Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: prom z Mahe na Praslin
#1 PostWysłany: 23 Sie 2015 10:08 

Rejestracja: 12 Lip 2014
Posty: 172
Loty: 2
Kilometry: 8 820
Mam pytanie dla tych co byli wcześniej na Seszelach ile normalnie kosztuje prom na Praslin. Właśnie co kupiłam bilet na Seszele i na stronie http://www.seychellesbookings.com/cat-cocos
jest niby promocja 48 euro/os w jedną stronę.
To ile kosztuje normalnie poza promocją? bo nie wiem czy kupić przez net czy tez na miejscu?
Są jakieś tańsze sposoby dotarcia na Praslin?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 23 Sie 2015 23:51 

Rejestracja: 16 Sty 2015
Posty: 100
Hej, temat transportu już się pojawiał, np:
http://www.fly4free.pl/forum/viewtopic.php?f=612&p=608047#p608047
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 24 Sie 2015 01:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
Normalna cena, ktora znalezlismy na necie to bylo 55e za osobe (lecielismy w marcu tego roku), na miejscu sie okazalo, ze kosztuje tyle samo, ile podawali na swojej stronce, wiec 48e to jest poniekad promocja, chociaz przy takiej cenie i tak nie urywa ;) Ale lepsze to nic nic ;) Z tego, co wiem obecnie nie ma tanszych sposobow dotarcia na Praslin.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 24 Sie 2015 02:52 

Rejestracja: 16 Sty 2015
Posty: 100
Można popytać na przystani jachtowej, ale potrzebna jest duża doza szczęścia...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 22 Lis 2015 19:41 

Rejestracja: 09 Cze 2013
Posty: 68
Cena na przystani to 120 Euro w dwie strony, zdecydowanie lepiej jest kupić w Internecie ale pamiętajcie by było to minimum 48 h. My poszliśmy do biura na przystani, zdziwiliśmy się ceną i prędziutko poszliśmy do Internetu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 17 Sty 2017 01:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 168
Na jakiej stronie najlepiej kupic bilety na prom. Jest ich kilka.. Która najpewniejsza ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 17 Sty 2017 08:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 631
My trasę Mahe - Praslin ogarnęliśmy samolotem, ale na La Digue korzystaliśmy z catcocos.
Zobacz czy taniej jest z linka z pierwszego postu, czy na booking.catcocos.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 17 Sty 2017 09:03 

Rejestracja: 22 Sty 2016
Posty: 192
Loty: 118
Kilometry: 241 266
Ja bookowałem poprzez napisanie maila na adres info@seyferry.com.
W naszym przypadku wyglądało to tak:
Mahe -> Praslin
Praslin -> La Digue
La Digue -> Mahe
Oczywiście te 3 kursy to w różnych dniach. Za dwie osoby za całość wyszło 240 EUR zwykłym przelewem (posłużyłem się kontem walutowym Alior Bank), nie chcieli zbytnio zejść z ceny, jedynie kilka EURO :) Ale problemów żadnych nie było, metoda sprawdzona przeze mnie i działająca :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 16 Lis 2018 14:08 

Rejestracja: 23 Paź 2015
Posty: 98
CZeść,

czy jest ktoś zorientowany co do możliwości przebukowania zakupionych już biletów na prom...

Przylatuje na Mahe o 7:10 a o 9 miałbym prom na La Digue z przystani promowej jeśli nie zdążę to następny o 16....biorę pod uwagę rezerwacje promu o 9 i ewentualne przebukowanie jeśli nie zdążę na prom o 16 (jeśli taka opcja istnieje...strona przewoźnika nie jest dla mnie jasna jeśli chodzi o to)...

http://www.catcocos.com/terms/

ewentualnie jak zrobić taką modyfikacje a nie odwołanie(1.5 a nie 1.3.1 - do trzech godzin od faktycznego czasu wyjazdu za opłatą 25 SCR za bilet - co jest faktycznym czasem wyjazdu w tym przypadku - jeśli 9 to nie mam szans na skorzystanie bo właśnie będę leciał nad oceanem)

dzięki za ewentualną pomoc...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group