Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 88 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 20 Mar 2020 14:23 

Rejestracja: 07 Kwi 2016
Posty: 28
Nie wiem jak u was, ale ja dostalem punkty promocyjne z noclegu którego nie mogłem odbyc. Wpadło mi 3k punktów. Wyglada ogólnie to tak jakby hotel naliczył mi minimalne punkty za rezerwacje pomimo tego, że moja rezerwacja stałą się "kredytową"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#82 PostWysłany: 20 Mar 2020 14:48 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1760
srebrny
Jak widać czasami Accor potrafi zaskoczyć również w drugą stronę :-)
Niestety, obawiam się, że to było niezamierzone...po prostu kolejna pomyłka ich systemu.
Obym nie miał racji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 20 Mar 2020 15:00 

Rejestracja: 07 Kwi 2016
Posty: 28
To chyba dobry gest hotelu. To oni naliczyli mi symboliczne punkty za pobyt którego nie było.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 20 Mar 2020 20:59 

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 351
niebieski
W mailu od CEO piszą, że w trosce o lojalność będą naliczać 50% punktów statusowych za noclegi odwołane z powodu koronawirusa.
Być może wtedy zalicza się pobyt, więc system przydzielił też punkty promocyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 20 Mar 2020 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
Ciekawe, skąd będzie wiadomo, że noclegi zostały odwołane z tego powodu, a nie innego? Nie powiem, żywo mnie to interesuje, bo odwołałam 3 rezerwacje w ramach tej promocji, ale sama, bez kontaktu z hotelami. Rezerwacje były zwrotne.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 20 Mar 2020 21:24 

Rejestracja: 22 Lip 2018
Posty: 250
mkdabr napisał(a):
W mailu od CEO piszą, że w trosce o lojalność będą naliczać 50% punktów statusowych za noclegi odwołane z powodu koronawirusa.
Być może wtedy zalicza się pobyt, więc system przydzielił też punkty promocyjne.


Nie. Piszą że do utrzymania statusu wystarczy w tym roku 50% tego co jest wymagane.
Czyli golda utrzymasz za 15 noclegów w tym roku a platynę za 30. Nikt nic nie pisze że będą przyznawać 50% wartości punktów za odwołane rezerwacje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 20 Mar 2020 22:05 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
Nie piszą o ilości noclegów, ale o wartości:
Cytuj:
Innymi słowy żeby zachować swój status niezbędne będzie zdobycie zaledwie 50% wartości noclegów i punktów niż było to wcześniej wymagane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 20 Mar 2020 23:01 

Rejestracja: 07 Kwi 2016
Posty: 28
W moim przypadku kontaktowałem się z tym hotelem aby moją rezerwację zamienić na rezerwację "kredytową".

Co ciekawe pobyt w tym hotelu w większości był opłacony punktami więc tym bardziej dziwi mnie to, że dostałem punkty promocyjne :). Mimo wszystko nie narzekam :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 88 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group