Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 14 Lis 2016 21:38 

Rejestracja: 14 Lis 2016
Posty: 8
Polecam zagraniczne produkcje na Planete+, Discovery albo Nat Geo Wild.

W zależności też jakich programów poszukujesz - bardziej przyrodniczych czy stricte podróżniczych. Swoją drogą polecam książki Cejrowskiego :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
#22 PostWysłany: 14 Lis 2016 21:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
Od dziś o 21.00 na Canal + Discovery i zapewne w necie 8-odcinkowy wyczyn Andrzeja Bargiela - Śnieżna Pantera.

Cel wyprawy Andrzeja Bargiela – zdobycie wyróżnienia Śnieżnej Pantery. To wyróżnienie alpinistyczne przyznawane za zdobycie 5 siedmiotysięczników na terenie byłego ZSRR.

Metoda - skialpinistyczna – podejście, wspinaczka oraz zjazd na nartach z każdego szczytu.

Rekord czasowy – pobicie rekordu o co najmniej 12 dni. Obecny rekord wejścia na wszystkie szczyty - Denis Urubko (42 dni - 1999 r.). Z dwóch szczytów Śnieżnej Pantery: Piku Pobiedy i Chan Tengri nikt wcześniej nie zjechał na nartach. Andrzej dokonał tego jako pierwszy na świecie!
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
mashacra uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 14 Lis 2016 22:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
W związku z premierą w ncplus jest okno otwarte i przez 2 dni Canal+ Discovery jest odkodowany. Co ciekawe leci też transmisja pierwszego odcinka na żywo na profilu na FB:
https://www.facebook.com/CANALplusDISCO ... 836061119/
;)
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
mashacra uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 15 Lis 2016 10:13 

Rejestracja: 17 Sie 2016
Posty: 51
Nie wiem czy można to zaliczyć do podróżniczych ale jak za pewne każdy wie 13 listopada był pierwszy odcinek "Mars", ktoś oglądał ? Jakieś odczucia ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 15 Lis 2016 10:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Gru 2012
Posty: 603
Loty: 22
Kilometry: 20 023
niebieski
Wszystko wskazuje na to, że w niedalekiej przyszłości tego typu program będzie programem podróżniczym
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 19 Lis 2016 15:57 

Rejestracja: 12 Cze 2013
Posty: 31
Polecam "Travel Show" na BBC World News. Program nadawany jest w soboty między innymi o 14:30, oraz w kilku innych terminach. W trakcie programu prezentowane są ciekawostki z różnych stron świata (dziś w programie był między innymi o złotym pociągu w Polsce - pokazywany był zamek w Książu i okolice Wałbrzycha). Są też informacje o najnowszych gadżetach dla podróżników i odpowiedzi na pytania widzów. Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 20 Lis 2016 15:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Jeśli ktoś wybiera się, lub był w Nowej Zelandii polecam serię "Nowa Zelandia z lotu ptaka". Dziś z kolei na BBC Earth o 9:00 rano miała miejsca premiera serialu "Dzika Nowa Zelandia". BBC trzyma tu poziom. Miło powspominać ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 20 Lis 2016 16:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Warto zobaczyć.
Niestety NZ na żywo wypada o wiele lepiej ;)
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
piotrek_ lubi ten post.
 
      
#29 PostWysłany: 16 Gru 2016 08:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
BooBooZB napisał(a):
Od dziś o 21.00 na Canal + Discovery i zapewne w necie 8-odcinkowy wyczyn Andrzeja Bargiela - Śnieżna Pantera.

Cel wyprawy Andrzeja Bargiela – zdobycie wyróżnienia Śnieżnej Pantery. To wyróżnienie alpinistyczne przyznawane za zdobycie 5 siedmiotysięczników na terenie byłego ZSRR.

Metoda - skialpinistyczna – podejście, wspinaczka oraz zjazd na nartach z każdego szczytu.

Rekord czasowy – pobicie rekordu o co najmniej 12 dni. Obecny rekord wejścia na wszystkie szczyty - Denis Urubko (42 dni - 1999 r.). Z dwóch szczytów Śnieżnej Pantery: Piku Pobiedy i Chan Tengri nikt wcześniej nie zjechał na nartach. Andrzej dokonał tego jako pierwszy na świecie!


1 stycznia jest okno otwarte C+ Discovery (w nc+ i wybranych kablówkach). Od godziny 14:00 maraton, w którym znajdą się wszystkie emitowane dotąd odcinki serii. O 20:00 finał, premiera ostatniego epizodu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 29 Mar 2017 20:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1870
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Czy ktoś z czytających forum spotkał się z programem z TVN "Efekt domina" prowadzony przez Dominikę Kulczyk? Spotkałem się ostatnio z nim dwa razy. Nie jest to może docelowo program podróżniczy, ale w jakimś sensie związany z tym tematem.
Czytałem również sporo nieprzychylnych opinii na temat tego programu. Sam odniosłem wrażenie, że Pani Dominika bardzo próbuje stylizować się na Martynę Wojciechowską. Ciekaw jestem opinii innych osób ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 15 Lis 2017 17:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
"Polska z góry", pierwszy sezon dobrze się oglądało. 12 odcinków przedstawiających Polskę z lotu ptaka + odcinek dodatkowy, którego emisja niebawem.

Polecam. I czekam na drugą serię ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 15 Lis 2017 17:53 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
piotrek_ napisał(a):
"Polska z góry", pierwszy sezon dobrze się oglądało. 12 odcinków przedstawiających Polskę z lotu ptaka + odcinek dodatkowy


Przez przypadek trafiłem na to w niedzielę. Piękna jest Polska z lotu ptaka :) Stacja Planete.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 22 Mar 2018 11:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Od czwartku 5 kwietnia na BBC Lifestyles rusza seria "Niezwykłe hotele bez tajemnic". W niej prezentacja najbardziej niezwykłych hoteli na świecie, wyróżniających się położeniem, klimatem i architekturą. Na początek Marina Bay Sands w Singapurze z wyjątkowym basenem i widokiem na Singapur, w którym pracuje blisko 10 tys. pracowników. Następnie znajdujący się w lapońskiej wiosce w północnej Szwecji ICEHOTEL, w którym można spędzić noc w pokoju zbudowanym z rzeźbionego lodu. Brytyjscy dziennikarze odwiedzą też m.in. Giraffe Manor w Kenii, gdzie można zjeść śniadanie z żyrafami zaglądającymi nam w talerz przez specjalne okno :) Premierowe odcinki o godzinie 21:00.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 22 Mar 2018 20:11 

Rejestracja: 17 Paź 2016
Posty: 150
Loty: 47
Kilometry: 55 558
Mogę polecić programy na Planete +, od "Świat z góry" który ma 8 sezonów i są w kółko przez stację powtarzane, ostatnio też emitowali "Azja z góry" i "Japonia z góry". Poza tym wspomniana "Polska z góry". Jest jeszcze "wzdłuż granic USA". Co jakiś czas powtarzają "Niezwykle podróże koleją". Były 2 serie po chyba 15 odcinków. Jest jeszcze Travel Man, 4 sezony po kilka odcinków. Na Travel Planet polecam bardzo fajny program "Dziewczyna na horyzoncie". Z kolei na Kuchnia + "Kulinarny pępek miasta" co jakiś czas powtarzany, 2 serie po 5 odcinków, dla miłośników Francji "Francuskie wędrówki Julie", też 2 sezony po 20 parę odcinków każdy.

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
piotrek_ lubi ten post.
 
      
#35 PostWysłany: 22 Mar 2018 20:20 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Mnie te wszystkie programy "z góry" potwornie nudzą.
P.S. Na Kuchni+, o 14:30 w dni powszednie, leci "Street Food W Tajlandii". To powtórka, ale pewnie nie wszyscy widzieli. To jeden z najlepszych programów, jakie widziałem na tym kanale.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 22 Mar 2018 20:42 

Rejestracja: 17 Paź 2016
Posty: 150
Loty: 47
Kilometry: 55 558
Zależy który odcinek, niektóre są nudne, to fakt, ale nie można odmówić programowi, że podaje dużo informacji i może zachęcić do odwiedzenia miejsc, o których by się nie pomyślało

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
d-t-x lubi ten post.
 
      
#37 PostWysłany: 22 Mar 2018 20:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Z ramówki Travel Channel mi podobała się seria "Niezwykłe Stany Prokopa", gdzie M. Prokop z okazji swoich 40 urodzin postanowił przejechać USA starym mustangiem. Interesująco i z dawką fajnego humoru. Z tego co czytałem w lipcu stacja planuje produkcję drugiego sezonu.

Jeśli ktoś nie oglądał to 2 kwietnia od 21:05 będzie maraton z tą serią i emisja odcinków 1/5 ;)

Z nowości w wiosennej ramówce T.Ch. ciekawie zapowiada się seria "Jestem z Polski", program oparty na formule podróżniczego wideobloga, gdzie bohaterem każdego odcinka programu jest inna osoba z Polski, która zdecydowała się zamieszkać w jednym z odległych zakątków świata. Dzięki tej osobie będzie można dowiedzieć się gdzie dobrze zjeść, jakie są najlepsze lokalne festiwale, co charakteryzuje system edukacji danego kraju i czym z perspektywy osoby z Polski różnią się obyczaje danego kraju od naszych. W pierwszym sezonie będzie m.in. Japonia, USA, Zjednoczone Emiraty Arabskie czy Chiny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 22 Mar 2018 21:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
Piotrek to pod tą serię "Jestem z Polski" można podciągnąć istniejący już dość dawna program "Polacy w świecie". Co prawda bardziej okrojona wersja tego co opisujesz ale równie ciekawa.

Z programów, które jeszcze poruszają trochę tematykę podróżniczą oglądam "Ciężarówką przez Stany" jak się nie mylę zaczął się własnie drugi sezon a prowadzącym jest Dawid Andres, który przepłynął amazonkę na rowerze ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 23 Mar 2018 17:09 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 785
niebieski
Przelatując kiedyś w nocy po kanałach natknąłem się na Fokus TV na fajny polski niskobudżetowy serial o Indiach prowadzony przez dwóch gości w mocno średnim wieku. Teraz znalazłem tytuł "77 słoni" i chyba większość można obejrzeć w internecie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 23 Mar 2018 18:18 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Pierwszy sezon "Idioty Za Granicą" ubawił mnie do łez ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group