Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 91 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 11 Wrz 2018 22:33 

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 130
No właśnie jestem zalogowany na cashback i link przekierował mnie na accora, tam się zalogowałem i dostałem taką cenę. W tym samym czasie na telefonie sprawdzałem, zalogowany, na accor i dostałem cenę niższą, te same daty, ten sam obiekt, ten sam pokój, ta sama oferta:(
Poza tym myślałem, że jednak te 10% to od cen accora będą, bo w innym przypadku jaki sens? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
#22 PostWysłany: 11 Wrz 2018 22:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1987
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
@egg

Ja wiem że wałkowane itd., i wiem doskonale jak to działa...

Ale bez przesady, jeśli uważasz że ten zapis jest czytelny i jednoznaczny to się różnimy w rozumieniu tych definicji :)

Co do promo - równia pochyła..niby jeszcze jest opłacalna (120x4.25 - 6x59 = 156+3x lemoniada/kawa) ale doliczając dojazd na checkin nie wychodzi już tak różowo :)
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 11 Wrz 2018 23:04 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
@vivere Nie rozumiem, czego nie rozumiesz w tym zapisie. On jest jasny i nie ma drugiego dna.
W kwestii opłacalności promo - mam podobnie, sztuka dla sztuki. Tyle, że ja nie muszę dojeżdżać na check-in ;)

@foodtravel.pl Nie mam pomysłu, dlaczego po zalogowaniu na konto Accora cena jest wyższa o 10% od ceny widocznej w app. Może najpierw spróbuj zalogować się do Accora, dopiero potem do cashbacka.
Góra
 Profil Relacje PM off
foodtravel.pl uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 12 Wrz 2018 02:05 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Niestety ale IS Bielsko Biała i Mercure Cieszyn zmieniły w lipcu właściciela.
Ceny jakie są każdy widzi - też mnie to martwi ze względu na ferie jakie od kilku lat spędzam w IS Bielsko Biała.
Ale co zrobić, chyba po latach machania marchewką przed nosem Accor w Polsce zaczął żniwa :(


kewatkO napisał(a):
Sprawdzam jak na razie na komórce mój ulubiony Ibis w Bielsku i nie wierzę własnym oczom 2 dni wskakuje mi po 360 złotych w tej promocji no chyba ocipieli, jak wrócę do domu to sprawdzę kalendarze i ewentualnie inne hotele w okolicy Bielska.
No i pewnie w tym roku spadnę z golda a silver ale chociaż punkty mam już przedłużone do 1 września 2019.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 12 Wrz 2018 09:03 

Rejestracja: 06 Wrz 2015
Posty: 66
kendi napisał(a):
Niestety ale IS Bielsko Biała i Mercure Cieszyn zmieniły w lipcu właściciela.
Ceny jakie są każdy widzi - też mnie to martwi ze względu na ferie jakie od kilku lat spędzam w IS Bielsko Biała.
Ale co zrobić, chyba po latach machania marchewką przed nosem Accor w Polsce zaczął żniwa :(


kewatkO napisał(a):
Sprawdzam jak na razie na komórce mój ulubiony Ibis w Bielsku i nie wierzę własnym oczom 2 dni wskakuje mi po 360 złotych w tej promocji no chyba ocipieli, jak wrócę do domu to sprawdzę kalendarze i ewentualnie inne hotele w okolicy Bielska.
No i pewnie w tym roku spadnę z golda a silver ale chociaż punkty mam już przedłużone do 1 września 2019.


A no niestety. To była świetna rzecz do łapania punktów i jednoczesnego zwiedzania miasta i okolicy. Teraz jak dla mnie pozostały kwatery prywatne. jeżeli będzie tam dalej spore obłożenie i takie ceny pozostaną. Natomiast ten w Bielsku to pojechał po całości. Hotel oddalony od centrum, przy bardzo głośnej ulicy, a bierze ceny jakby to był Novotel w Gdańsku w centrum. Ale pewnie chce jak najwięcej zebrać na remont, bo koniecznie trzeba zrobić. Szczególnie wejście wygląda fatalnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 12 Wrz 2018 09:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
Komuś się udało zapisać do tej promocji że statusem Platynowym ?
Mi system blokuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 12 Wrz 2018 09:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Mi się udało, raz pojawił się komunikat o błędzie, ale wyczyściłem ciasteczka i poszło.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 12 Wrz 2018 09:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2017
Posty: 219
Loty: 341
Kilometry: 755 789
niebieski
u mnie z platinum ok
"CONGRATULATIONS, You are registered to this offer!"
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 12 Wrz 2018 11:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
U mnie nie pomaga. A dostałem maila z Accore...
Jak otwieram stronę to pojawia się w kółku informacja że to promocja dla statusu Classic

Napisałem do nich...Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 12 Wrz 2018 11:24 

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 130
@egg, dzięki zrobiłem jak pisałeś i mam i przez cashback i na accor tę samą, niższą cenę. Niestety na kompie nie pokazuje się promocja. Jak nie z tej to z tej :) W appce mam i niby się zapisałem(ptaszek przy promo w wyszukiwarce)
Czy Ty bądź ktokolwiek inny ma pomysł jak sprawdzić czy jesteśmy zapisani do tej promocji 6K?
EDIT: już nie ma problemu na kompie się udało, musiałem wybrać kraj i język bo cashback z automatu przekierowywał na Stany, chyba
Góra
 Profil Relacje PM off
egg lubi ten post.
 
      
#31 PostWysłany: 12 Wrz 2018 11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1368
Loty: 438
Kilometry: 626 851
niebieski
@Bruner

W Tabie mają problem z systemem. Już pisałem do SC oraz do hotelu, bo apartament jest tańszy od pokoju. Nie mogą sobie poradzić z tym od ponad 2 tygodni. Dział rezerwacji rozłożył ręce, hotel przestał odpisywać, więc zrobiłem rezerwację na grudzień przez booking za normalną stawkę 120zł/doba, wysłałem do nich potwierdzenie rezerwacji, to odpisali że wyjątkowo uznają pobyt i zaliczą do statusu, bo widzą że to błąd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 12 Wrz 2018 13:12 

Rejestracja: 06 Paź 2015
Posty: 19
^^ W takiej sytuacji, to mogłeś spokojnie claima BRG wysyłać, można powiedzieć, że to Ty im poszedłeś na rękę, a nie oni Tobie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 12 Wrz 2018 13:29 

Rejestracja: 16 Lis 2015
Posty: 250
Jest jakis hotel do robienia promocji czy to stalo sie juz tylko sztuka zamieniania gotowki w punkty bez sensownego zysku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 12 Wrz 2018 13:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4573
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
Chyba w Indonezji wypada poszukać. Problemem może być jednak dojazd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 12 Wrz 2018 14:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1368
Loty: 438
Kilometry: 626 851
niebieski
@malyniak Nie mogłem bo na booking były inne warunki , a to działa tylko przy rych samych. Poza tym nie uśmiechało mi się płacić 4x tyle i czekać na zwrot. Załatwiłem tak że mam co chciałem czyli pkt i zaliczone noclegi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 12 Wrz 2018 14:39 

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 84
Loty: 39
Kilometry: 83 532
pabien napisał(a):
Chyba w Indonezji wypada poszukać. Problemem może być jednak dojazd.


Po 61 zł najtaniej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 12 Wrz 2018 14:42 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Ernesto napisał(a):
Cześć wszystkim. Czy działa Wam opcjja zapisu do oferty? U mnie za każdym razem trzeba się zapisać...

U mnie jest podobnie i zaczynam się zastanawiać, czy aby na pewno będziemy zapisani do oferty, żeby się nie okazało po pobycie, że nie byliśmy...
Góra
 Profil Relacje PM off
Ernesto lubi ten post.
 
      
#38 PostWysłany: 12 Wrz 2018 14:48 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Już od paru edycji nauczony jestem robić zrzut ekranu z informacją, że jestem zapisany i widać, że jestem zalogowany
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#39 PostWysłany: 12 Wrz 2018 14:52 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Tylko mnie nie pojawia się napis Jesteś zapisany do tej oferty, tak jak było wcześniej, a jedynie pod napisem "Dzień dobry" jak kliknę ZAPISZ pojawia się napis jesteś uprawniony do promocji. Tyle, że "uprawniony" nie jest tożsame z "zapisany". :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 12 Wrz 2018 15:01 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
U mnie tak to wygląda po zapisaniu się (tylko nie wiem o co chodzi z tym Classic status tbh)

Załączniki:
1.png
1.png [ 881.95 KiB | Obejrzany 4308 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 91 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group