Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Mar 2011 01:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Mar 2011
Posty: 113
Loty: 65
Kilometry: 88 013
Witam. Wspólnie ze znajomymi wykorzystaliśmy tę promocję do hotelu na Ibizie w kwietniu. Zapłaciliśmy kartami Visa. Wszyscy znajomi otrzymali maile z potwierdzeniem po ok. godzinie. Od tego czasu minęło już ok. 6 godzin, a ja wciąż go nie mam. Boję się że przepadł, ponieważ nieraz korzystałem z podobnych promocji i nigdy na maila nie czekałem tak długo. Oczywiscie kod rezerwacji oraz inne dane posiadam.
Promocja: http://www.fly4free.pl/hit-kod-znizkowy ... minute-de/
Proszę kogoś z obsługi o kontakt ze mną na maila: klassurbanipal@wp.pl
Mam zakupione bilety Wizzair i Ryanair na ten czas, jednak obawiam się że gdy przylecę na miejsce nie będzie hotelu.
Pozdrawiam,
KLA
_________________
Madera Lizbona Barcelona Ibiza Neapol Ischia Rzym Florencja Piza Bergamo Rimini Wenecja Paryż Londyn Bruksela Brugia Amsterdam Berlin Drezno Wiedeń Budapeszt Praga Wilno Ryga Tallinn Karlskrona Stavanger Ateny Lefkada Patra Saloniki Larnaka Pafos Nikozja TelAviv Jerozolima
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 05 Mar 2011 02:31 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 23
Kontakt z kim? operatorem koparki? Tak ciężko znaleźć na stronie lastminute.de formularz kontakowy do nich i napisać w czym problem??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 05 Mar 2011 08:37 

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 118
mamy podobną sytuację. Moja rezerwacja została potwierdzona + przyszła faktura na maila, ale znajomi z którymi jedziemy nic nie dostali...
Jeśli nie zniknie blokada na karcie nie mamy zamiaru przejmować się sytuacją.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Mar 2011 10:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Mar 2011
Posty: 113
Loty: 65
Kilometry: 88 013
nomia napisał(a):
mamy podobną sytuację. Moja rezerwacja została potwierdzona + przyszła faktura na maila, ale znajomi z którymi jedziemy nic nie dostali...
Jeśli nie zniknie blokada na karcie nie mamy zamiaru przejmować się sytuacją.



Nie wiesz czy ten mail będzie potrzebny? Jeśli nic nie przyjdzie, a kasa zeszła to ich wina, a kod rezerwacji z danymi potrzebnymi w hotelu przecież mamy. Teoretycznie to powinno wystarczyć do tego hotelu.
_________________
Madera Lizbona Barcelona Ibiza Neapol Ischia Rzym Florencja Piza Bergamo Rimini Wenecja Paryż Londyn Bruksela Brugia Amsterdam Berlin Drezno Wiedeń Budapeszt Praga Wilno Ryga Tallinn Karlskrona Stavanger Ateny Lefkada Patra Saloniki Larnaka Pafos Nikozja TelAviv Jerozolima
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Mar 2011 12:38 

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 118
na wszelki wypadek zrobiliśmy screenshot stron z potwierdzeniem dokonania rezerwacji. Informacje na nim są takie same jak w mailu z potwierdzeniem, więc na wszelki wypadek można je wydrukować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Gadekk oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group