Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Lut 2019 03:50 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Nowa promocja:

https://www.accorhotels.com/leclub/prom ... s.en.shtml

Rezerwacja do 28.02
Pobyty 15.02 do 11.06

1 pobyt (min. 2 noce) = 500 pkt
2 pobyt (min. 2 noce) = 2500 pkt
2 pobyt (min 2 noce) = 3000 pkt

+ 500 pkt extra za pobyty zarezerwowane przed 12.02.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
16 ludzi lubi ten post.
11 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 05 Lut 2019 12:54 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
To tradycyjnie polska wersja promocji "Przyjedź i zgarnij punkty!":
https://www.accorhotels.com/leclub/promotions-offers/bonus-offers/owm010040-001-boost-your-rewards-points.pl.shtml
Załącznik:
accor2019_7500.jpg
accor2019_7500.jpg [ 198.73 KiB | Obejrzany 8729 razy ]

I regulamin jak strona zniknie, tradycyjnie przekopiowany z poprzedniej promocji, bo daty podmienili, ale nazwy promocji w ostatnim punkcie już chyba nie ;):
Cytuj:
  1. Ogólne warunki użytkowania programu Le Club AccorHotels obowiązują w odniesieniu do tej oferty.
  2. Aby skorzystać z tej oferty, członek programu lojalnościowego Le Club AccorHotels musi obowiązkowo zapisać się do udziału w ofercie (w okresie od 05.02.2019 do 28.02.2019), klikając powyższy przycisk "ZALOGUJ SIĘ", a następnie postępując zgodnie z instrukcjami.
  3. Oferta jest ważna tylko raz dla każdego członka programu na 3 pobyty liczące co najmniej po 2 noclegi, w okresie obowiązywania oferty. Pobyty muszą zostać zarezerwowane w okresie od 05.02.2019 do 28.02.2019 i wykorzystane od 15.02.2019 do 11.06.2019 w hotelach uczestniczących w programie Le Club AccorHotels. Oferta umożliwia członkom programu Le Club AccorHotels otrzymanie maksymalnie 6000 punktów Rewards: 500 punktów Rewards po pierwszym pobycie, 2500 punktów Rewards po drugim pobycie i 3000 punktów Rewards po trzecim pobycie. Uczestnicy Le Club AccorHotels mogą otrzymać bonus w postaci 500 punktów, jeśli dokonają rezerwacji przed 12 lutego 2019 r. i jeśli pobyt będzie miał miejsce przed 11 czerwca 2019 r. Premia w postaci punktów Rewards stanowi uzupełnienie punktów Rewards i punktów Status zdobywanych normalnie przez członka programu za pobyt kwalifikowany zgodnie z ogólnymi warunkami programu Le Club AccorHotels. Promocja nie dotyczy pobytów w hotelach partnerskich programu Le Club AccorHotels. Promocja nie ma zastosowania w przypadku pobytów następujących kolejno po sobie w tym samym hotelu.
  4. Pobyt całkowicie lub częściowo opłacony za pomocą punktów Rewards lub jednego bądź kilku voucherów Le Club AccorHotels nie podlega tej ofercie i nie może zostać wliczony do liczby pobytów w ramach oferty.
  5. Liczba dodatkowych punktów Rewards jest obliczana na podstawie statusu Classic, bez żadnego dalszego podwyższenia liczby punktów.
  6. Oferta umożliwia członkom programu lojalnościowego Le Club AccorHotels i Accor Plus, niezależnie od ich statusu, otrzymanie maksymalnie 6000 punktów Rewards za pobyty w hotelach uczestniczących w programie Le Club AccorHotels na całym świecie. Pobyty w hotelach partnerskich programu lojalnościowego nie są pobytami kwalifikowanymi w ramach tej oferty.
  7. 2000 punktów Rewards = 40EUR Biorąc pod uwagę, że przeliczenie punktów Rewards jest przeprowadzane w euro, kwoty w walutach miejscowych nie mają wiążącego znaczenia umownego i mogą ulegać zmianom. Kwota faktur opłaconych w walucie lokalnej poza strefą euro zostanie przeliczona na euro przed określeniem liczby uzyskanych Punktów według obowiązujących stawek. Kurs walutowy stosowany przez hotel w momencie wymeldowania (check-out) pochodzi z bazy danych "Multidevises" (baza danych z informacjami finansowymi oraz walutowymi banku Reuters).
  8. Aby skorzystać z oferty, pobyt musi zostać zarezerwowany za pośrednictwem jednego z kanałów dystrybucyjnych AccorHotels (strony internetowe AccorHotels, aplikacje mobilne AccorHotels, centrala rezerwacyjna AccorHotels, hotele) lub w tradycyjnych biurach podróży wykorzystujących system rezerwacyjny GDS połączony automatycznie z centralą rezerwacyjną AccorHotels. Skorzystanie z oferty nie jest możliwe w przypadku rezerwacji pobytu u pośredników, tour operatorów lub poprzez internetowe biura podróży (takie jak Expedia.com, Booking.com itp.).
  9. Numer karty programu lojalnościowego lub członka programu musi zostać przedstawiony w chwili dokonywania rezerwacji oraz w recepcji hotelu podczas zameldowania.
  10. Punkty Rewards Le Club AccorHotels zostaną naliczone na koncie członka programu w terminie 10 dni od zakończenia pobytu w hotelu.
  11. W ramach tej oferty, pobyt jest rozumiany jako pojedyncza (1) rezerwacja dokonana przez członka programu Le Club AccorHotels, niezależnie od liczby zarezerwowanych pokoi. Rezerwacja przez członka programu więcej, niż jednego pokoju będzie uważana za pojedynczy (1) pobyt.
  12. Oferta nie może być łączona z żadnymi innymi bieżącymi ofertami lub promocjami i nie dotyczy grup. Jeżeli określony pobyt spełnia warunki kilku ofert, uczestnik programu otrzyma wyłącznie punkty Rewards z najlepszej oferty (czyli pozwalającej zdobyć największą liczbę punktów Rewards).
  13. Oferta jest uzależniona od określonych warunków i dostępności. Ogólne warunki sprzedaży obowiązują w odniesieniu do taryf dostępnych publicznie, obowiązujących w każdym z hoteli.
  14. W ramach jakiejkolwiek dotyczącej tej oferty korespondencji członka programu z centralami rezerwacyjnymi lub działami obsługi klienta AccorHotels należy zawsze podawać następujący numer referencyjny: "Im częściej wyjeżdżasz, tym więcej zdobywasz punktów".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 05 Lut 2019 12:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2014
Posty: 202
Jest jeszcze jakis hotel accor w Polsce ponizej stówy? bo Bielsko i Cieszyn w datach wypadło calkowicie z gry mam wrazenie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Lut 2019 13:09 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
sprawdź:
ibis - Częstochowa, Katowice, Kielce
ibis Styles - Grudziądz, Wałbrzych
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Lut 2019 13:15 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
I może Zabrze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 05 Lut 2019 13:18 

Rejestracja: 25 Sty 2012
Posty: 231
niebieski
Może 6500 bo mi za nic 7500 nie wychodzi. Chyba że żle liczę. Pozdrowienia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 05 Lut 2019 13:21 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
kubap1 napisał(a):
Może 6500 bo mi za nic 7500 nie wychodzi
6000 + za każdy z 3 pobytów
Cytuj:
bonus w postaci 500 punktów, jeśli dokonają rezerwacji przed 12 lutego 2019 r.

boots napisał(a):
I może Zabrze.
to jest chyba właśnie ibis Katowice
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 05 Lut 2019 13:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2691
HON fly4free
Uczestnicy Le Club AccorHotels mogą otrzymać bonus w postaci 500 punktów, jeśli dokonają rezerwacji przed 12 lutego 2019 r. i jeśli pobyt będzie miał miejsce przed 11 czerwca 2019 r.
Trzy pobyty x 500 = dodatkowe 1500
Góra
 Profil Relacje PM off
Enzym lubi ten post.
Enzym uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 05 Lut 2019 13:29 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
pemat napisał(a):
sprawdź:
ibis - Częstochowa, Katowice, Kielce
ibis Styles - Grudziądz, Wałbrzych


Ibis Częstochowa w tygodniu pokazuje się za 94 PLN
Ibis Styles Grudziądz w weekendy za 106 PLN chyba.
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 05 Lut 2019 14:41 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
Czekałem,czekałem i się doczekałem tej promocji .

Powiedzcie mi czy miał ktoś już taką sytuację : miał 2 rezerwacje na 2 osobne konta a póżniej brał rachunek na jedne z tych kont (jeden adres na tych rachunkach, może być nawet jeden rachunek byle by na jedną z tych osób)

Kolejna sprawa najbliższy wyjazd 22-24 lutego do Karpacza , nie ma już w ofercie hotelu pokoi Apartament typu de luxe z 1 łóżkiem queen-size które mam już zarezerwowane, czy jak je zwolnię to wrócą z automatu do systemu i będzie się je dało ponownie zarezerwować( w tej promocji ) i dodatkowo z cashbackiem (pewnie nie) , przerabiał już ktoś takie kombinacje .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 05 Lut 2019 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2011
Posty: 173
Zapomniałem jak to było - mogę sobie spędzić dwa dni w jednym hotelu, dwa dni w innym w tym samym mieście i załapać się na promo?
_________________
Image
https://www.facebook.com/polaknapustyni/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 05 Lut 2019 21:27 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Tak.
Góra
 Profil Relacje PM off
prz uważa post za pomocny.
 
      
#13 PostWysłany: 05 Lut 2019 23:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
@kewatkO
Teoretycznie wrócą, praktycznie nie ma pewności czy aby od razu, i czy uda się wstrzelić.
Ja miałem szczęście i swoje rezerwacje "prze-zabookowałem" ponownie, w tym samym standardzie i cenie. Ale kojarze w którymś poprzednim roku, że wcześniejszą rezerwację miałem tańszą, i do promocji musiałem "dołożyć".
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 06 Lut 2019 00:34 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Chcę się upewnić. jeśli private sales nie zadziała i napiszę do hotelu, gdzie zrobią mi ręczną rezerwację po stawkach z private sales to taka forma rezerwacji łapie się na promo? Według warunków tak, ale może ktoś ma doświadczenia praktyczne w tej materii?


Ostatnio edytowany przez Washington, 06 Lut 2019 09:10, edytowano w sumie 1 raz
ciach kodowanie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 06 Lut 2019 12:08 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Ja w poprzedniej promocji 6000 zrobiłem tak z Łodzią, miałem rezerwację zrobioną poprzez e-mail z informacją, że bierze udział w tejże promocji właśnie (pomijam kwestię dogadania się na cenę).

Problem był potem w ogóle z punktami, bo nie naliczyły się w ogóle, tydzień czy dwa potem byłem w innym hotelu i tam zamiast 2500 za drugi nocleg zaliczyło się 500, jakby to był pierwszy (bo Łódź była wciąż bez punktów).
Zadzwoniłem do BOKu, oczywiście za Łódź mi punkty naliczono już jako drugi pobyt (punkty się wyrównały), ale opis punktów był "Bonus Promotion" a nie "Boost September 2018", więc wiedziałem, że przy trzecim pobycie znów "system" nie załapie, że skorzystałem już z dwóch poprzednich etapów.

No, ale się przeliczyłem już w ogóle, bo trzeci pobyt nie tylko nie zaliczył się jako trzeci pobyt to wręcz w ogóle zaliczył się do innej promocji, tej co to za rezerwację było 500 punktów dla Golda.
Oczywiście terminy rezerwacji do promocji 6000 i promocji Gold500 były różne i mój pobyt należał do tej pierwszej, więc znów skontaktowałem się z BOKiem i wyprostowano sytuację dorzucając brakujące 2500 pkt do tego trzeciego pobytu (500 już miałem z tej złej promocji).

Podsumowując moje wypociny: tak, będzie się zaliczał, ale może trzeba będzie skorzystać z pomocy BOKu. :)
Poproś tylko, żeby potwierdzili Ci, że ta rezerwacja bierze udział w tej nowej promocji, może, ale nie musi się to przydać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 06 Lut 2019 18:15 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
-- 06 Lut 2019 18:13 --

cyberjarek napisał(a):
Problem był potem w ogóle z punktami, bo nie naliczyły się w ogóle, tydzień czy dwa potem byłem w innym hotelu i tam zamiast 2500 za drugi nocleg zaliczyło się 500, jakby to był pierwszy (bo Łódź była wciąż bez punktów).
Zadzwoniłem do BOKu, oczywiście za Łódź mi punkty naliczono już jako drugi pobyt (punkty się wyrównały), ale opis punktów był "Bonus Promotion" a nie "Boost September 2018", więc wiedziałem, że przy trzecim pobycie znów "system" nie załapie, że skorzystałem już z dwóch poprzednich etapów.

No, ale się przeliczyłem już w ogóle, bo trzeci pobyt nie tylko nie zaliczył się jako trzeci pobyt to wręcz w ogóle zaliczył się do innej promocji, tej co to za rezerwację było 500 punktów dla Golda.
Oczywiście terminy rezerwacji do promocji 6000 i promocji Gold500 były różne i mój pobyt należał do tej pierwszej, więc znów skontaktowałem się z BOKiem i wyprostowano sytuację dorzucając brakujące 2500 pkt do tego trzeciego pobytu (500 już miałem z tej złej promocji).


Ale to nie miało związku z telefoniczną rezerwacją. Promocja 500 dla Golda wgryzła się w Boost September nawet jeśli nie zapisywałeś się do niej. Po prostu systemowo to spartolił Accor i dlatego musiałeś walić na BOKu ;)

-- 06 Lut 2019 18:15 --

tomula06 napisał(a):
Jest jeszcze jakis hotel accor w Polsce ponizej stówy? bo Bielsko i Cieszyn w datach wypadło calkowicie z gry mam wrazenie...


Zabrze miewa stawki poniżej stówki ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 06 Lut 2019 19:36 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Nie bardzo rozumiem Twój komentarz, bo pierwszy pobyt promocyjny miał związek z rezerwacją mailową bezpośrednio przez hotel, a wydaje mi się o to pytał @Michy, więc napisałem na temat, czyż nie? ;)

Dalsze rozliczenie promocji było częściowo związane z brakiem punktów za ten pierwszy pobyt, bo automat nie zadziałał, więc opisałem całe rozliczenie wszystkich trzech pobytów dla jasności sytuacji.
Jakby nie wskoczyła promocja Gold500 to tak czy siak byłaby reklamacja, bo automat uznałby pewnie tylko pierwszy pobyt i dał 2500 zamiast 3000 pkt (chyba, że ktoś to ręcznie wprowadza to może zauważyłby, że Boost Semptember i Boost Promotion to ta sama promocja z 6000 punktów).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 06 Lut 2019 21:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1316
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
Biorąc pod uwagę ceny, koszt dojazdu i szczególnie to, że "wyrabiając" 3 pobyty dostaje się jakieś 215 zł za każdy... to dla samego udziału opłaca się średnio.
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 06 Lut 2019 21:52 

Rejestracja: 11 Wrz 2018
Posty: 12
tomula06 napisał(a):
Jest jeszcze jakis hotel accor w Polsce ponizej stówy? bo Bielsko i Cieszyn w datach wypadło calkowicie z gry mam wrazenie...

Dla mnie odpadli już w zeszłym roku po przejęciu przez nowego właściciela, który nie dba o rozwój, a jedynie o zysk - DeSilva się zwie i nie polecam. Standard obsługi żenujący i to nie to samo co Orbis na pełnej kulturze. Młodzi ludzie po na umowach zleceniach po szkole lub staże w trakcie. Sam byłem świadkiem kiedy to na śniadaniu w BB gość czekał na sztućce ponad kwadrans, bo nikt z obsługi nie zauważył, że po prostu brakło widelców i noży! Szczytem zaś jest brak respektowania w BB Golda i welcome drink. "Feel welcome" w BB nie istnieje i odradzam Wam wszystkim ceniącym choć trochę odpocząć omijać z daleka te hotele, bo Mercury Cieszyn też do tego samego właściciela należy w tej lokalizacji południowej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 06 Lut 2019 22:14 

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 351
niebieski
Czy Ibis Budget będzie się liczył do tej promocji?
Normalnie chyba punkty się tam nie naliczają, ale tu niby w regulaminie nie piszą, że jest wyłączony...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group