Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Lut 2019 18:04 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
-- 12 Gru 2018 14:20 --

Cześć,
Jestem prawie że świeżakiem w tym sojuszu stąd moje pytanie:

Lecę wkrótce AMS-BOM-DEL-AMS - wszystko obsługiwane poprzez JetAirways (9W), ale bilety wystawione przez KLM i numery rejsów ichniejsze. Całość mil chcę skredytować do Delty,
będąc w US zawsze te kilka mil się nabije, a że żyją wiecznie tym lepiej ;-)
A teraz zasadnicze pytanie:
KLM wyliczyło mi, że za całość dostanę około 1650 mil, co jest zgodne z wheretocredit.com i danymi klasami rezerwacyjnymi
JetAirways naliczyłby śmieszne mile,
a Delta według wheretocredit.com powinna mi dać około 13 000 mil.
Przy wpisywaniu przy rezerwacji na stronie KLMu numeru karty Delty pojawił się błąd "it takes longer than usual, please contact our help department", ale za godzinę numer karty jest okej - wisi Delta.
Czy w takim razie wszystko jest okej i dostanę mile na Deltę czy może przekombinowałem?

-- 27 Lut 2019 18:04 --

Sam sobie odpowiem ;-) Może komuś się przyda:

Mile za rejsy KLM naliczone automatycznie - w czasie 48h. Za rejsy Jet Airways wysyłanie e-tixa i BP, ale.... zobaczcie ile mil statusowych się z Jet Airways uzbierało ;-)
Generalnie za 3200 zł mam już blisko 50% Silvera Delty ;-) Zatem jeżeli komuś zależy na statusie w DL to polecam 9W jako CS ;-)

Załączniki:
kkkfsdfs.jpg
kkkfsdfs.jpg [ 26.13 KiB | Obejrzany 4845 razy ]
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 12 Gru 2018 17:41, edytowano w sumie 1 raz
Literówka


Ostatnio podbity przez LLAP, 27 Lut 2019 18:04
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group