Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Wrz 2018 23:36 

Rejestracja: 25 Cze 2013
Posty: 5
Lecę do Kataru i mam kilka pytań związanych z tym tematem. Ląduję na lotnisku i gdzie mam potem dojść dojechać po wyjściu z samolotu? Zostaję już na jakiś czas w Doha. Lotnisko jest duże, a nigdy tam nie byłem, więc chciałbym zaplanować cały schemat, aby się nie gubić niepotrzebnie i nie marnować czasu na bieganie tam.

Muszę też przejść procedurę wizową. Mam już wizę sponsorowaną, więc jak to wygląda tam?

Inna sprawa czy przy wyjściu z lotniska sprawdzają bagaż? Można zabrać ze sobą jakieś jedzenie z Polski? Bo wiem, że są niektóre produkty zakazane, ale może nie są tak rygorystyczni.

Chciałbym też nabyć kartę SIM, aby tanio dzwonić po kraju i też do Polski, aby w miarę tanio wychodziło. Z tego, co patrzyłem to Vodafone chyba jest najtańszy i w Doha się najlepiej mi sprawdzi. Ktoś przerabiał temat taniego telefonu w Katarze? Muszę mieć coś, co pozwoli w kraju się tanio kontaktować, do Polski da radę w przystępnej cenie się dodzwonić oraz Internet. Z tego, co czytałem to kartę można nabyć chyba na paszport. Tylko, jaką opcję wybrać? Ktoś coś mi doradzi abym miał Internet i telefon w jednym w sensownej cenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 23 Wrz 2018 01:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
thai napisał(a):
Lecę do Kataru i mam kilka pytań związanych z tym tematem. Ląduję na lotnisku i gdzie mam potem dojść dojechać po wyjściu z samolotu? Zostaję już na jakiś czas w Doha. Lotnisko jest duże, a nigdy tam nie byłem, więc chciałbym zaplanować cały schemat, aby się nie gubić niepotrzebnie i nie marnować czasu na bieganie tam.

Muszę też przejść procedurę wizową. Mam już wizę sponsorowaną, więc jak to wygląda tam?


Nie bardzo rozumiem, skoro masz wize sponsorowana jak piszesz, to czemu nie zapytasz sponora? ;)
Przeciez to jest w interesie sponsora, aby zadbal o Twoj przyjazd. 8-)
A masz moze moldawski, albanski czy inny paszport, ze potrzebowales wize sponsorowana?
Obywatele PL nie potrzebuja wizy do Qataru. :D

thai napisał(a):

Inna sprawa czy przy wyjściu z lotniska sprawdzają bagaż? Można zabrać ze sobą jakieś jedzenie z Polski? Bo wiem, że są niektóre produkty zakazane, ale może nie są tak rygorystyczni.

Jesli zamierzasz wziezc np. produkty wieprzowe to sa na liscie produktow zakazanych. 8-)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Wrz 2018 08:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
thai napisał(a):
Lecę do Kataru i mam kilka pytań związanych z tym tematem. Ląduję na lotnisku i gdzie mam potem dojść dojechać po wyjściu z samolotu? Zostaję już na jakiś czas w Doha. Lotnisko jest duże, a nigdy tam nie byłem, więc chciałbym zaplanować cały schemat, aby się nie gubić niepotrzebnie i nie marnować czasu na bieganie tam.


z samolotu do rękawa, prawo,prawo, prosto , lewo , prawo i dochodzisz do kontroli


btw
masz dostep do neta, znalazles to forum to poswiec jeszcze pare minut twego cennego i bogatego w atrakcje zycia na znalezienie w sieci strony lotniska
tam wszystkiego sie dowiesz
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group