Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 70 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Sie 2011 09:08 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2010
Posty: 1141
Loty: 188
Kilometry: 335 734
"Ceny nigdy nie były tak niskie! Rozpoczynając od 01 września pierwsze 5 miejsca na kazdy wyjazd kosztuje 12 PLN na wszystkich trasach przejazdu, przy zakupie biletów z naszej strony internetowej.

Zapomnij o poszukiwaniu niskich cen.Wystarczy wybrać fantastyczny dzień, a nawet weekend, kupić bilety i rozpocząć swoją przygodę w Tallinie, Rydze, Wilnie, Warszawie lub Sankt Petersburgu. To nie jest specjalna promocja, jest on oferta na czas nieokreślony, okres podróży zaczyna się od 1 września.

• W sprzedaży: począwszy od 15 sierpnia
• Termin podróży: od 1 września"


Spora dostępność biletów w systemie (5 na każdej trasie). Póki co znalazłam bilety promocyjne na trasie Warszawa-Wilno-Warszawa i Warszawa-Ryga-Warszawa. Płatność przeszła mi bez problemu (Visa Elctron). Czas podróży od 1 września do końca grudnia. Nie trzeba wprowadzać żadnych kodów promocji itp. Bilety dostępne również na długie weekendy listopadowe i okres Bożego Narodzenia.

Załączniki:
simple2.jpg
simple2.jpg [ 115.38 KiB | Obejrzany 2628 razy ]
simple.jpg
simple.jpg [ 107.14 KiB | Obejrzany 2634 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 15 Sie 2011 12:02 

Rejestracja: 15 Sie 2011
Posty: 1
no to jedziemy do Wilna :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 15 Sie 2011 12:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
Wilno zakupione na listopad :) Mam nadzieję, że komfort podróży podobny jak w PB


Ostatnio edytowany przez luxyfer, 15 Sie 2011 20:26, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 15 Sie 2011 13:13 

Rejestracja: 10 Sie 2011
Posty: 55
wielkie dzięki za informację :) jeszcze tylko na szybko tani nocleg znalezc i mozna jechac
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 15 Sie 2011 15:53 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2010
Posty: 1141
Loty: 188
Kilometry: 335 734
Wskazówka dla tych, którzy wybierają się dalej niż do Wilna lub Rygi. Dla przykładu jeśli chcemy jechać do Tallina to zaznaczając w wyszukiwarce trasę Warszawa-Tallin cena biletu w jedną stronę to co najmniej 25 Euro. Aby obniżyć cenę należy podzielić trasę na 2 odcinki i kupić oddzielne bilety po 12zł na trasie Warszawa-Ryga oraz Ryga - Tallin, wtedy za całość zapłacimy 24zł. To samo dotyczy trasy Ryga - St. Petersburg.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 15 Sie 2011 20:09 

Rejestracja: 11 Sie 2011
Posty: 44
Loty: 36
Kilometry: 78 687
I ja też do Wilna! 14-17 października. :)
_________________
Zapraszam na mojego bloga, w którym opisuje swoje różne podróże. :)

194 kraje

Aktualnie opisany wyjazd do Pragi, na Born To Be Wild, Pangaea, a teraz relacja z Serbii, a później z Rygi (;
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 15 Sie 2011 22:04 

Rejestracja: 16 Mar 2011
Posty: 24
Wilno 03-05 września zaklepane :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 17 Sie 2011 00:20 

Rejestracja: 07 Lip 2011
Posty: 20
Weekend listopadowy w Petersburgu..:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 17 Sie 2011 17:50 

Rejestracja: 16 Mar 2011
Posty: 24
kat ile Cie to kosztowało ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 17 Sie 2011 21:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2011
Posty: 272
niebieski
jestem ciekaw, jak wygląda kwestia wizy do Rosji, bo wszędzie pisze, że trzeba mieć albo jakieś zaproszenie albo voucher z BP i ile ona kosztuje?
_________________
https://czlowiek360.wordpress.com/ Blog o biegach i podróżach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 17 Sie 2011 21:27 

Rejestracja: 07 Lip 2011
Posty: 20
no to po kolei :)
trasa to warszawa-ryga-piter-ryga-warszawa. w obu przypadkach do rygi dojeżdza się rano a wyjeżdza póznym wieczorem więc dochodzą 2 dni na zwiedzanie tego miasta :) koszty: jeżeli na każdą trasę (wawa-ryga, ryga-piter i z powrotem) uda się kupić te najtańsze bilety to wychodzi 4x3=12 euro :D w moim przypadku na jednej trasie zabrakło tych tańszych więc dla dwóch osób podróż wyniosła w sumie 37 euro. czyli przy równym podziale kosztów to 75zł/osoba za całość :D

co do wiz: niestety są drogie. najlepiej chyba załatwiać je przez biura ktore się w tym specjalizują. taka wiza to koszt ok 300zł, chociaż jeszcze nie zgłebiałam tematu (jak to ogarne to mogę się podzielić:)). ja lecę jeszcze w grudniu do moskwy więc koszt wizy rozkłada się na dwie podróże i juz nie jest tak bolesny..;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 17 Sie 2011 22:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2011
Posty: 175
nie do końca się rozkłada bo będziesz potrzebował wizę wielokrotną, która jest droższa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 18 Sie 2011 00:25 

Rejestracja: 07 Lip 2011
Posty: 20
Ta na możliwość dwukrotnego wjazdu chyba nie jest (dużo) droższa? Jeżeli się mylę to poprosze o korektę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 18 Sie 2011 06:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2011
Posty: 175
no nie jest dużo droższa z tego co się orientuje, jednak zawsze kilka groszy z portfela wyleci.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 19 Sie 2011 12:49 

Rejestracja: 28 Mar 2011
Posty: 186
Co do wizy, to jest ogromnie dużo formalności i samemu jest spory problem ją załatwić - lepiej zapłacić te 70zł firmie turystycznej za "wsparcie". Ja zamawiałem wizę na www.aina.pl - ze zniżką studencką oraz zniżką dla użytkowników facebooka oraz jedną przesyłką kurierską (wysłałem dokumenty, odebrałem osobiście w siedzibie firmy w Wawie) załaciłem równiutkie 300zł. Ogólnie polecam tą firmę jak i wyprawę do Petersburga, który jest naprawdę niesamowity :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 20 Sie 2011 22:00 

Rejestracja: 20 Sie 2011
Posty: 2
Mam pytanie do osób które już jechały z Simple Express, czy autobus zatrzymuje się gdzieś przed granicą przy kantorze żeby można było kupić lity i łaty? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 21 Sie 2011 10:54 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 575
Loty: 70
Kilometry: 83 301
Simple Express w Polsce zatrzymuje się jedynie na stacji benzynowej, a potem dopiero w Kownie. Waluty w kantorze więc nie kupisz. Najlepiej na miejscu skorzystać z bankomatu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 21 Sie 2011 14:58 

Rejestracja: 20 Sie 2011
Posty: 2
Ok, dzięki za odpowiedź! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 21 Sie 2011 22:03 

Rejestracja: 27 Cze 2011
Posty: 43
Ja wróciłem tydzień temu z Wilna:) Komfort podróży bardzo fajny:) Jedyne minusy to brak WiFi oraz smród ze.....skarpetek podróżujących. Powienien być zdecydowany ZAKAZ ŚCIĄGANIA BUTÓW podczas jazdy! :evil: Autobus zarówno do Wilna jak i do Warszawy przyjechał przed czasem:)
Jeżeli chodzi o noclegi w Wilnie to polecam
http://www.vivulskioapartamentai.lt
Nocleg 39 euro (pok 2 os), ale warunki za to ZNAKOMITE + zajebist* lokalizacja (do centrum i do centrum 10 min). Booking robiłem na booking.com :)
Jeżeli chodzi o wizy do Rosji to polecam mój temat "Wiza do Rosji" w dziale "Forum podróżnika" :)

Mam takie małe pytanie. Macie może problem z zabukowaniem biletów przy opcji płatność? Próbowałem już chyba z 15 razy i non stop mi wyskakuje informacja "transakcja nieudana" mimo, że poprzednie bilety kupowałem tą samą kartą i żadnego problemu nie miałem. Mało tego próbuję zapłacić kartą kredytową (MC) oraz debetową (MC). Może debetówka Visa Electron przejdzie bez problemu? Ale to dopiero jutro będę próbował....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 21 Sie 2011 22:26 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 575
Loty: 70
Kilometry: 83 301
Sprawdź czy podajesz prawidłowe dane przy płaceniu kartą. Zdarzyło mi się parę razy wpisać np. tylko nazwisko właściciela karty :( i też dostałem komunikat transakcja nieudana. Jak to nie pomoże zostaje mail do Simple Ex. z opisem problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 70 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group