:08 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 41
Całkiem przyjemna oferta

Park Inn by Radisson Prague, za 249 za noc ze śniadaniem, dla 2 Osób w Pokoju Business Friendly
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 383 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: markus132 oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group